Recenze: Leganza Antistress tělový peeling

2. april 2017 at 14:15 | Calistka |  Recenze kosmetiky
Psát články někdy není žádná sranda a věnovat se recenzím už vůbec ne. Přiznám se, že se mi články a resty trochu kupí a energie s blížící se maturitou mi opravdu tak nějak ubývá. Proto se ti velmi omlouvám, pokud se těšíš na velkou dávku článků ta se totiž nejspíše v brzké době konat nebude.


Dnešní recenzi bych ráda věnovala peelingu značky LEGANZA, který jsem si naprosto zamilovala. Tento peeling jsem kupovala mamince na Vánoce a nebyla bych to já abych ho také nevyzkoušela. Pochopitelně nezůstalo jen u zkoušení a peeling používám možná v poslední době častěji než mamka.


Peeling má krásné hrubé, tvrdé krystaly, které odstraní odumřelou i ztvrdlou kůži. Opravdu jsem dlouho neviděla takto drsný peeling. Na tělo je poměrně tvrdý, ale já sama to mám ráda, protože nemám příliš citlivou pokožku. Pokud máš citlivou a jemnou kůži určitě s tímto přípravkem opatrněji.


Peeling má opravdu nádhernou LEVANDULOVOU vůni. Pokud jsi zvyklá na tekuté peelingy tentokrát ho nečekej, peeling LEGANZA je v krabičce, kde žádná tekutina není, jedná se pouze o samotné krystaly, které jsou sice příjemně navlhčené, ale rozhodně nečekej tekutý peeling.

A jak to máš s peelingem ty? Používáš pravidelně?
 

1 person judged this article.

Comments

1 *Shock *Shock | Web | 2. april 2017 at 18:21 | React

Ještě nikdy jsem neměla peeling na tělo a moc ráda bych ho vyzkoušela:-).

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement