Recenze: BALANCE KRÉM 24H pro normální a smíšenou pleť FOR LIFE & MADAGA

17. february 2017 at 12:26 | Calistka |  Recenze kosmetiky
Dnes jsem si pro tebe připravila recenzi na BALANCE KRÉM 24 H od značky FOR LIFE & MADAGA. Tento krém mám zatím ve své sbírce opravdu jen chviličku, ale myslím, že už teď ti na něj můžu s klidným svědomím povědět svůj názor.

Upřímně sama nevím, jak tento článek začít. Možná bych začala značkou, která pro mě byla do nedávna úplně neznámá. FOR LIFE & MADAGA je česká profesionální kosmetika na francouzských základech. Já sama jsem tuto firmu objevila náhodou, když jsem hledala na internetu přípravky na pleť. Sama se můžu přiznat, že mě tato firma velmi zaujala.


Jak už jsem v úvodu prozradila dnešní článek bude věnován obličejovému krém BALANCE DEN & NOC pro normální a smíšenou pleť. Jak o mně můžeš vědět nemám příliš ráda rozdělení krému na denní a noční, takže pro mě byl tento 24 hodinový krém jasnou volbou. Nemusím tak střídat krémy, a i na cesty mi stačí pouze tento jeden.


Musím říct, že krém mi něco svou vůní připomíná, ale vůbec si nemohu vzpomenout proč je mi tato vůně tolik povědomá. Každopádně je velmi jemná a něžná, není příliš cítit a mě tak nějak připomíná jemnou zahradou plnou krásných rozkvetlých rudých růží. Takže pokud nemáš stejně jako já ráda pleťové krémy, které jsou zatěžovány až příliš zbytečně silnou parfemací určitě se poohlédni po tomto krému, protože ta jemnost, kterou si krém drží i v jiných stránkách, je naprosto neuvěřitelná.Na co ale dbám více než na vůni je určitě nějaký výsledek krému, takže se pojďme podívat na to, jak je na tom krém jako takový s hydratací a podobnými věcmi. Poprvé když jsem si krém dala na ruku bylo mi ihned jasné, že s ním budu nejspíše kamarádka. Krém je velmi něžný a opět musím pochválit jemnost jeho tekutiny, která se rychle vstřebává.
Krém používám dvakrát denně (ráno a večer) a musím ho pochválit, pleť zanechává krásně hydratovanou a jemnou. Nemám ani nic proti použít krém jako základ pod make-up, sama to také tak dělám a žádný primer už nepoužívám. Make-up se díky rychlému vstřebávání krému dá v pohodě nanést téměř ihned.Z čeho se krém skládá ti zde vypisovat nebudu, protože nejsem úplný chemik. Každopádně vše najdeš na stránkách FOR LIFE & MADAGA. Cena krému je 399 Kč za 50 ml. Krému ti ovšem stačí docela malinko, a tak si myslím, že ti vydrží mnohem déle než klasické krémy z drogérie. Já sama mám v poslední době jedno balení drogérkového krému, tak na měsíc.


Nebyla bych to tak nějak já abych neokomentovala i vzhled. Krém má klasickou papírovou krabičku, která mě až tak příliš neoslovila, zkrátka bych hodnotila jako klasiku, ale velmi mě oslovilo celkové balení krému. To vypadá velmi luxusně a příjemně. Navíc si libuji v těchto pumpičkách, takže za mě určitě super. Nepohrdla bych sice skleněným balení, pro které mám slabost, protože jej považuji za luxusnější, ale nevadí.

Doma mám nyní tyto dva krémy a na recenzi očního krému se můžeš těšit již brzy.

Vždy se snažím, aby bylo jasné, zda se mi výrobek líbí či nikoliv a pokud jsem na rozpacích určitě se přiznám. Tentokrát se ovšem nemusím k ničemu přiznávat, protože krém mi přijde velmi příjemný a momentálně se stává mým favoritem a denním pomocníkem.

Je pro tebe tato značka známou, nebo je pro tebe stejně velkým objevem, jako pro mě?
 

2 people judged this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement