Recenze: BALZÁM PO HOLENÍ A EPILACI FOR LIFE & MADAGA

17. june 2017 at 11:13 | Calistka |  Recenze kosmetiky
Léto se kvapem blíží a ať chceme nebo ne jeho nedílnou součástí je i udržování se v kondici a estetická stránka. Co přesně tím myslím? No bohužel to, co sama dělám docela často a často s nevolí, na mysli mám HOLENÍ! Nebudu to dále pitvat a povím ti, že dnes jsem si pro tebe připravila recenzi na BALZÁM PO HOLENÍ A EPILACI.


Já sama mám docela dost velký problém s pokožkou a po holení mám pokožku často zarudlou a plnou pupínků, což rozhodně není příjemné. Proto už delší dobu zkouším nejrůznější přípravky, které by pokožku měly zklidnit. Jedním z posledních, který se mi dostal do rukou je právě tento přípravek od značky FOR LIFE & MADAGA.


Tento balzámek má spíše jemnou a tekutější konzistenci, což hodnotím velmi pozitivně, protože se s ním příjemně pracuje a krásně se vstřebává. Pokožka je vždy krásně jemná a vyživená. Bohužel se mi občas stává, že se mi pupínky potom přes den stejně objeví, a tak často používám balzám i na druhý den po holení. Pokožka se potom krásně zklidní a pupínky trochu poleví.

A jaký přípravek po holení či epilaci používáš ty?
 

2 people judged this article.

Comments

1 Romi Romi | Web | 18. june 2017 at 19:10 | React

zajimavý možna ho zkusím :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama