Detoxikace těla a zelený životabudič BLENDEA

30. march 2017 at 12:12 | Calistka |  Recenze Ostatní
Dnešní recenze bude trošku jiná. Bude se totiž týkat zdraví. Já sama si v poslední době na detoxikaci těla nechávám docela záležet, a právě proto bych ráda i tobě představila výrobek BLENDEA. Delší dobu jsem pila zelený ječmen, ale jelikož ho nedávno napadla nějaká plíseň přestala jsem ho užívat a raději jsem ho vyhodila. Do rukou se mi ovšem dostala velmi kvalitní náhrada!


Očista je pro tělo důležitá a jelikož ráda jim, piju a občas trochu nezdravě žiju myslím si, že mé tělo si zaslouží alespoň tuto malou pomoc. Ale o co vlastně jde? Jde o obyčejný zelený prášek, který je složen z mladé pšenice, zeleného ječmenu, spiruliny, chlorelly a máty, a to vše v BIO podobě. Každé ráno si dvě odměrky tohoto prášku rozmíchám ve vlažné vodě a vše na lačno vypiju. Možná jsem tě nyní trochu překvapila, ale nějak jsem si na tento rituál zvykla, a i když mi ze začátku nebyl příjemný nyní se bez něho téměř neobejdu.Prášek si můžeš namíchat s vodou (tak to dělám já, ale chápu, že ne každému to bude chutnat), džusem, smoothiem nebo čímkoliv dalším, co tě napadne. Používání je prostě velmi jednoduché a komfortní hlavně kvůli speciálnímu shakearu s odměrkou a plastovou lžičkou (na nabírání těchto prášků bys neměla nikdy používat kovovou lžičku), což jsem zatím ještě nikde jinde neviděla a když jsem užívala ječmen míchat prášek ve sklenici malinkatou plastovou lžičku nikdy nebylo moc příjemné. Teď stačí vše jen odměřit a pořádně protřepat.Něco málo o produktu jsme si řekly, stejně tak o použití, ale co třeba takové účinky? Jaké má Blendea a všeobecně tyto přípravky účinky na mě? Já sama nemám žádné zdravotní problémy, ale občas mě trápí zažívání (no jo no, velký jedlík a sedavé činnosti) a právě proto jsem se začala zabývat zeleným ječmenem. Možná se budeš divit, ale právě tento výrobek mi velmi na zažívání pomáhá a jsem z něho nadšená. Pokud máš problém dojít si na záchod a už nevíš, co vyzkoušet mohu jen doporučit (nevím proč, ale vždy mi to pomohlo - tedy ne že bych s tím měla velké problémy, ale na zažívání prostě výsledek vidím) právě Blendeu, která je díky svému složení naprosto jedinečná. Po užívání se sama prostě cítím lépe a tak nějak čistěji, mám pocit, že tento prášek totiž tělu pomáhá trošku protřídit užitečné a škodlivé látky.


Blendea se také může pyšnit několika nálepkami kvality je totiž bez laktózy, bez lepku a cukru a jde o 100 % BIO výrobek za což jsem velmi ráda. Někdy cenu zmiňuji někdy ne. Tentokrát vlastně ani nevím, zda ji psát, ale musím konstatovat, že tyhle detoxikační přípravky určitě nepatří mezi nejlevnější. Já jsem z nich však nadšená a stojím si zatím, že penízky se ti v této oblasti nikdy neztratí. Do těla a zdraví se totiž vždy oplatí investovat.

Balení výrobků je moc hezké a celkový design je mi velmi sympatický. Opravdu navíc velmi chválím přiložený shaker a odměrku, protože takto je příprava opravdu příjemná, rychlá a efektivní. Takže za mě opravdu klobouk dolů. Velmi také chválím za přiložené informace o výrobku, které velmi cením, protože o minulém složení jsem nevěděla nic (šlo o prášek zakoupený někdy na internetu, recenzi jsem nepsala).


Myslím, že dnešní recenze mluví opravdu za vše a já nemám nic, co bych vytkla nebo mohla nějak zkritizovat. Za mě tento produkt v poslední době určitě vyhrál na plné čáře a velmi si mě získal.

Vyzkoušela jsi už někdy detoxikaci s pomocí zeleného ječmenu?
 

1 person judged this article.

Comments

1 Elis Elis | Web | 31. march 2017 at 10:33 | React

Jé, tak to si mi udělala obrovskou radost s tou to recenzí, už si delší dobu říkám, že bych potřebovala nějakou detoxikaci, která je nenáročná, protože nemám dost času a tento výrobek to splňuje, díky... :-)

2 Ronnie Sparks Ronnie Sparks | Email | Web | 1. april 2017 at 18:28 | React

Měla jsem zelený ječmen, ale vůbec mi to nechutnalo, takže jsem si ho po čase přestala dělat a nakonec mi ve skříni ztvrdl, takže šel do koše. Teď si dávám dost často psyllium, kvůli střevům :-)

3 - monika - - monika - | Web | 2. april 2017 at 9:33 | React

... nevyzkoušela :-D ani se nechystám :-)  :-D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama