March 2017

Detoxikace těla a zelený životabudič BLENDEA

30. march 2017 at 12:12 | Calistka |  Recenze Ostatní
Dnešní recenze bude trošku jiná. Bude se totiž týkat zdraví. Já sama si v poslední době na detoxikaci těla nechávám docela záležet, a právě proto bych ráda i tobě představila výrobek BLENDEA. Delší dobu jsem pila zelený ječmen, ale jelikož ho nedávno napadla nějaká plíseň přestala jsem ho užívat a raději jsem ho vyhodila. Do rukou se mi ovšem dostala velmi kvalitní náhrada!


Očista je pro tělo důležitá a jelikož ráda jim, piju a občas trochu nezdravě žiju myslím si, že mé tělo si zaslouží alespoň tuto malou pomoc. Ale o co vlastně jde? Jde o obyčejný zelený prášek, který je složen z mladé pšenice, zeleného ječmenu, spiruliny, chlorelly a máty, a to vše v BIO podobě. Každé ráno si dvě odměrky tohoto prášku rozmíchám ve vlažné vodě a vše na lačno vypiju. Možná jsem tě nyní trochu překvapila, ale nějak jsem si na tento rituál zvykla, a i když mi ze začátku nebyl příjemný nyní se bez něho téměř neobejdu.Prášek si můžeš namíchat s vodou (tak to dělám já, ale chápu, že ne každému to bude chutnat), džusem, smoothiem nebo čímkoliv dalším, co tě napadne. Používání je prostě velmi jednoduché a komfortní hlavně kvůli speciálnímu shakearu s odměrkou a plastovou lžičkou (na nabírání těchto prášků bys neměla nikdy používat kovovou lžičku), což jsem zatím ještě nikde jinde neviděla a když jsem užívala ječmen míchat prášek ve sklenici malinkatou plastovou lžičku nikdy nebylo moc příjemné. Teď stačí vše jen odměřit a pořádně protřepat.Něco málo o produktu jsme si řekly, stejně tak o použití, ale co třeba takové účinky? Jaké má Blendea a všeobecně tyto přípravky účinky na mě? Já sama nemám žádné zdravotní problémy, ale občas mě trápí zažívání (no jo no, velký jedlík a sedavé činnosti) a právě proto jsem se začala zabývat zeleným ječmenem. Možná se budeš divit, ale právě tento výrobek mi velmi na zažívání pomáhá a jsem z něho nadšená. Pokud máš problém dojít si na záchod a už nevíš, co vyzkoušet mohu jen doporučit (nevím proč, ale vždy mi to pomohlo - tedy ne že bych s tím měla velké problémy, ale na zažívání prostě výsledek vidím) právě Blendeu, která je díky svému složení naprosto jedinečná. Po užívání se sama prostě cítím lépe a tak nějak čistěji, mám pocit, že tento prášek totiž tělu pomáhá trošku protřídit užitečné a škodlivé látky.


Blendea se také může pyšnit několika nálepkami kvality je totiž bez laktózy, bez lepku a cukru a jde o 100 % BIO výrobek za což jsem velmi ráda. Někdy cenu zmiňuji někdy ne. Tentokrát vlastně ani nevím, zda ji psát, ale musím konstatovat, že tyhle detoxikační přípravky určitě nepatří mezi nejlevnější. Já jsem z nich však nadšená a stojím si zatím, že penízky se ti v této oblasti nikdy neztratí. Do těla a zdraví se totiž vždy oplatí investovat.

Balení výrobků je moc hezké a celkový design je mi velmi sympatický. Opravdu navíc velmi chválím přiložený shaker a odměrku, protože takto je příprava opravdu příjemná, rychlá a efektivní. Takže za mě opravdu klobouk dolů. Velmi také chválím za přiložené informace o výrobku, které velmi cením, protože o minulém složení jsem nevěděla nic (šlo o prášek zakoupený někdy na internetu, recenzi jsem nepsala).


Myslím, že dnešní recenze mluví opravdu za vše a já nemám nic, co bych vytkla nebo mohla nějak zkritizovat. Za mě tento produkt v poslední době určitě vyhrál na plné čáře a velmi si mě získal.

Vyzkoušela jsi už někdy detoxikaci s pomocí zeleného ječmenu?

Recenze na metalickou kabelku z e-shopu stoklasa.cz

28. march 2017 at 13:17 | Calistka |  Recenze Ostatní
Dnešní recenze bude takovou klasikou. Úvod podle mě už nemusím tolik okecávat a rovnou ti povím, že dnes bude řeč o metalické kabelce. A nejen tak ledajaké kabelce! Půjde totiž o naprosto dokonalou zlatou elegantní taštičku, kterou jsem si vybrala za účelem využít ji do divadla nebo na jiné společenské akce. Psaníčko sice mám, ale často je až příliš malé, a tak trochu mnohdy nepraktické.


Taštička, která by byla elegantní a zároveň pěkná a prostorná se hledá velmi těžko. Já takovou ovšem našla, a to hned ve dvou elegantních barvách. Ať už jsi zastánkyně zlaté nebo stříbrné vybereš si, protože tato taštička je právě v těchto dvou krásných vznešených barvách.


Kabelka má krásný zlatý design, má dva popruhy a zavírání na magnetku. Celý design působí velmi jemně a elegantně. Já jsem mezi barvami váhala opravdu velmi dlouho, ale nakonec jsem přeci jen zvolila zlatou. Která barva se líbí více tobě?

Kabelka je z velmi kvalitního a příjemného materiálu na omak. Já jsem opravdu velmi spokojená, působí kvalitně a pevně, dlouhá ouška jsou sice tenké, ale také vypadají docela krásně přišité, takže se snad jen tak neurvou. U horní části jsou také dvě hvězdičky, které působí docela mile. Vlastně mi ze začátku trochu vadily, ale nakonec jsem si na nějak zvykla a velmi se mi líbí.


Líbí se ti tato kabelka? Co si myslíš o dvou hvězdíčkách u horního okraje kabelky?

Recenze: Colgate Max White One ústní voda bez alkoholu

26. march 2017 at 11:26 | Calistka |  Recenze kosmetiky
Jestli pravidelně používáš ústní vodu, tak před tebou smekám, protože já se ne vždy dokopu k tomu abych si ji znovu koupila. Doma se mi po Vánocích ovšem sešly rovnou dvě ústní vody. Dnes si dáme recenzi na tu, která mě bohužel moc nezaujala.


Colgate Max White One ústní voda bez alkoholu se ke mně dostala už dvakrát. Bohužel z ní nějak nadšená nejsem, chuť je pro mě nepříjemná, ale jsem hrozně nadšená z toho, že voda neobsahuje alkohol, a tak nedráždí sliznici, zároveň bude ovšem podle mého názoru tak nějak méně ústa dezinfikovat. V této oblasti upřímně neumím produkt příliš době specifikovat, ale spíše už si jej asi nekoupím… pokud se ke mně dostane po třetí doufám, že Colgate se zaměří alespoň trochu na chuť (nebojte tuhle vodu sice nepiju, ale i při vyplachování vaše chuťové pohárky pracují).Design je obyčejnější, ale bílá barva se mi líbí a nemám, co bych vytkla. Pokud Vám modrá vodička občas kápne sice někam mimo je to docela neštěstí, ale s trochou opatrnosti se tomuto nepříjemnému okamžiku můžete vyvarovat.

Recenze: Oligodermie Tendre Sérum

22. march 2017 at 10:29 | Calistka |  Recenze kosmetiky
Dnešní recenze bude tak trochu jiná. Jestli se ptáš proč, tak to bude jen kvůli odstavcům, a tak nějak bodům, které bych u tohoto produktu chtěla okomentovat. Zkrátka tě dnes nečeká taková ta všeobecná klasika. Recenze bude o PAMPERING SÉRU značky Oligodermie a já sama přiznávám, že jsem si prvně musela něco málo o sérech načíst.


Co je to vlastně SÉRUM
"Kosmetická séra jsou přípravky, které byly objemově redukovány odstraněním tekutiny, aby obsahovaly jen aktivní účinné látky ve velmi vysoké koncentraci. Díky tomu působí intenzivněji i rychleji, navíc proniknou i do hlubších vrstev pokožky. Séra se hodí pro všechny typy pleti, opatrná byste měla být snad jen v případě, že máte nějak podrážděnou kůži. Právě vysoký obsah aktivních látek by ji mohl ještě více poškodit." Zdroj casopislamour.cz


Upřímně jsem velmi ráda, že mohu dnes pro tebe připravit recenzi právě na tento produkt. Přiznám se totiž, že se Séry nemám vůbec, ale vůbec žádnou zkušenost a toto je poprvé, co se mi dostalo sérum do ruky. Proto v dnešní recenzi prosím omluv nedostatky a pokud budeš mít nějaké dodatečné informace nebo něco, co bys mi pro příští testování podobných produktů poradila klidně zanech komentář. Budu jen ráda!
Pampering sérum… co k němu říci? Na první pohled bílá papírová krabička, která příliš nezaujala, ale velmi se mi líbí její jednoduchost přehlednost a to, že na ni jsou vypsány opravdu veškeré informace o produktu. Takže za tohle opravdu palec nahoru. Samotné sérum mě už velmi mile překvapilo má krásný design ve skleněném provedení s plastovým víčkem a pumpičkou. Mně se celkový design velmi líbí a opravdu velmi chválím skleněné provedení, protože jak jistě víš ujíždím si na luxusním provedení ve skle a příliš nemusím plast.
Jelikož se jedná o sérum je asi jasné, že samotná tekutina je opravdu velmi tekutá. Poprvé jsem se až zarazila, ale nakonec proč vlastně ne. Sérum má nádhernou a přirozenou vůni. Parfemace je opravdu velmi jemná a něžná. Trošku mi vadí, pokud ji překryju krémem s intenzivní vůní. Barvička séra je neznatelně do růžova.


Co já na Pampering sérum?
Všeobecný popis a takové drobné hodnocení již máme za sebou, ale pojďme se trošku podívat na účinky. Sama mám sérum upřímně chvíli, a tak nejsem příliš schopná posoudit přesné účinky, navíc mám pleť ještě poměrně mladou, ale i tak mohu alespoň pár svých postřehů přidat.
Poprvé jsem sérum zkoušela na vyčištěnou pleť, kdy jsem na něho nedávala jiný hydratační krém a opravdu pleti tohle příliš nesvědčilo, pleť zkrátka po séru vždy vyžadovala krém, takže pokud počítáš stejně jako já, že krém už nebudeš potřebovat podle mě jsi na omylu! Nyní testuji sérum už s krémem a zatím docela v pohodě, nemám vlastně, co bych vytkla jen tedy to, že sérum jemně voní, a tak nemohu používat jiné silně parfémované krémy.
Upřímně bych byla velmi ráda, aby mi sérum pomohlo hlavně v začervenání pleti, ale upřímně si nejsem úplně jistá, zda je určeno právě na to, ale přemýšlím nad takovou menší výzvou, o kterou se s Vámi podělím v závěru článku.Komu bych doporučila toto sérum?
Sérum bych určitě doporučila všem starším ženám nebo ženám s jemnou a citlivou pokožkou, protože si myslím, že právě těm by tento produkt mohl udělat velkou službičku právě nyní ho testuji sama na sobě, ale myslím si, že znatelné výsledky mě čekají až po delší době.Má vlastní výzva aneb co bych jednou chtěla pravdu vydržet!
Jak už název vypovídá ve výzvě si moc nevěřím. Každý den používám tužku na obočí a make-up či BB krém, což je pro pleť určitě zátěž. Ráda bych se však brzy vyhecovala a používala pouze tužku na obočí, sérum a klasický hydratační krém. Myslím si, že nezatěžovat pleť na chvíli make-upem by také nebylo od věci. Zároveň se ale přiznám, že jít do společnosti tak nějak úplně bez líčení je pro mě tak trochu v poslední době stres.

Recenze: Leganza Lavender relaxační sprchový gel

19. march 2017 at 10:41 | Calistka |  Recenze kosmetiky
Milovník levandule dnes ze mě opět bude promlouvat. Mám pro tebe totiž nachystanou další recenzi na LEVANDULOVÝ sprchový gel od značky Leganza, kterou už ode mě můžeš znát.


Sprchové gely se hodnotí poměrně lehce, protože téměř žádný nemůže být špatný, pokud ti voní. Mně tento voní až příliš, a právě proto jsem ho pořídila mamince na Vánoce. Sama se přiznám, že jsem ho vyzkoušela zatím asi jen jednou či dva krát, ale na recenzi to prostě asi v této kategorii stačí.


Sprchový gel má naprosto nádhernou vůni, která podpoří uvolnění, ale i relaxaci. Já mu nemám, co vytknout. Kůži zanechává jemnou a v pohodě, možná jako každý jiný gel trochu vysušuje, ale to už záleží na tobě, zda tohle řešíš nebo ne. Já to většinou řeším většinou až po koupeli, a to použitím tělového másla či mléka.


Tento sprchový gel má také naprosto hezký design. Jako celá kolekce je laděn do fialova (najdou se občas i růžové výrobky jako krém na ruce, který jsem recenzovala minule), ale design se mi líbí. Velmi mě také ohromila přidaná mašlička, to je prostě velké plus a level roztomilosti!

Recenze: Leganza Lavender intenzivní hydratační krém na ruce

13. march 2017 at 10:36 | Calistka |  Recenze kosmetiky
Dnešní recenzi si dáme na produkt, který už mi bohužel došel, ale stále ho mám v paměti, protože jsem si ho pořídila dvakrát po sobě a možná si ho pořídím zase. Řeč bude o krému na ruce od značky Leganza. Na tento krém jsem tuším narazila náhodou a jelikož miluji levanduli musel být prostě můj.Začnu hned hodnocením samotného krému. Musím velmi pochválit, jak krásně hydratuje a pokožku zanechává jemnou. Pokud nemáš moc ráda mastné krémy na ruce stejně jako já budeš také nejspíše spokojená, protože krém patří mezi ty tekutější, a ne tak mastné. Krém krásně ruce vyživí a zanechá je jemné navíc se rychle vstřebá a nádherně voní, takže co více bych si já mohla přát? Snad už jen mít další balení v rezervě!


Design je klasicky ve fialových levandulových barvách, a tak je laděná i celá sada výrobků od této značky, kterou zrovna postupně zkouším a doufám, že ti brzy připravím kladné recenze na výrobky od této firmy.

Recenze: Fotokniha od Saal Digital

11. march 2017 at 10:05 | Calistka |  Recenze Ostatní
Na dnešní den jsem si pro tebe připravila recenzi, kterou bych chtěla pojmout tak nějak jinak. Sama nevím, jak se s ní vlastně ještě poperu, protože zboží, o kterém bude dnes řeč nespadá úplně do běžných kategorií. Nejedná se totiž o kosmetiku, oblečení ani žádné módní doplňky. Dnešní recenze se bude týkat fotoknihy, kterou jsem si poprvé v životě nechala vyrobit u firmy Saal Digital.

Na firmu jsem narazila vlastně úplnou náhodou na Facebooku a předem jsem neviděla ani nečetla žádná recenze, tato firma pro mě byla úplně neznámá. Fotoknihu jsem si tedy nechala vyrobit právě u nich a musím říct, že vůbec nelituji a jsem velmi spokojená! Určitě ti ukážu fotografie a provedení, ale hlavně bych se chtěla vyjádřit k bodům, které nejvíce před objednáním zajímaly mě samotnou.
Údaje o mé fotoknize
Fotoknihu jsem si vybrala ve formátu 28 x 19 cm a vnitřní stránky jako vždy lesklé (jsem totiž zastánce lesklých fotografií). Jelikož jsem chtěla kvalitní, tvrdou knihu byla pro mě jasná tvrdá vazba. Kniha má tuším 30 stránek (pamatuji si, že jsem trochu váhala u počtu stránek a ani nevím proč).

Návrh a design fotoknihy
Já sama jsem si stáhla program speciálně od Saal s názvem SaalDesigner a musím říct, že se mi s ním velmi krásně pracovalo. Ovládání bylo intuitivní a jednoduché, program jel rychle a nijak nepadal (což se mi také u takových programů na fotky často stává). Já sama jsem si na celém návrhy nechala velmi záležet a celý jsem si ho dělala sama. Určitě bych nějaké věci ještě vylepšila nebo změnila, ale i tak jsem velmi spokojená.


Za proužky na fotkách se moc omlouvám, zrovna vysvitlo sluníčko a tak mi focení trošku ztížilo.

Kvalita tisku, stránek a fotografií
Nejsem profesionální fotograf, ale design Vám je k ničemu, když nemáte kvalitní tisk. Při nekvalitním tisku často zanikne kvalita fotografií a je to mnohdy opravdu škoda. Z kvality jsem proto měla největší strach, ale musím opravdu smeknout, protože ani jedna z mých fotografií nezměnila kvalitu či světlo nebo odstín.
Všechny fotografie zůstaly krásně zaostřené a nepoškozené. Z fotografií jsem opravdu nadšená, fotopapír je kvalitní, a tak na lesklém povrchu pěkně vyniknou. Stránky jsou poměrně hrubé a příjemné na omak.
S titulní stranou jsem trošku maturovala, protože jsem nevěděla, jak přesně fotografii umístit, tak aby vynikla a byla pěkná jak přední, tak i zadní strana. Na titulku jsem tedy zvolila svou oblíbenou fotografii hodinového strojku, protože mi přišla taková nadčasová, ale jsem docela spokojená. Vazbu knihy hodnotím také jako velmi kvalitní. Možnost vatování jsem si nezaškrtávala, protože se přiznám, že nemám tušení, co to vlastně je!Rychlost doručení
Normálně se u takových věcí na rychlost doručení ani nedívám, ale tentokrát opravdu další obrovská pochvala, protože mi kniha přišla asi po 3 dnech a já jsem na ni koukala v úplném šoku, jak rychle stihli knihu natisknout a vyrobit! No prostě klobouk dolů, toto se mi ještě asi nestalo.
Opravdu jsem tentokrát moc spokojená a služby od Saal Digital ti mohu jen doporučit. Pokud fotíš a sháníš kvalitní tisk svých fotografií myslím, že vedle určitě nešlápneš. V nabídce mají klasický tisk, fotoknihy, fotoobrazy, oznámení, přání i kalendáře. Zkrátka si myslím, že služby jsou opravdu široké a velmi kvalitní!

A jak jsi na tom ty, znáš služby Saal Digital či jejich produkty?

Recenze: Náramek shamballa s broušenými kamínky z e-shopu stoklasa.cz

7. march 2017 at 10:15 | Calistka |  Recenze Ostatní
Vždycky se tak nějak opakuji a připomínám, co jsem recenzovala naposled, ale je to už asi nějaká klasika, kterou udělám i tentokrát. V minulém článku jsem ti přinesla velmi pozitivní recenzi na přívěšek na klíče nebo kabelku a dnes ti opět přináším typickou dívčí věc. Dnes se budeme zabývat náramkem shamballa s broušenými korálky, který nově přibyl v mé skromné sbírce náramků.


Náramky moc nenosím, což je možná docela škoda, ale přiznám se, že mi tak nějak jejich pocit na ruce vadí. Občas si nějaký koupím a snažím se jej nosit, ale než si na něj zvyknu opravdu mě to stojí mnohdy hodně přemáhání.


Tento růžový náramek je jeden z těch, které mám docela ráda. Je jemný a docela decentní. Díky kamínkům je trošku těžší, než by se mohlo na první pohled zdát, ale jsem za to docela ráda, protože alespoň vím, že ne všechny korálky jsou plastové. Pokud by se ti nelíbila růžová verze určitě koukni na verzi ecru nebo tyrkysovou, které také vypadají zajímavě. Já sama ovšem téměř vždy volím růžovou (ano, znáte mě).


Náramek má velmi pohodlné zapínání, které je na principu utahování provázků, což se mi velmi líbí, protože si ho člověk jednoduše zapne i sám. Líbí se mi taková asymetrie, kterou i ledabyle (v mém případě ledabyle) utažené provázky vytvářejí, a právě to mám ráda - nedokonalost a nepoměr (žádná symetrická a rovná dokonalá věc nemůže být krásná - slova mé keramičky a já se jimi dost často řídím, zkus to někdy taky).Velmi se mi líbí a musím pochválit zlaté perličky, které náramku dodávají na zvláštnosti a jemně ho oživují. Za mě pozitivní a nerušivý doplněk, já sama nemám co vytknout.


Cena náramku je okolo 137 Kč a já sama bych si ho asi úplně nepořídila, ale to jen kvůli toho, že náramky běžně příliš nosit nedokážu. Pokud ovšem hledáš vhodný dárek pro malou parádnici nebo slečnu, která má ráda náramky nepochybuji, že se ji tento druh bude velmi líbit. Působí totiž něžné a přirozeně.

A jak jsi na tom s nošením náramků ty? Nosíš je pravidelně nebo jen při nějaké speciální události?


Recenze: Dermacol Eyebrow tužka na obočí

6. march 2017 at 11:38 | Calistka |  Recenze kosmetiky
Dlouho jsem přemýšlela, jakou recenzi mám vlastně připravit na dnešek. V poslední době jsem se zaměřovala hlavně na pečující kosmetiku, které mám teď nějak moc. Začíná mi ale chybět docela nějaká dekorativní kosmetika. V poslední době jsem si velmi oblíbila používání očních stínů, ale dnes si o nich povídat nebudeme. Dnešní článek je totiž věnován něčemu, co využívám ještě běžněji než oční stíny a jde o tužku na obočí.


Když jsem si objednávala svou první tužku vůbec jsem neměla tušení, jakou vlastně objednat, jaký odstín bych měla mít a tak dále. Upřímně tehdy vyhrál risk a opravdu to byl zisk, protože jsem tak hned na poprvé objevila tužku na obočí, která mi 100 % vyhovuje.


Jedná se o tužku od značky Dermacol v odstínu 1 tedy poměrně světlé hnědé přirozené barvě. S tužkou jsem velmi spokojená, protože vydrží dlouho, je skvěle pigmentovaná, vypadá přirozeně a krásně se s ní pracuje, navíc má také kartáček, který je taký skvělý pomocník při úpravě obočí.


Od doby, co mám tuto tužku se mi doma objevily ještě tři nové, ale ani jedna z nich není tak dobrá. U tužky musím ještě jednou vyzdvihnout odstín, protože jsem poměrně světlý typ a opravdu mi jen tak něco úplně k obočí neladí.

Tužka poměrně rychle ubývá a cena je okolo 90 Kč, což pro mě za tužku není zrovna nejméně, a proto stále zkouším další, musím ovšem konstatovat, že tuhle tužku jen tak asi jiná neporazí!