Recenze: Mýdlo Rhassoul z BIO NATURAL

2. may 2017 at 10:19 | Calistka |  Recenze kosmetiky
Dnešní recenzi bych ráda věnovala přírodnímu mýdlu Rhassoul od značky BIO NATURAL, kterou jsem ti již 2x představila. Mýdlo jsem vybírala jen tak a neměla s ním větší záměry, ale bylo mi jasné, že ho využiju spíše na pleť nebo jemné partie těla. Tento produkt se stal mým každodenním pomocníkem a já se bez něho už nedokážu téměř obejít. Pojď se společně se mnou podívat, jak toto mýdlo obstálo.


Mýdlo RHASSOUL vyšouplo z prvního místa můj oblíbený čistič pleti od Garnieru, protože je opravdu skvělé a po umytí pleti mýdlem nemám již potřebu čistit pleť tolik do hloubky kartáčkem, jak tomu bylo před tím. Nyní se snažím čistit mýdlem každé ráno (po sportu) a každý večer před spánkem. A musím říct, že pleť mi připadá krásně jemná a čistá.


Mýdlo má jemnou vůni, která připomíná čistotu. Kdysi jsem už jedno přírodní mýdlo měla a musím přiznat, že vonělo téměř identicky. Já tuhle vůni mám velmi ráda, protože mi přijde jemná a taková čistá… ani nevím, jak bych to správně měla formulovat, ale jednoznačně mohu říct, že bych ani nechtěla, aby přípravek na obličej jako je tento byl snad nějak chemicky parfémován.

Mýdlo RHASSOUL bylo zabaleno v pytlíčku (nevím o jaký materiál jde, možná bambusová vlákna?), které je opět z přírodního materiálu. Po prvním otevření bylo mýdlo ještě v nějakém igelitovém obalu, ale ten jsem ihned po prvním použití vyhodila a skladuji jen v pytlíčku. Vždy mýdlo nechám oschnout na topení a potom ho do pytlíčku vložím. Jediné, co mě trošku štve je, že pokud je mýdlo mokré či jen vlhké nalepí se na něho vlákna právě z přírodního vaku.


Pokud tě už nebaví používat běžné šampony možná jsi na správné adrese, protože právě toto mýdlo by mělo být vhodné i na vlasy. Já se přiznám, že jsem prostě zvyklá na pěnící šampon, a tak mě to neláká ani vyzkoušet, ale třeba až bude mýdlo trochu více ojeté a opotřebované, tak to také vyzkouším.


A co říci na závěr? Jak jsi mohla pochopit z celé mé recenze já jsem s mýdlem maximálně spokojená a velmi mile mě překvapilo. Myslím, že ho na čištění pleti budu používat opravdu dlouho, než zase objevím něco nového a lepšího, ale jde to vůbec? Co ti může pleť vyčistit lépe než přírodní kosmetika?

A jak vnímáš přírodní mýdla ty? Myslíš si, že jsou tuhé šampony budoucností?
 

1 person judged this article.

Comments

1 Ronnie Ronnie | Web | 3. may 2017 at 21:22 | React

Mě by asi nevyhovovalo, nemám ráda cokoliv na obličeji, co se musí smývat, krom masek :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama