Recenze: Nimbový bylinný vlasový olej 100ml

25. april 2017 at 19:41 | Calistka |  Recenze kosmetiky
Kromě šamponu (proklik na recenzi), který jsem ti minule představila jsem z této řady vyzkoušela také vlasový olejíček, který pro mě byl tak trochu novinkou. Do teď jsem totiž používala oleje do vlasů, který se dávaly až po umytí. Tento olejíček se dává ovšem již dvě hodiny před umytím, což pro mě bylo velmi překvapivé, ale musím říct, že mě výsledný efekt opravdu mile překvapil a olejíček se stal mým pravidelným pomocníkem!


Vlasy si myju, co dva dny a pokud nezapomenu vždy si na konečky nanesu tento zázračný NIMBOVÝ BYLINNÝ OLEJ. Musím říct, že vlasy mám po něm krásně jemné a hebké, konečky se většinou trošku zacelí, a tak nějak jdou příjemně do sebe, že na druhý den nevidím až takové roztřepení a zničení (ano nechce se mi stříhat vlasy a můžeš mi za to vynadat).

Olej má velmi krásnou a jemnou vůni, která mě naprosto unáší. Stejně jako šampon se jedná o vůni přírodní bylinnou. Tato vůně je velmi uklidňující a příjemně uvolní tělo i mysl, takže pokud si chcete i před sprchou vychutnat nějaký rituál zde je nápad na jeden nový!


Obal olejíčku je velmi hezký, chválím tmavé balení, a hlavně skleněnou lahvičku, protože kdo mě zná ví, že jsem naprosto ujetá na luxusní skleněné balení. Protože právě sklo dodává často pocit luxusu a trochu lepšího provedení než obyčejný plast. Tmavé balení ochrání krásně olej před světlem, takže za mě také super!


Účinky jsem zmínila a své vedlejší body jako milovnice vůně a designu také, takže myslím, že pokud chceš něco dobrého a účinného pro své vlásky určitě neuděláš s tímto olejem chybu, protože já jsem z něho velmi nadšená.

Slyšela jsi už někdy o oleji do vlasů, který se používá před samotným mytím? Používáš vlasové oleje?
 

1 person judged this article.

Comments

1 - monika - - monika - | Web | 28. april 2017 at 14:31 | React

... já jsem si nedávno koupila nějaký arganový olej, ten občas používám ... :-)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama