Produkty, které bych v roce 2017 ráda vyzkoušela - 1. díl

23. january 2017 at 13:46 | Calistka |  Články o kosmetice
Abych k tobě byla zcela upřímná, sedím tady už nějakou dobu a místo toho abych psala článek, projíždím e-shop NOTINO a přemýšlím, co ještě za zboží jsem si tak moc oblíbila. Najednou si ovšem říkám, že když už nad oblíbenými produkty musím přemýšlet asi až tak oblíbené a nezbytné nebudou. Právě proto jsem se rozhodla dnešní článek pojmout jinak a to tím o čem jsem se už v článcích zmínila - věci, které bych si ráda pořídila v roce 2017. Je jich opravdu dost a tak bych si pro tebe i tentokrát chtěla připravit pár článků na toto téma.

Elektrický zubní kartáček budu mít už dva roky, kupovala jsem si ten nejlevnější, přeci jen brala jsem to jako zkoušku a vůbec jsem netušila, že se stane mým miláčkem, bez kterého se už téměř neobejdu. Právě proto bych si ráda pořídila nový a o něco lepší. Podle parametrů by měl být kartáček o dost lepší a já se zatím jen rozhoduji zda je konečně čas na
nový nebo mi ten starý ještě nějakou dobu poslouží.

Výsledek obrázku pro Oral B Pro 750 D16.513.UX 3D White elektrický zubní kartáček

Sama ani nevím proč, ale tak nějak mám potřebu vyzkoušet nějaké nové žiletky. Jak víš, již dlouho používám klasické Gillette Venus, ale nyní bych raději zkusila něco trošku lepšího v oblasti bikin, kdybys měla nějaký návrh, určitě budu ráda, protože já sama si nějak v této oblasti moc rady nevím a jsem prostě zastáncem klasiky. Velmi mě ovšem zaujal tento holící strojek s flexi-ball, protože mě vždy zajímalo, jak se s tím asi holí. Od Gillette bych si vybrala opravdu hodně potřeb, protože věřím, že strojek, který bude dobrý na nohy nemusí být tak skvělý na bikiny a naopak. Asi mi nezbývá než doopravdy zkoušet a vybrat si to pravé.

Výsledek obrázku pro Gillette Venus Swirl holicí strojek + náhradní břity 1 ks

Značka Real Techniques mě vždy velmi zajímala, protože jejich štětce mě prostě vzhledově uchvátily. Sama jsem se ještě stále nenaučila nanášet make-up jinak než prstem. Štětcem jsem nikdy make-up nedokázala precizně zapracovat a houbičky pro mě byly spíše utrpení. Právě proto bych ráda vyzkoušela štětce od RT. Vybraných jich mám hned několik, pravdou ovšem je, že tyto štětce jsou na můj vkus trošku dražší a obejít se bez nich zatím dokážu. Doufám ovšem, že budu mít brzy možnost nějaký vyzkoušet.

Výsledek obrázku pro Real Techniques Original Collection Finish štětec na make-up

Holicí strojek už mám dva roky a bohužel se mi zkazil. Holení naprosto nesnáším a je pro mě vždy utrpením, ale přesto se pro svůj dobrý pocit a hlavně pohodlí holím. Právě proto, že mám špatnou reakci, přikládám holícím potřebám docela velkou váhu a často do nich dávám nemalé částky. S minulým holicím strojkem jsem byla velmi, ale opravdu velmi spokojená, ale pokud si mám koupit nový, ráda bych vyzkoušela zase něco nového. Velmi zajímavý mi připadá právě tento. Pro mě trochu problémem je cena, která je docela hodně vysoká. Tak uvidíme, zda si někdy budu moci tohoto pomocníka dovolit.

Výsledek obrázku pro Philips SatinShave Prestige BRL170 dámský holicí strojek

Tak čtyři výrobky jsou za námi a toto číslo ponechám i v těchto článcích s názvem "Produkty, které bych v roce 2017 ráda vyzkoušela". Doufám, že se ti články budou líbit a určitě uvítám, když přidáš i ty věci, které bys ráda vyzkoušela nebo s kterými již zkušenost v tomto roce máš.
 

1 person judged this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement