Recenze: 2DERM BARIEROVÝ KRÉM COLOUR od FOR LIFE & MADAGA

10. june 2017 at 10:45 | Calistka |  Recenze kosmetiky
Miluji značku FOR LIFE & MADAGA a jednoznačně o ní mohu prohlásit, že krémy této značky jsou nejkvalitnější a pro mě asi nejlepší, které znám a kdybych neměla mluvit jen o krémech, ale vzít v potaz i další produkty jako tonika, odličovače, tělové mléko a tak dále mohu říci, že tato značka a firma si mě momentálně získala nejvíce a jejich produkty používám nejraději.

V úvodu jsem firmu vychválila, protože si myslím, že si to skutečně zaslouží, ale přiznám se, že poslední zkušenost už tak dokonalá není. Ne tedy pro mě, ale možná bude právě pro tebe! Protože si dnes budeme povídat o speciálním krému na pleť. 2DERM BARIEROVÝ KRÉM COLO je taková malá náhrada za make-up a právě za tím účelem jsem si ho vybrala. Blíží se léto a já si myslím, že je opravdu velmi, ale velmi důležité pleti v létě trochu odlehčit a nechat ji tak nějak dýchat. Proto se tolik v létě nelíčím a pokud tak se snažím make-up vyměnit za lehký BB-krém.


Letošní volba padla na tento krém od mé oblíbené značky. Přiznám se, že tento typ krému se do mých oblíbenců zrovna nezařadil. Má krásně jemné krytí, které podle mě na letní měsíce stačí. Barvička je krásně univerzální a trochu transparentní, ale nádech je jemně oranžový, takže pokud na to nejsi příliš zvyklá asi to pro tebe bude trošku problém.


Ale hlavní bod, kdy mě krém trošku odradil. Pokud máš mastnější pleť určitě ti krém mohu doporučit, protože na obličeji bude nejspíše držet jako přibitý, ale já z něj měla pocit takového lepení. Místy mi na pleti vykreslil suchá místa, protože mě v poslední době trápí trošku suchá pleť.


Miluji tuto značku a hodně jsem si oblíbila vůni jejich výrobků. Většina z nich voní dost podobně, ale tento krém je úplnou fantazií. Voní totiž po meduňce, která je naprosto dokonalá a ohromující!

Závěrem musím říct, že krém není úplně špatný, ale pokud bych se měla rozhodnout, zda do něho půjdu znovu zvolím asi transparentní klasický krém, který je také k dostání. Samotná funkce krému mi totiž vůbec zlá nepřijde. Spíše jeho make-upové vlastnosti mě až tolik nezaujaly.

A jak jsi na tom s krycími krémy TY?
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Siginitou Siginitou | Email | Web | 11. june 2017 at 13:29 | React

Vypadá to hodně dobře, asi do toho půjdu :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama