Co darovat ke dni otců?

30. may 2017 at 17:59 | Calistka |  Články o kosmetice
Den matek je pro nás běžně zažitý den, který na náš křičí ze všech stran, ale trochu méně známý a nedoceněný svátek je právě DEN OTCŮ. S tatínky je někdy docela dost starostí a není s nimi nejjednodušší pořízení, ale přesto všechno bychom je neměly zanedbávat.Den otců vychází letos na 18. červen a je již na čase pomalu začít vybírat dárek. Pro mě je vždy jasnou volbou kosmetiky a asi tím ani nikoho nepřekvapím. Dnes bych ti tedy ráda ukázala pár svých návrhů, kterými můžeš potěšit svého tatínka.

Dokonalá kořeněná a přirozená pánská vůně asi právě takto bych definovala Dior Fahrenheit toaletní vodu, kterou v drogériích okukuji již hodně dlouho a stále častěji ji cítím z mladých i starších mužů. Tato vůně dodá mužnost a opojnou vůni každému muži.

Hugo Boss No.6 Bottled patří jednoznačně mezi mé oblíbené pánské vůně. Doma máme pouze voňavku, ostatní věci jako balzám po holení nebo sprchový gel jsem zatím nikde neviděla, nicméně jako luxusní sadu bych určitě volila právě tuto.

Pěna na holení a ostrá žiletka no to se zkrátka hodí nejen nám ženám, ale i mužům prostě vždy. Tento dárek najdeš v příjemném cenovém rozmezí a určitě s ním nikoho neurazíš! Naopak dobré vybaveníčko je prostě základ.

Řešíš nějakým způsobem DEN OTCŮ nebo ti je tento den cizí?
 

2 people judged this article.

Comments

1 Magicmax Magicmax | Web | 30. may 2017 at 18:19 | React

Pro mně už je dost velká informace, že nějaký den je! :D Jinak krásnej desing. :-)  :-)  :-)  :-)  :-)

2 ZuB19 ZuB19 | 31. may 2017 at 17:15 | React

Na táty bychom neměli zapomínat. My se taťkovi letos skládáme na nový telefon :-) nějaký co má dobrý poměr cena/výkon a bude pěkně fotit. Parfémy jsou super, Fahrenheit jsme kupovali k Vánocům :-)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama