Reklamace na internetovém shopu?

12. february 2017 at 12:39 | Calistka
Dnešní článek nebude výjimečně recenzí, ale obyčejným článkem. Dnes bych se s tebou ráda podělila o svou zkušenost s reklamací na e-shopu notino.cz. Internetové obchody jsou skvělé a není nic příjemnějšího než si z nich objednat až do pohodlí domova, ale co když se nám něco pokazí? Jak vlastně vyřídit reklamaci?


Já sama jsem s tímto e-shopem nikdy problém neměla a jak jistě víš pravidelně na něm objednávám. Po roce a půl se mi ovšem zkazil holící strojek, což mě opravdu mrzelo. Byl docela drahý, a tak jsem přeci jen chtěla vyzkoušet reklamaci.

Výsledek obrázku pro braun notino


Braun Lady Style 5560 dámský holicí strojek, který jsem občas používala z ničeho nic začal vytrhávat chloupky, což pro mě bylo docela nepříjemné, a tak jsem jednoduše napsala na e-shop, kde mi byl napsán postup a případné možnosti reklamace.


Možnosti byly dvě buď to zaslat na uvedenou adresu anebo zanést zboží na výdejní místa. Já jsem zvolila možnost druhou, kde se mnou paní vyplnila formulář a po chvilce jsem byla venku. Domluvily jsem se na opravě nebo případném vrácení peněz. Po zhruba dvou týdnech mi volalo neznámé číslo, které mi oznámilo, že strojek je opravený a zaslaný na mou adresu! A tak jsem ho měla doma. Strojek byl opravený a jeho hlavice vyměněná.Reklamaci tedy hodnotím jako naprosto rychlou, a hlavně bez problémovou. Pokud se ještě stále bojíš objednávat třeba elektroniku z internetu, tak určitě nemusíš!
 

1 person judged this article.

Comments

1 A. l Our-Health.blog.cz A. l Our-Health.blog.cz | Web | 13. february 2017 at 9:44 | React

Tééda to je blesková a pohodová reklamace ! :) Když to mám porovnat se svou reklamací mobilu, je to jako nebe a dudy :D

2 Ronnie Sparks Ronnie Sparks | Email | Web | 15. february 2017 at 14:52 | React

Naštěstí jsem ještě neměla žádné problémy na Notino.cz, takovéhle věci si kupuji převážně v kamenných obchodech :-)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement