Recenze: BALANCE Tonikum pro normální a smíšenou pleť s nízkým obsahem alkoholu od FOR LIFE & MADAGA

14. april 2017 at 14:52 | Calistka |  Recenze kosmetiky
Dnešní recenzi věnuji momentálně své nejoblíbenější značce, kterou používám k ošetření pleti opravdu každý den. Řeč opět bude o výrobky od značky FOR LIFE & MADAGA od které jsem již vyzkoušela krém na oční okolí a 24 hodinový krém (proklikem se dostaneš na recenze). Článek bude dnes věnován BALANCE TONIKU PRO NORMÁLNÍ A SMÍŠENOU PLEŤ S NIZKÝM OBSAHEM ALKOHOLU. Toto tonikum jsem měla možnost vyzkoušet díky malému vzorečku a ihned jsem věděla, že budeme velcí kamarádi, protože mi neuvěřitelně vyhovovalo.


Pokud máš na jazyku otázku na co se vlastně používá tonikum, tak ti odpovím jen tak, že já jej používám na dočištění pleti. Většinou vyčistím pleť nějakým odličovačem ve formě mléka a potom na závěr ještě vše dočistím tonikem. Nikdy bych neřekla, jak tento jeden krok navíc může pleti pomoci, protože opravdu vezme i další nečistoty nebo samotné přebytky odličovače.


Tonikum má naprosto dokonalou vůni. Ani sama nevím, k čemu bych ji přirovnala, ale voní prostě krásně jemně a při odličování je to opravdu krásné uvolnění a relaxace. Vůně je jen chvilková, což mi vůbec nevadí, protože můžu s klidem na tonikum nanést krém a vůně se nebijí.Po užití tohoto tonika jsem měla docela strach z vysušené pleti, ale musím konstatovat, že mě opravdu velmi mile překvapilo. Pleť mám vždy krásně jemnou a čistou, někdy nemám ani příliš potřebu používat další krém, ale kvůli hydrataci a prostě zvyku si ho stejně vždy dám. Nechápu opravdu jak je to možné, ale z tonika mám tak dobrý pocit, že bych se možná i bez krému opravdu obešla.

Vzoreček tonika, které můžeš vidět na obrázku, mě velmi zaujal. Minerální tonikum je na tom s vlastnostmi stejně dobře jako dnes posuzované BALANCE TONIKUM.

Tonikum má jednoduché minimalistické balení. Kdo mě zná, tak ví, že si ujíždím na skleněných a luxusních balení, ale u této značky (pokud nejde tedy o krémy) jsou designy většinou spíše jednoduché. Nicméně jednoduchost mi nevadí a balení mi přijde příjemné. Hlavně se s ním velmi dobře pracuje, a tak nějak se přiznám, že jsem si na celém tomto produktu vytvořila pořádnou závislost!

A jak jsi na tom s tonikem ty? Používáš tonikum pravidelně nebo jsi zatím ještě žádné nezkoušela?
 

2 people judged this article.

Comments

1 i-love-writing i-love-writing | Web | 14. april 2017 at 18:04 | React

Vypadá zajímavě! ;-)  Upřímně tonikum, nemám ani jsem asi netušila, že něco takové je. :D
Ono, kdyby člověk měl dávat neustále pozor na to, co je v kosmetice a podobně nového. Asi by se z toho brzy zbláznil. :-D
Těch výrobků, je totiž tolik už, že se v tom někdy ztrácím.
Já třeba na odlíčení používám, jen odličovací vodu nebo gel(ten je fakt super), krásně voní a vše vyčistí, až se někdy nestačím divit. :D
Hlavní problém mám s krémy, ještě stále nemůžu najít ten pravý pro mnou pleť. ;-)

2 Siginitou Siginitou | Email | Web | 15. april 2017 at 13:35 | React

Vypadá to velmi zajímavě, docela mě to zaujalo, no možná se na to i podívám a vyzkouším to :D

3 - monika - - monika - | Web | 15. april 2017 at 14:00 | React

... tonikum zatím nepoužívám, třeba jednou vyzkouším tohle ... :-)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama