Recenze: Colgate Max White One Active bělicí zubní pasta

27. february 2017 at 17:52 | Calistka |  Recenze kosmetiky
Jak můžeš vědět ústní hygiena je pro mě velmi důležitá. Potrpím si především na kvalitním zubním kartáčku, ale věc, kterou už řeším méně je zubní pasta. Momentálně se mi sešly doma tři pasty od značky Colgate, kterou moc nemusím, ale tentokrát mě docela mile překvapila.


Dnes si povíme něco o Colgate Max White One Active bělicí zubní pastě, kterou jsem dostala jako dárek. Na bělící pasty moc nevěřím, ale možná na nich opravdu něco málo bude, protože se mi po zhruba dvou měsících používání dostalo pochvaly ohledně zubů, ale těžko říci, jestli jde o náhodu nebo znatelnou změnu, protože já sama ji tedy nepozoruji.


Tato zubní pasta má světlé modrou barvičku, která mě ze začátku poměrně iritovala, ale nakonec jsem si zvykla a s barvou nemám problém, pomalu už se mi začíná i líbit. Pasta má klasickou příchuť… ano zní to dost blbě, ale občas se mi stává, že chuť některých past mi zkrátka vadí.


Doma mám tedy ještě dvě pasty, mám momentálně otevřenou tuto, a ještě jednu na bělení, kterou mám ještě raději a doufám, že se brzy dostanu k recenzi, kde budu ještě pozitivnější!
 

1 person judged this article.

Comments

1 - monika - - monika - | Web | 5. march 2017 at 10:39 | React

... já ty pasty taky neřeším, ted mám myslím odol, ségra zase používá pořád elmex ... :-)  :-D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement