Recenze: Nimbový uklidňující šampon z BIO NATURAL

18. april 2017 at 10:54 | Calistka |  Recenze kosmetiky
Dnes bych chtěla odstartovat novou edici recenzí. Půjde totiž o věci z e-shopu BIO NATURAL. Konkrétně jsem si pro tebe připravila recenzi na šampon, vlasový olejíček, mýdlo a šipkový olej. V plánu jsou tedy čtyři články a my se dnes podíváme právě na první, který bude věnován přírodnímu NIMBOVÉMU ŠAMPONU.

Tento šampon mě hned na první pohled velmi zaujal, líbilo se mi totiž jeho balení a nemusím říkat, že miluji, když mají kosmetické výrobky dávkování s pomocí pumpičku, a právě to mě u šamponu také velmi mile překvapilo. Takže pokud jde o design a balení nemám vůbec nic, co by šlo vytknout.


Tento šampon má příjemnou velmi jemnou vůni, která mi nijak nevadí, není totiž nijak silná, a naopak hezky uklidňuje a zbytečně nezaměstnává mé čichové ústrojí. Takže za mě jednička.

Já sama šampon používám a mám z něho docela dobrý pocit, protože mi přijde, že ihned po prvním použití mě přestala svědit pokožka hlavy s čímž jsem měla v poslední době docela problém. Lupy mám sice jen občas, ale v poslední době mě nějak netrápily, ale tohle zrovna nepřisuzuji šamponu, ale mám, pokud tě trápí lupy šampon je právě vhodný i na tento problém a stejně tak i na problémy s pokožkou, které mě osobně třeba trápí. Často mívám podrážděnou pokožku pod vlasy a trápí mě svědění, protože se mi kůže loupe.


U šamponu musím také vyzdvihnout jeho jemnost. U drogérkových šamponu mě totiž často trápila agresivita, s kterou se rvaly s nečistotami. Nevím, jestli jsem jediná, komu to tak přijde, ale šampony mě vždy tak nějak štípaly a přišly mi prostě velmi agresivní, a to hlavně ke konečkům a k samotné pokožce. Právě v tomto mě velmi mile překvapil tento NIMBOVÝ ŠAMPON.


Kromě šamponu jsem také vyzkoušela Nimbový bylinný olej, který mě potěšil a mile překvapil snad ještě více než samotný šampon. Nechci ti ale prozradit úplně vše, protože ho ještě stále zkouším a recenzi ti připravím snad na příští týden.

A jak zaujal tento šampon tebe? Preferuješ mít veškerou vlasovou kosmetiku jednoho typu a jedné značky nebo ti nevadí rozdílnost?
 

2 people judged this article.

Comments

1 i-love-writing i-love-writing | Web | 18. april 2017 at 15:01 | React

Mám různé šampóny, tedy jako, že mě nevadí, mít z každé značky něco.  Protože někdy, tam dělá dobře tenhle šampón, jindy zase tento kondicionér. :D Ale na druhou stranu máš asi pravdu, že občas cítím také, zatížené vlasy a někdy i svědí. ;-)  Jak říkám, fakt jsem všeho vyzkoušela, dost. A ne všechny šampóny i kvalitně myjí a podobně.
Třeba tenhle nemusí být špatný a bude dělat dobře. ;-)
Možná, až dodělám ty, které mám doma, poohlédnu se po něm. Navíc davkovaní se mě také líbí. :-D je to praktištější a nespotřebuje se tak rychle, protože víš kolik jej potřebuješ, oproti klasickým šampónum, kde si nejsi jistá zda sis dal málo nebo moc. ;-)
Momentálně zjišťuji, že mě celkem Bio kosmetika dělá dobře. Hlavně na oči! Tak se koukala i po šampónech, ale když někdy vidím ty ceny. O_O A navíc nevíš, zda jsou opravdu kvalitní tipu Bio. Oni sice psát to můžou, ale v dnešní době si člověk nemůže být ničím jistý. :-?

2 Ronnie Ronnie | Web | 19. april 2017 at 13:31 | React

Já mám mastnější vlasy a suché konečky, upřednostnuji značku Gliss Kur, ale ted používám šampon od Ziaja a je skvělý =) budu ráda když mrkneš na můj blog

3 - monika - - monika - | Web | 28. april 2017 at 14:26 | React

... tuhle značku neznám ... používám šampon od yves rocher ten mám nejradši ... ale ráda zkouším nové ... :-)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama