Oblíbené produkty za rok 2016 - 4. díl

16. january 2017 at 11:53 | Calistka |  Články o kosmetice
Původně jsem si říkala, že tři díly článků oblíbených produktů za rok 2016 by mohly stačit, ale jelikož nemám momentálně svůj notebook a nejsem schopna pro Vás připravit kvalitní recenzi s fotografiemi, rozhodla jsem se, že Vás čeká ještě jeden nebo možná i více dílů o těchto produktech.

Aby dnešní článek nezněl hloupě a byli zde produkty, za kterými si stojím bude se jednat o voňavky. Můžete to třeba brát jako voňavkový speciál a určitě připsat do komentářů své doporučení.

Toaletka, kterou už mám asi po třetí a budu se s ní opět muset brzy rozloučit… tak přesně to je můj milovaný fialový Bruno Banani, kterého jsem si velmi oblíbila jak já, tak moje maminka. Původně jsem ho zde vůbec zařadit nechtěla, protože ho už používám opravdu velmi dlouho a svědčí o tom i spotřeba a to, že si tuto voňavku vždy velmi ráda pořídím znovu!

Výsledek obrázku pro Bruno Banani Magic Woman toaletní voda pro ženy notino

Toaletka, která nebyla nijak drahá, ale přesto jsem si ji velmi oblíbila a myslím, že s ní nadělala i mnoho parády. Pokud sháníte něco silnějšího a kořeněného s nádechem kyselosti i sladkosti mohu doporučit právě tuto oranžovou Beyonci. Voňavky od Beyonce mi voní vskutku téměř všechny, ale právě tato oranžová (přes nenávist k této barvě) si mě získala nejvíce.
Jako další mohu určitě doporučit toaletku ve fialovém balení, která je také velmi příjemná a má jemnější okouzlující vůni.

Výsledek obrázku pro Beyonce Heat Rush toaletní voda pro ženy notino

Voňavka, kterou jsem objevila u kamarádky. Recenzi na ni jsem ti už dávno přinesla a už tehdy jsem velmi chválila to, že vydrží a jde cítit i ve vodě (zkušenost z koupaliště a vířivky). Vůně je velmi kořeněná a ostrá, takže se to nesmí přehnat, ale i tak já sama mohu velmi doporučit. V drogérii jsem na ni narazila za 100,- takže pokud budete hlídat akce a mít štěstí určitě po ní sáhněte.

Výsledek obrázku pro Elode So Lovely parfémovaná voda pro ženy notino

Když se mi dostal do rukou pouhý vzoreček této MEXXky ihned jsem věděla, že to bude moje přání na parfémek, který bych si v roce 2017 velmi chtěla pořídit. Zatím jsem se k tomu ještě nedostala, navíc je momentálně i vyprodaný. Tak uvidíme, zda mi to vyjde.

Výsledek obrázku pro Mexx Energizing Woman parfémovaná voda pro ženy notino

Ode mě by to bylo pro dnešek vše. Jak už jsem zmínila nahoře, tento článek je takový voňavkový speciál, ale i to je občas potřeba. Doufám, že jsem ti přinesla alespoň trochu inspirace a nápadů na nové voňavky, které třeba podle mě stojí opravdu za to.
 

1 person judged this article.

Comments

1 Elis Elis | Web | 18. january 2017 at 20:16 | React

To je opravdu voňavý článek, já bych si vždy nejraději nakoupila všechno, co zveřejníš, ale to bohužel nejde a musím si vybrat jen jednu věc...

2 - monika - - monika - | Web | 3. february 2017 at 8:55 | React

... vonavku od Beyonce jsem kupovala sestře, ale jí moc nevoněla ...

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement