Recenze: Oligodermie Tendre Sérum

22. march 2017 at 10:29 | Calistka |  Recenze kosmetiky
Dnešní recenze bude tak trochu jiná. Jestli se ptáš proč, tak to bude jen kvůli odstavcům, a tak nějak bodům, které bych u tohoto produktu chtěla okomentovat. Zkrátka tě dnes nečeká taková ta všeobecná klasika. Recenze bude o PAMPERING SÉRU značky Oligodermie a já sama přiznávám, že jsem si prvně musela něco málo o sérech načíst.


Co je to vlastně SÉRUM
"Kosmetická séra jsou přípravky, které byly objemově redukovány odstraněním tekutiny, aby obsahovaly jen aktivní účinné látky ve velmi vysoké koncentraci. Díky tomu působí intenzivněji i rychleji, navíc proniknou i do hlubších vrstev pokožky. Séra se hodí pro všechny typy pleti, opatrná byste měla být snad jen v případě, že máte nějak podrážděnou kůži. Právě vysoký obsah aktivních látek by ji mohl ještě více poškodit." Zdroj casopislamour.cz


Upřímně jsem velmi ráda, že mohu dnes pro tebe připravit recenzi právě na tento produkt. Přiznám se totiž, že se Séry nemám vůbec, ale vůbec žádnou zkušenost a toto je poprvé, co se mi dostalo sérum do ruky. Proto v dnešní recenzi prosím omluv nedostatky a pokud budeš mít nějaké dodatečné informace nebo něco, co bys mi pro příští testování podobných produktů poradila klidně zanech komentář. Budu jen ráda!
Pampering sérum… co k němu říci? Na první pohled bílá papírová krabička, která příliš nezaujala, ale velmi se mi líbí její jednoduchost přehlednost a to, že na ni jsou vypsány opravdu veškeré informace o produktu. Takže za tohle opravdu palec nahoru. Samotné sérum mě už velmi mile překvapilo má krásný design ve skleněném provedení s plastovým víčkem a pumpičkou. Mně se celkový design velmi líbí a opravdu velmi chválím skleněné provedení, protože jak jistě víš ujíždím si na luxusním provedení ve skle a příliš nemusím plast.
Jelikož se jedná o sérum je asi jasné, že samotná tekutina je opravdu velmi tekutá. Poprvé jsem se až zarazila, ale nakonec proč vlastně ne. Sérum má nádhernou a přirozenou vůni. Parfemace je opravdu velmi jemná a něžná. Trošku mi vadí, pokud ji překryju krémem s intenzivní vůní. Barvička séra je neznatelně do růžova.


Co já na Pampering sérum?
Všeobecný popis a takové drobné hodnocení již máme za sebou, ale pojďme se trošku podívat na účinky. Sama mám sérum upřímně chvíli, a tak nejsem příliš schopná posoudit přesné účinky, navíc mám pleť ještě poměrně mladou, ale i tak mohu alespoň pár svých postřehů přidat.
Poprvé jsem sérum zkoušela na vyčištěnou pleť, kdy jsem na něho nedávala jiný hydratační krém a opravdu pleti tohle příliš nesvědčilo, pleť zkrátka po séru vždy vyžadovala krém, takže pokud počítáš stejně jako já, že krém už nebudeš potřebovat podle mě jsi na omylu! Nyní testuji sérum už s krémem a zatím docela v pohodě, nemám vlastně, co bych vytkla jen tedy to, že sérum jemně voní, a tak nemohu používat jiné silně parfémované krémy.
Upřímně bych byla velmi ráda, aby mi sérum pomohlo hlavně v začervenání pleti, ale upřímně si nejsem úplně jistá, zda je určeno právě na to, ale přemýšlím nad takovou menší výzvou, o kterou se s Vámi podělím v závěru článku.Komu bych doporučila toto sérum?
Sérum bych určitě doporučila všem starším ženám nebo ženám s jemnou a citlivou pokožkou, protože si myslím, že právě těm by tento produkt mohl udělat velkou službičku právě nyní ho testuji sama na sobě, ale myslím si, že znatelné výsledky mě čekají až po delší době.Má vlastní výzva aneb co bych jednou chtěla pravdu vydržet!
Jak už název vypovídá ve výzvě si moc nevěřím. Každý den používám tužku na obočí a make-up či BB krém, což je pro pleť určitě zátěž. Ráda bych se však brzy vyhecovala a používala pouze tužku na obočí, sérum a klasický hydratační krém. Myslím si, že nezatěžovat pleť na chvíli make-upem by také nebylo od věci. Zároveň se ale přiznám, že jít do společnosti tak nějak úplně bez líčení je pro mě tak trochu v poslední době stres.
 

2 people judged this article.

Comments

1 Siginitou Siginitou | Web | 25. march 2017 at 10:39 | React

Vypadá dobře :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement