Recenze kosmetických výrobků z e-shopu pleva.cz

28. february 2017 at 9:00 | Calistka |  Recenze kosmetiky
Dnešní recenze bude opravdu pořádnou bombou! Čeká tě totiž pořádná nálož VČELÍCH KOSMETICKÝCH PRODUKTŮ, proto si prosím udělej čaj s medem, zabal se do deky a pohodlně se usaď, protože právě nyní začínám!

Vždy se na každý kosmetický produkt snažím nachystat samostatnou recenzi, tentokrát mi ovšem přišla docela škoda oddělit od sebe produkty od firmy PLEVA, které jsou většinou spojeny s medem. Já sama med miluji a včely jako takové obdivuji, protože to, co pro nás a naši planetu dělají je opravdu neuvěřitelné. Jejich propolis, jed nebo med je také často využíván v kosmetickém průmyslu, a právě toho se bude týkat dnešní recenze. Celkem tady mám připravené tři kosmetické produkty a jednu voňavou dekoraci. Tak jdeme na to?!


Tento krém na první pohled působí poměrně obyčejně. Jeho bílý design, který stejně tak ladí s krabičkou mě moc nenadchl, ale samotný krém mě velmi mile překvapil! Tento krém s kapičkou včelího jedu používám na pleť převážně na den (ani nevím proč, prostě náhoda) a musím ho opravdu pochválit. Krém krásně hydratuje a zanechává pokožku krásně vyživenou, jeho konzistence je taková střední a já ji nemohu nic vytknout. Jedná se spíše o krém trošičku hustší, ale to mě osobně vůbec nevadí. Vůně je krásně jemná, tak nějak cítím bez pochyb med a přírodu, možná i nějaké dřevo, což je mírně nezvyklé, ale parfemaci musím také poměrně pochválit!
Pokud tě trápí vysušená či problematická pleť určitě ti tento krém mohu jen a jen doporučit, protože si myslím, že pro tebe může být tím pravým pomocníkem. Nejsem žádný chemik ani kožní lékař, ale krém působí příjemně a přijde mi vhodný k léčení jizviček, ranek nebo šupinaté pleti.
Tento krém, jak je už z názvu jasné je určen na noc. Já sama ho ještě tak moc dobře vyzkoušený nemám, ale podělím se s tebou o to, co už nyní mohu s přesvědčením říci. Musím si jako vždy okomentovat vzhled, který tentokrát velmi chválím. Líbí se mi krabička, ale hlavně samotný krém! Působí mile a modrá barva mi připomíná noc, takže je jednoznačné, kdy krém použít.
Pojďme ale k samotnému krému. Krém je velmi příjemný, není příliš hustý a ihned se krásně vstřebá. Ani zde nemohu nic vytknout. Pleť zanechá krásně vyživenou a jemnou. Vůně je tentokrát jemnější než u předchozího krému, což mě osobně na noc vyhovuje určitě více, a proto jednoznačně chválím!
Třetí produkt mě zaujal asi nejvíce. Krémů na obličej mám na zkoušení a používání teď opravdu hodně a jsem za to ráda, ale tělových mlék, které by mi vyhovovaly a zároveň opravdu plnily účel je nyní poskromnu. Na mléka a másla z drogérie jsem už zanevřela, protože mi připadají, že slovo hydratace jim je opravdu cizí. Proto jsem byla velmi zvědavá na tento výrobek a vyzkoušela ho ze všech nejdříve.
Říkala jsem si, že vzhled je taková klasika a opět mě příliš nezaujal, ale… tekutina samotná mě taky na první pohled nijak neoslovila, mléko je řidší a prostě říkala jsem si, že to asi nebude to pravé. Opak je ovšem pravdou!
Toto tělové mléko s medem u mě za poslední dva roky vyhrálo na plné čáře! Nepamatuji si, kdy jsem měla naposled takhle krásně jemné, vyživené a příjemně hladké nohy. Holení, zima, nedostatek sluníčka a sprchovací přípravky to vše mé nohy a ruce hrozně moc vysušuje a trápí. Proto si neumím představit existenci bez nějakých přípravků, jelikož jsem zanevřela na mléka většinou jsem používala olejíčky, které si mohu dovolit pouze na večer a mnohdy ani nezanechají kůži tak krásnou jako toto mléko! Mléko je velmi, ale opravdu velmi příjemné. Znatelně vyživuje a mě naprosto sedlo! Krásně se vstřebává a není příliš mastné! Momentálně se mi zdá, že popisuji svůj největší objev v tělové kosmetice za poslední dobu a asi tomu tak opravdu bude.
Pokud tě zajímá vůně, tak mohu říci, že parfemace je příjemně jemná a opět krásně medová. Nemám, co bych vytkla. S tímto výrobkem jsem velmi spokojená a stal se mým favoritem a denním společníkem.
Vonné polštářky jsem vždy milovala a často jsem si kupovala nové a nové, aby znovu krásně voněly a mě se dobře spalo. Vždy se mi na vonných polštářcích krásně usínalo a jak je u mě asi jasné nejvíce jsem milovala levandulové. Tentokrát se mi dostal do rukou tento malý pytlíček, který také voní po levanduli.
Design je moc pěkný. Líbí se mi balení i samotný pytlíček jako takový. Mám už ho u stolu asi týden, vůně sice trochu už zeslábla, ale stále jde cítit. Přemýšlím, že si dám pytlíček nad postel pro lepší spánek. Nad postelí mám už medvídka, takže pytlíček se k němu bude skvěle hodit.Tak, a to je ode mě pro dnešek vše, protože já své informace, o které jsem se chtěla s tebou podělit už vyčerpala. Kdyby tě napadly nějaké otázky, které jsem nezodpověděla určitě neváhej a ptej se.

Který z výrobků tě zaujal nejvíce? Máš ráda med a včelí kosmetiku?
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 cincina cincina | Web | 28. february 2017 at 22:57 | React

Medovou kosmetiku mám moc ráda a moje mamka ji přímo zbožňuje, tak jí medové výrobky často kupuju:)
Moc se mi líbí obal od toho nočního krému. A ty pytlíčky zbožňuju:) A hlavně levandulové.

2 Siginitou Siginitou | Web | 4. march 2017 at 19:40 | React

Vypadá to opravdu luxusně, teď nad tím budu přemýšlet jestli to zkusit :)

3 Ronnie Sparks Ronnie Sparks | Email | Web | 4. march 2017 at 19:51 | React

Produkty vypadají dobře, ale já medové produkty nevyhledávám, měla jsem krém na tělo a vůbec mi to nevonělo :-)

4 - monika - - monika - | Web | 5. march 2017 at 10:45 | React

... já teda krémů moc nemám, vlastně mám jenom jeden od nivea ... krémy skoro vůbec nepoužívám :-D  :-D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement