February 2017

Recenze kosmetických výrobků z e-shopu pleva.cz

28. february 2017 at 9:00 | Calistka |  Recenze kosmetiky
Dnešní recenze bude opravdu pořádnou bombou! Čeká tě totiž pořádná nálož VČELÍCH KOSMETICKÝCH PRODUKTŮ, proto si prosím udělej čaj s medem, zabal se do deky a pohodlně se usaď, protože právě nyní začínám!

Vždy se na každý kosmetický produkt snažím nachystat samostatnou recenzi, tentokrát mi ovšem přišla docela škoda oddělit od sebe produkty od firmy PLEVA, které jsou většinou spojeny s medem. Já sama med miluji a včely jako takové obdivuji, protože to, co pro nás a naši planetu dělají je opravdu neuvěřitelné. Jejich propolis, jed nebo med je také často využíván v kosmetickém průmyslu, a právě toho se bude týkat dnešní recenze. Celkem tady mám připravené tři kosmetické produkty a jednu voňavou dekoraci. Tak jdeme na to?!


Tento krém na první pohled působí poměrně obyčejně. Jeho bílý design, který stejně tak ladí s krabičkou mě moc nenadchl, ale samotný krém mě velmi mile překvapil! Tento krém s kapičkou včelího jedu používám na pleť převážně na den (ani nevím proč, prostě náhoda) a musím ho opravdu pochválit. Krém krásně hydratuje a zanechává pokožku krásně vyživenou, jeho konzistence je taková střední a já ji nemohu nic vytknout. Jedná se spíše o krém trošičku hustší, ale to mě osobně vůbec nevadí. Vůně je krásně jemná, tak nějak cítím bez pochyb med a přírodu, možná i nějaké dřevo, což je mírně nezvyklé, ale parfemaci musím také poměrně pochválit!
Pokud tě trápí vysušená či problematická pleť určitě ti tento krém mohu jen a jen doporučit, protože si myslím, že pro tebe může být tím pravým pomocníkem. Nejsem žádný chemik ani kožní lékař, ale krém působí příjemně a přijde mi vhodný k léčení jizviček, ranek nebo šupinaté pleti.
Tento krém, jak je už z názvu jasné je určen na noc. Já sama ho ještě tak moc dobře vyzkoušený nemám, ale podělím se s tebou o to, co už nyní mohu s přesvědčením říci. Musím si jako vždy okomentovat vzhled, který tentokrát velmi chválím. Líbí se mi krabička, ale hlavně samotný krém! Působí mile a modrá barva mi připomíná noc, takže je jednoznačné, kdy krém použít.
Pojďme ale k samotnému krému. Krém je velmi příjemný, není příliš hustý a ihned se krásně vstřebá. Ani zde nemohu nic vytknout. Pleť zanechá krásně vyživenou a jemnou. Vůně je tentokrát jemnější než u předchozího krému, což mě osobně na noc vyhovuje určitě více, a proto jednoznačně chválím!
Třetí produkt mě zaujal asi nejvíce. Krémů na obličej mám na zkoušení a používání teď opravdu hodně a jsem za to ráda, ale tělových mlék, které by mi vyhovovaly a zároveň opravdu plnily účel je nyní poskromnu. Na mléka a másla z drogérie jsem už zanevřela, protože mi připadají, že slovo hydratace jim je opravdu cizí. Proto jsem byla velmi zvědavá na tento výrobek a vyzkoušela ho ze všech nejdříve.
Říkala jsem si, že vzhled je taková klasika a opět mě příliš nezaujal, ale… tekutina samotná mě taky na první pohled nijak neoslovila, mléko je řidší a prostě říkala jsem si, že to asi nebude to pravé. Opak je ovšem pravdou!
Toto tělové mléko s medem u mě za poslední dva roky vyhrálo na plné čáře! Nepamatuji si, kdy jsem měla naposled takhle krásně jemné, vyživené a příjemně hladké nohy. Holení, zima, nedostatek sluníčka a sprchovací přípravky to vše mé nohy a ruce hrozně moc vysušuje a trápí. Proto si neumím představit existenci bez nějakých přípravků, jelikož jsem zanevřela na mléka většinou jsem používala olejíčky, které si mohu dovolit pouze na večer a mnohdy ani nezanechají kůži tak krásnou jako toto mléko! Mléko je velmi, ale opravdu velmi příjemné. Znatelně vyživuje a mě naprosto sedlo! Krásně se vstřebává a není příliš mastné! Momentálně se mi zdá, že popisuji svůj největší objev v tělové kosmetice za poslední dobu a asi tomu tak opravdu bude.
Pokud tě zajímá vůně, tak mohu říci, že parfemace je příjemně jemná a opět krásně medová. Nemám, co bych vytkla. S tímto výrobkem jsem velmi spokojená a stal se mým favoritem a denním společníkem.
Vonné polštářky jsem vždy milovala a často jsem si kupovala nové a nové, aby znovu krásně voněly a mě se dobře spalo. Vždy se mi na vonných polštářcích krásně usínalo a jak je u mě asi jasné nejvíce jsem milovala levandulové. Tentokrát se mi dostal do rukou tento malý pytlíček, který také voní po levanduli.
Design je moc pěkný. Líbí se mi balení i samotný pytlíček jako takový. Mám už ho u stolu asi týden, vůně sice trochu už zeslábla, ale stále jde cítit. Přemýšlím, že si dám pytlíček nad postel pro lepší spánek. Nad postelí mám už medvídka, takže pytlíček se k němu bude skvěle hodit.Tak, a to je ode mě pro dnešek vše, protože já své informace, o které jsem se chtěla s tebou podělit už vyčerpala. Kdyby tě napadly nějaké otázky, které jsem nezodpověděla určitě neváhej a ptej se.

Který z výrobků tě zaujal nejvíce? Máš ráda med a včelí kosmetiku?

Recenze: Colgate Max White One Active bělicí zubní pasta

27. february 2017 at 17:52 | Calistka |  Recenze kosmetiky
Jak můžeš vědět ústní hygiena je pro mě velmi důležitá. Potrpím si především na kvalitním zubním kartáčku, ale věc, kterou už řeším méně je zubní pasta. Momentálně se mi sešly doma tři pasty od značky Colgate, kterou moc nemusím, ale tentokrát mě docela mile překvapila.


Dnes si povíme něco o Colgate Max White One Active bělicí zubní pastě, kterou jsem dostala jako dárek. Na bělící pasty moc nevěřím, ale možná na nich opravdu něco málo bude, protože se mi po zhruba dvou měsících používání dostalo pochvaly ohledně zubů, ale těžko říci, jestli jde o náhodu nebo znatelnou změnu, protože já sama ji tedy nepozoruji.


Tato zubní pasta má světlé modrou barvičku, která mě ze začátku poměrně iritovala, ale nakonec jsem si zvykla a s barvou nemám problém, pomalu už se mi začíná i líbit. Pasta má klasickou příchuť… ano zní to dost blbě, ale občas se mi stává, že chuť některých past mi zkrátka vadí.


Doma mám tedy ještě dvě pasty, mám momentálně otevřenou tuto, a ještě jednu na bělení, kterou mám ještě raději a doufám, že se brzy dostanu k recenzi, kde budu ještě pozitivnější!

Recenze: Oční krém s minerály pro všechny typy pleti FOR LIFE & MADAGA

25. february 2017 at 10:58 | Calistka |  Recenze kosmetiky
Se značkou For Life & Madaga jsem tě seznámila už minule, kdy jsem testovala 24 hodinový Balance krém. Po minulé zkušenosti jsem se velmi těšila až vyzkouším oční krém s minerály. Tento krém mám doma už dva týdny a musím konstatovat, že se mi velmi osvědčil. Pojď se společně se mnou podívat na tento krém.


Oční krémy jsem nikdy nepoužívala, jednou se mi do rukou jeden dostal, ale příliš si mě nezískal. V poslední době jsou ovšem dny a noci trochu náročné a nezbývá mi příliš času na spánek, ale možná by čas i byl, ale prostě to nějak nejde a se spánkem v poslední době bojuji. Na kruhy pod očima příliš netrpím, ale co mě trápí mnohem více jsou váčky a drobné vrásky z únavy. Právě proto jsem si vybrala nový oční krém, protože jsem si všimla, že únava a náročnost posledních dní se na mém očním okolí začíná pomalu podepisovat.


Často se budím s velkými červenými váčky pod očima, ale postupně přicházím na to, že to tak vůbec být nemusím. Oční krém s minerály FOR LIFE & MADAGA používám každý večer a ráno. Bála jsem se, že mě krém bude dráždit nebo štípat při kontaktu s očima (ne krém nedávám do očí, ale občas se tam náhodou dostane), ale musím uznat, že šlo jen o zbytečné obavy. Oči s tímto krémem nemají žádný problém. Jediné, co jsem zatím zaznamenala je fakt, že se ráno budím s mírně uslzeným okem, ale to může mít i jiný důvod… takže pokud jde o obavy z kontaktu krému a očima vůbec nemusíš mít strach.Krém má velmi příjemnou konzistenci a opravdu ho stačí jen malinko, takže ti balení vydrží opravdu dlouho. Tekutina se krásně vstřebá a vyživí oční okolí, zanechá ho jemné a hydratované. Navíc opravdu musím přiznat, že má (mladá) pleť (bez vrásek) je kolem očí nyní trošku méně červená a váčky nejsou tak silné, jako kdybych použila klasický krém na pleť a očnímu okolí nevěnovala žádnou pozornost tak, jako tomu bylo ještě nedávno. Jestli krém redukuje vrásky zatím nemohu posoudit, protože je ještě nemám. Vždy mi stačí trochu více spánku a oční vrásky se samy stáhnou.

Parfemace je velmi jemná a nijak mě neruší, já osobně bych u těchto krémů asi ocenila, kdyby tam vůně vůbec nebyla, ale nevadí. Vůně je jemná a připomíná mi jemnou květinovou vůni.


Design a celkový vzhled bych hodnotila klasicky, velmi se mi líbí pumpička a prostě celkový vzhled krému. Už minule jsem psala, že bych velmi ocenila skleněné balení, ale ani toto plastové (vhodné k cestování) vůbec není zlé. Krabička, v které byl krém uložen mě tedy příliš nezaujala, ale samotný krém už je mi velmi sympatický.

Jestli se ptáš, zda je důležité pečovat o své oční okolí speciálními krémy, tak musíš svou otázku směřovat k profesionálům. Já sama nevím. Nikdy jsem tyto krémy dlouho nepoužívala, a tak s nimi nemám zase tolik zkušenosti, co ale vím je, že pro mě se stal tento krém klasikou a patří do mé denní rutiny krémování. Jeho používání je pro mě prostě velmi příjemné, a navíc mi pomáhá se zarudlým očním okolím a váčky z únavy.


Cena tohoto krému je 419 Kč za 30 ml, ale krém ti vydrží opravdu dlouho. Stačí ho jen malé množství, a navíc se používá jen na okolí kolem očí. Krém je vhodný pro všechny typy pleti, a i když to nemám příliš ráda a mám raději dané kategorie (pro mastnou, suchou, smíšenou…) myslím, že tímto krémem své pleti určitě neublížíš, protože oční okolí míváme většinou téměř stejné jen s rozdílem, že každá trpíme na něco jiného. Někoho trápí vrásky a někoho kruhy pod očima.

Oba krémy mě velmi mile potěšily a momentálně používám pouze je.

Opravdu musím říct, že miluji takové psaní článků, kdy ani nemusím přemýšlet, co vymyslím, protože vše jde krásně samo. Vždy je horší a náročnější psát kritické recenze. Tahle je jedna z těch pozitivních, kdy jsem s výrobkem velmi spokojená.

A jak jsi na tom ty? Používáš speciální krémy na oční okolí, nebo těmto krémům neholduješ?


Recenze: RYOR Dry And Sensitive výživný krém s přírodními oleji pro citlivou a suchou pleť

19. february 2017 at 12:02 | Calistka |  Recenze kosmetiky
Krém, který je teď mým favoritem jsi mohla vidět v minulé recenzi. Mám tady ovšem otevřený ještě jeden krém, který také není vůbec zlý a měla jsem ho velmi dlouho moc ráda. Jedná se o krém RYOR Dry And Sensitive výživný krém s přírodními oleji pro citlivou a suchou pleť.,


Tento krém jsem dostala na Vánoce a musím ho také pochválit. Firmy RYOR mě zatím asi ještě nikdy nezklamala. Tento krém pokožku krásně hydratuje a vyživuje. Bohužel bych ho zařadila do kategorie mastnějších krému, což v zimě není zlé, ale mě osobně to úplně v poslední době nevyhovuje, ale určitě se to u krému s oleji dá očekávat.


Parfemace krému je naprosto dokonalá a já ji nemohu nic vytknout. Krém zkrátka voní nádherně, a právě tím si mě tak získal! Vůně je opravdu naprosto ohromující.


Design je spíše klasický, Ryor stále sází na bílou klasiku a mě to vlastně ani nevadí. Na krémy jsem zvyklá a design u nich tolik nehrotím (teď možná trochu kecám, ale krém není zlý, takže mu vzhled odpouštím). Papírová krabička se mi jinak líbí a její jemný vzhled můžu jen pochválit.


Cena krému se pohybuje okolo 100 Kč, což je myslím úplně skvělá cena. Bohužel musím konstatovat, že krém jde docela rychle na dračku a opravdu v poslední době kupuji často nové a nové, protože mi pořád nějak docházejí.

Recenze: BALANCE KRÉM 24H pro normální a smíšenou pleť FOR LIFE & MADAGA

17. february 2017 at 12:26 | Calistka |  Recenze kosmetiky
Dnes jsem si pro tebe připravila recenzi na BALANCE KRÉM 24 H od značky FOR LIFE & MADAGA. Tento krém mám zatím ve své sbírce opravdu jen chviličku, ale myslím, že už teď ti na něj můžu s klidným svědomím povědět svůj názor.

Upřímně sama nevím, jak tento článek začít. Možná bych začala značkou, která pro mě byla do nedávna úplně neznámá. FOR LIFE & MADAGA je česká profesionální kosmetika na francouzských základech. Já sama jsem tuto firmu objevila náhodou, když jsem hledala na internetu přípravky na pleť. Sama se můžu přiznat, že mě tato firma velmi zaujala.


Jak už jsem v úvodu prozradila dnešní článek bude věnován obličejovému krém BALANCE DEN & NOC pro normální a smíšenou pleť. Jak o mně můžeš vědět nemám příliš ráda rozdělení krému na denní a noční, takže pro mě byl tento 24 hodinový krém jasnou volbou. Nemusím tak střídat krémy, a i na cesty mi stačí pouze tento jeden.


Musím říct, že krém mi něco svou vůní připomíná, ale vůbec si nemohu vzpomenout proč je mi tato vůně tolik povědomá. Každopádně je velmi jemná a něžná, není příliš cítit a mě tak nějak připomíná jemnou zahradou plnou krásných rozkvetlých rudých růží. Takže pokud nemáš stejně jako já ráda pleťové krémy, které jsou zatěžovány až příliš zbytečně silnou parfemací určitě se poohlédni po tomto krému, protože ta jemnost, kterou si krém drží i v jiných stránkách, je naprosto neuvěřitelná.Na co ale dbám více než na vůni je určitě nějaký výsledek krému, takže se pojďme podívat na to, jak je na tom krém jako takový s hydratací a podobnými věcmi. Poprvé když jsem si krém dala na ruku bylo mi ihned jasné, že s ním budu nejspíše kamarádka. Krém je velmi něžný a opět musím pochválit jemnost jeho tekutiny, která se rychle vstřebává.
Krém používám dvakrát denně (ráno a večer) a musím ho pochválit, pleť zanechává krásně hydratovanou a jemnou. Nemám ani nic proti použít krém jako základ pod make-up, sama to také tak dělám a žádný primer už nepoužívám. Make-up se díky rychlému vstřebávání krému dá v pohodě nanést téměř ihned.Z čeho se krém skládá ti zde vypisovat nebudu, protože nejsem úplný chemik. Každopádně vše najdeš na stránkách FOR LIFE & MADAGA. Cena krému je 399 Kč za 50 ml. Krému ti ovšem stačí docela malinko, a tak si myslím, že ti vydrží mnohem déle než klasické krémy z drogérie. Já sama mám v poslední době jedno balení drogérkového krému, tak na měsíc.


Nebyla bych to tak nějak já abych neokomentovala i vzhled. Krém má klasickou papírovou krabičku, která mě až tak příliš neoslovila, zkrátka bych hodnotila jako klasiku, ale velmi mě oslovilo celkové balení krému. To vypadá velmi luxusně a příjemně. Navíc si libuji v těchto pumpičkách, takže za mě určitě super. Nepohrdla bych sice skleněným balení, pro které mám slabost, protože jej považuji za luxusnější, ale nevadí.

Doma mám nyní tyto dva krémy a na recenzi očního krému se můžeš těšit již brzy.

Vždy se snažím, aby bylo jasné, zda se mi výrobek líbí či nikoliv a pokud jsem na rozpacích určitě se přiznám. Tentokrát se ovšem nemusím k ničemu přiznávat, protože krém mi přijde velmi příjemný a momentálně se stává mým favoritem a denním pomocníkem.

Je pro tebe tato značka známou, nebo je pro tebe stejně velkým objevem, jako pro mě?

Recenze: Přívěšek na kabelku nebo klíče z e-shopu stoklasa.cz

14. february 2017 at 21:17 | Calistka |  Recenze Ostatní
Minule jsem si pro tebe připravila recenzi na zrcátko do kabelky, které je typickým dívčím doplňkem a dnes v tomto směru budeme pokračovat. Mám pro tebe opět recenzi, která se mi velmi krásně psala. Řeč bude tentokrát o přívěšku na kabelku.


Taky znáš ten pocit, když máš plno klíčů (já osobně nosím klíče po svazcích odděleně, kdybych náhodou nějaké ztratila nebo zapomněla ať mám alespoň ty další) a najednou potřebuješ z kabelky vylovit zrovna ty od práce nebo domu? Já osobně se často setkávám s problémem, že je prostě přehlížím a nemůžu je najít. Nejčastěji mi proto pomáhá, když mám na klíčích různé přívěšky a podle toho je dokážu odlišit a vylovit zrovna ty, které potřebuji.


Přívěšek na klíče ve tvaru srdce je velmi pěkný, a tak bych se jej nebála dát klidně i jako ozdobu na kabelku, mě osobně zrovna na žádnou nesedí, ale třeba si v budoucnu nějakou takovou, kde bude ladit pořídím.

Dekorace má dvě možnosti uchycení, a to klasicky pomocí namotání kroužku nebo pomocí karabinky. Velké černé srdíčko je ve více provedeních. Já jsem si vybrala verzi černou se stříbrným doplňujícím malým srdíčkem. Mě osobně asi tato barevná kombinace přišla nejlepší a nejdecentnější, ale to už záleží na tobě podle toho, kde si zrovna chceš tento doplněk pověsit. Srdce je pokryto drobnými kamínky, které vytvářejí hezký efekt a upoutají pozornost. Z druhé strany je jemná látka (pamatuji si, že kdysi se tato látka používala jako leštítko na mobilní displeje).Pokud se ti zrovna nelíbí tvar srdce možná tě zaujme tvar hvězdy, který je také v nabídce. Kromě jednoho dominantního tvaru se na přívěšku také nachází doplněk se střapečky a jedna malá plastová kulička (tady mě trošku zklamal plastový materiál, ale kov by byl asi příliš těžký a cena by asi také vzrostla), ale to už je můj osobní problém, protože s tímto materiálem nejsem zrovna kamarádka.Cena tohoto přívěšku byla okolo 155 Kč, což asi za přívěšek není nejméně, ale pokud sháníš něco pěkného a nekýčovitého myslím, že tohle by pro tebe mohlo být to pravé.

Nosíš na klíčích přívěsky a rozlišovačky?

Reklamace na internetovém shopu?

12. february 2017 at 12:39 | Calistka
Dnešní článek nebude výjimečně recenzí, ale obyčejným článkem. Dnes bych se s tebou ráda podělila o svou zkušenost s reklamací na e-shopu notino.cz. Internetové obchody jsou skvělé a není nic příjemnějšího než si z nich objednat až do pohodlí domova, ale co když se nám něco pokazí? Jak vlastně vyřídit reklamaci?


Já sama jsem s tímto e-shopem nikdy problém neměla a jak jistě víš pravidelně na něm objednávám. Po roce a půl se mi ovšem zkazil holící strojek, což mě opravdu mrzelo. Byl docela drahý, a tak jsem přeci jen chtěla vyzkoušet reklamaci.

Výsledek obrázku pro braun notino


Braun Lady Style 5560 dámský holicí strojek, který jsem občas používala z ničeho nic začal vytrhávat chloupky, což pro mě bylo docela nepříjemné, a tak jsem jednoduše napsala na e-shop, kde mi byl napsán postup a případné možnosti reklamace.


Možnosti byly dvě buď to zaslat na uvedenou adresu anebo zanést zboží na výdejní místa. Já jsem zvolila možnost druhou, kde se mnou paní vyplnila formulář a po chvilce jsem byla venku. Domluvily jsem se na opravě nebo případném vrácení peněz. Po zhruba dvou týdnech mi volalo neznámé číslo, které mi oznámilo, že strojek je opravený a zaslaný na mou adresu! A tak jsem ho měla doma. Strojek byl opravený a jeho hlavice vyměněná.Reklamaci tedy hodnotím jako naprosto rychlou, a hlavně bez problémovou. Pokud se ještě stále bojíš objednávat třeba elektroniku z internetu, tak určitě nemusíš!

Recenze: Malinové zrcátko do kabelky z e-shopu Stoklasa.cz

7. february 2017 at 11:43 | Calistka |  Recenze Ostatní
Miluji psaní recenzí, a ještě více to miluji, když recenzuji věc, která se mi opravdu líbí. Není hezčí pocit než psát pozitivní recenzi a tulit se s věcičkou, která se vám líbí a jste s ní spokojené. Právě takové pocity mám u této recenze.


Přiznejme si, že ne vždy jsme vybaveny zrcátkem v kabelce a někdy bychom ho opravdu nutně potřebovaly. Já sama se v poslední době snažím zrcátko mít stále při sobě. Mám jedno už pár let a je stále docela v dobrém stavu, ale potisk mrkající panenky už pro mě taky úplně není, a proto mi udělalo velkou radost, když jsem objevila růžové malinové zrcátko do kabelky.Zrcátko je velmi praktické a příjemné. Potah je z jemné kůže, která je velmi příjemná na omak, a to myslím opravdu vážně! Sama tady na něho sahám a říkám si, že než ho zrecenzuji uplyne nejméně hodina, než se ho opravdu nabažím.

Zrcátko je umístěno v obou stranách, jeho otevírání je praktické a samo se neotevírá, takže se nemusíte bát, že by se Vám nějak zlomilo, vysklilo, odřelo či jinak poškodilo, jak tomu v kabelkách často bývá. Staré zrcátko se mi pořád samovolně otvíralo, a tak bylo neustále něčím zapatlané či odřené, což u tohoto zrcátko, jak se zdá, nehrozí.


Design z jemné koženky (ano opět to musím zdůraznit) působí velmi něžně a inteligentně, tak nějak žensky. Já sama jsem si vybrala malinovou růžovou variantu, ale pokud by se ti líbila třeba spíše jiná barva nebo potisk určitě máš z čeho vybírat. K dostání je hned několik druhů těchto mini zrcátek do kabelky.Cena zrcátka byla okolo 97 Kč a já si opravdu myslím, že za to, co právě držím je ta cena přiměřená. Minulé zrcátko jsem měla za pár korun a také plnilo svůj účel nicméně si myslím, že pokud chcete vypadat dobře, a ještě zapůsobit velmi roztomilým a originálním doplňkem určitě běžte do tohoto druhu. Já sama za sebe ho mohu doporučit!

Nosíš také v kabelce neustále zrcátko?

Recenze: Bione Cosmetics Lavender regenerační kondicionér

5. february 2017 at 11:17 | Calistka |  Recenze kosmetiky
Dlouho jsem neměla svůj notebook, a právě i z toho důvodu vycházely články, které se příliš nedaly považovat za recenze. Nyní už notebook mám, takže se můžeš těšit zase na další recenze o kosmetice, ale nemusíš se bát o edici "Produkty, které bych v roce 2017 ráda vyzkoušela" nepřijdeš, protože v plánu je ještě pár dílů v průběhu roku.


O kosmetice Bione jsem napsala tolik článků, že kdybych je měla dohledat asi bych se z toho zbláznila. Tuto značku mám velmi ráda a považuji za velmi dobrou. Tentokrát jsem od této značky vyzkoušela šampon a kondicionér na vlasy z řady Lavender. Vlastně jsem tuto sadu vyzkoušela celou krém na obličej, tělové mléko, vlasové přípravky i sprej na vlasy, který mě tedy upřímně zklamal.


Vraťme se ale zpět k tomuto kondicionéru, kterému hned na úvod musím vytknout vůni, která není vůbec příjemná. Kondicionér vůbec nevoněl, a tak bych řekla, že nebyl ani parfemovaný, takže pokud sháníte něco bez parfemace určitě koukněte po tomto výrobku, ale mě osobně u vlasových přípravků ta vůně chybí a spíše ji tam vyžaduji.


O účincích nebo zázracích tohoto kondicionéru můžeme spíše polemizovat, protože vlasy jsem po sprchování měla vždy krásně jemné, ale na druhý den už tomu tak nebylo. Proto sama nevím, jak vlastně dnešní recenzi podat a zhodnotit.
Pokud bychom se bavily o šamponu, na který chystám v brzké době také recenzi můžeme být tedy o hodně veselejší a pozitivnější. Šampon totiž mohu hodnotit jako velmi mile překvapující a příjemný, ale to zase předbíhám a více si nechám do příštího článku.

Tak to by ode mě bylo pro dnešek vše a já se na tebe budu těšit zase u příštího článku! A pokud pro mě máš doporučení, klidně mi napiš, jaký kondicionér se osvědčil nejvíce tobě. :)