Recenze: Oční krém s minerály pro všechny typy pleti FOR LIFE & MADAGA

25. february 2017 at 10:58 | Calistka |  Recenze kosmetiky
Se značkou For Life & Madaga jsem tě seznámila už minule, kdy jsem testovala 24 hodinový Balance krém. Po minulé zkušenosti jsem se velmi těšila až vyzkouším oční krém s minerály. Tento krém mám doma už dva týdny a musím konstatovat, že se mi velmi osvědčil. Pojď se společně se mnou podívat na tento krém.


Oční krémy jsem nikdy nepoužívala, jednou se mi do rukou jeden dostal, ale příliš si mě nezískal. V poslední době jsou ovšem dny a noci trochu náročné a nezbývá mi příliš času na spánek, ale možná by čas i byl, ale prostě to nějak nejde a se spánkem v poslední době bojuji. Na kruhy pod očima příliš netrpím, ale co mě trápí mnohem více jsou váčky a drobné vrásky z únavy. Právě proto jsem si vybrala nový oční krém, protože jsem si všimla, že únava a náročnost posledních dní se na mém očním okolí začíná pomalu podepisovat.


Často se budím s velkými červenými váčky pod očima, ale postupně přicházím na to, že to tak vůbec být nemusím. Oční krém s minerály FOR LIFE & MADAGA používám každý večer a ráno. Bála jsem se, že mě krém bude dráždit nebo štípat při kontaktu s očima (ne krém nedávám do očí, ale občas se tam náhodou dostane), ale musím uznat, že šlo jen o zbytečné obavy. Oči s tímto krémem nemají žádný problém. Jediné, co jsem zatím zaznamenala je fakt, že se ráno budím s mírně uslzeným okem, ale to může mít i jiný důvod… takže pokud jde o obavy z kontaktu krému a očima vůbec nemusíš mít strach.Krém má velmi příjemnou konzistenci a opravdu ho stačí jen malinko, takže ti balení vydrží opravdu dlouho. Tekutina se krásně vstřebá a vyživí oční okolí, zanechá ho jemné a hydratované. Navíc opravdu musím přiznat, že má (mladá) pleť (bez vrásek) je kolem očí nyní trošku méně červená a váčky nejsou tak silné, jako kdybych použila klasický krém na pleť a očnímu okolí nevěnovala žádnou pozornost tak, jako tomu bylo ještě nedávno. Jestli krém redukuje vrásky zatím nemohu posoudit, protože je ještě nemám. Vždy mi stačí trochu více spánku a oční vrásky se samy stáhnou.

Parfemace je velmi jemná a nijak mě neruší, já osobně bych u těchto krémů asi ocenila, kdyby tam vůně vůbec nebyla, ale nevadí. Vůně je jemná a připomíná mi jemnou květinovou vůni.


Design a celkový vzhled bych hodnotila klasicky, velmi se mi líbí pumpička a prostě celkový vzhled krému. Už minule jsem psala, že bych velmi ocenila skleněné balení, ale ani toto plastové (vhodné k cestování) vůbec není zlé. Krabička, v které byl krém uložen mě tedy příliš nezaujala, ale samotný krém už je mi velmi sympatický.

Jestli se ptáš, zda je důležité pečovat o své oční okolí speciálními krémy, tak musíš svou otázku směřovat k profesionálům. Já sama nevím. Nikdy jsem tyto krémy dlouho nepoužívala, a tak s nimi nemám zase tolik zkušenosti, co ale vím je, že pro mě se stal tento krém klasikou a patří do mé denní rutiny krémování. Jeho používání je pro mě prostě velmi příjemné, a navíc mi pomáhá se zarudlým očním okolím a váčky z únavy.


Cena tohoto krému je 419 Kč za 30 ml, ale krém ti vydrží opravdu dlouho. Stačí ho jen malé množství, a navíc se používá jen na okolí kolem očí. Krém je vhodný pro všechny typy pleti, a i když to nemám příliš ráda a mám raději dané kategorie (pro mastnou, suchou, smíšenou…) myslím, že tímto krémem své pleti určitě neublížíš, protože oční okolí míváme většinou téměř stejné jen s rozdílem, že každá trpíme na něco jiného. Někoho trápí vrásky a někoho kruhy pod očima.

Oba krémy mě velmi mile potěšily a momentálně používám pouze je.

Opravdu musím říct, že miluji takové psaní článků, kdy ani nemusím přemýšlet, co vymyslím, protože vše jde krásně samo. Vždy je horší a náročnější psát kritické recenze. Tahle je jedna z těch pozitivních, kdy jsem s výrobkem velmi spokojená.

A jak jsi na tom ty? Používáš speciální krémy na oční okolí, nebo těmto krémům neholduješ?


A ukázka pár vzorečků závěrem. Zatím jsem se ještě ke koušení těchto miniatur příliš nedostala, ale musím říct, že BALANCE TONICUM voní naprosto dokonale a já jsem se do něho asi zamilovala! Má nejen dokonalou vůni, ale při odličování je to dokonalý pomocník, který odvede opravdu skvělou práci.
 

2 people judged this article.

Comments

1 Eliss Eliss | Web | 26. february 2017 at 8:13 | React

Vypadá vážně dobře!

2 i-love-writing i-love-writing | Web | 27. february 2017 at 16:21 | React

Vypadá to opravdu zajímavě. :-) Osobně, jsem také kdysi nepoužívala oční krémy, zdálo se mi, že ty normální stačily na vše. A tak jsem prostě takhle fungovala dlouho.

Až po čase, jsem se o to začala zajímat, hlavně když jsem měla oči lehce unavené. A inu, jeden krém jsem si tedy i pořídila. Musím se přiznat, že je dobrý (hlavně skvěle hydratuje).
Taky mě někdy po něm slzí oči ráno... ale to bude asi tím, že někdy to do těch očí nechtěně dostane.
I když přiznávám, že teď mám pár dní klid a nic mě nikde neslzelo (musím zaklepat).
Asi taky občas záleží, jak se člověk vyspí. ;-)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement