Jakou vůni potěšit maminku k 8. květnu?

5. may 2017 at 16:47 | Calistka |  Články o kosmetice

Den matek se nám kvapem blíží, a tak si myslím, že je dobré shrnout si pár voňavek, které by se dali při této příležitosti věnovat mamince. Určitě některé parfémy či toaletky ode mě již znát budeš, protože zde na ně třeba byla kdysi recenze. Doufám ovšem, že tě i tak alespoň trochu inspiruji.

Jednoznačně voda, která momentálně dobývá podle mě svět. Když jsem ji kupovala mamince, počítala jsem s tím, že si ji budu půjčovat, ale nakonec jsem si ji pořídila i sama pro sebe! Tuto parfémovanou vodu jsme pořizovaly také tetě k narozeninám a myslím, že šlo opravdu o jasnou volbu! Dokonalá výrazná vůně, která ovšem není nijak vtíravá.


Vůně, která mně osobně připomíná prací prášek, ale přesto je pro maminky jako stvořená! Jedná se o něžnou květinovou vůni, která poměrně dlouho vydrží. Tato vůně asi není pro každého, ale pokud tvoje maminka preferuje něžné a nevtíravé vůně určitě nezvolíš s touto toaletkou špatně.

Výsledek obrázku pro Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh toaletní voda pro ženy

Léto se blíží a možná nebude špatné odlehčit našim nosánkům a zvolit něco jemného a osvěžujícího. Dobrým nápadem jsou určitě tělové spreje pro ženy světoznámé značky. Já sama žádný z těchto sprejů nemám, ale v drogérii jsem jich pár očichala a musím říct, že vůně mi byla většinou velmi příjemná. Proč nezkusit mamince darovat právě tělový sprej?
Výsledek obrázku pro Victoria's Secret Love Spell tělový sprej pro ženy
 

1 person judged this article.

Comments

1 cincina cincina | Web | 6. may 2017 at 19:47 | React

Moc se mi líbí ta vůně Daisy:) Od Victoria Secret jsem zkoušela v drogerce, ale vůbec mi nevoní:/

2 - monika - - monika - | Web | 12. may 2017 at 17:09 | React

...chtěla bych vědět jak voní ta daisy :-)... jinak zrovna dnes jsem koupila v tetě dvě vůně victoria secret, jednu pro mamku :-)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama