Oblíbené produkty za rok 2016 - 3. díl

9. january 2017 at 23:51 | Calistka |  Články o kosmetice
Články, které pro tebe tvořím často vznikají o dost dopředu a jsou psány třeba s předstihem jednoho nebo i více týdnů. Tento článek je jeden z nich. Nějak se mi nechce ještě spát, a tak jsem se rozhodla napsat článek na blog abych nebyla v lednu v takovém presu, jak to nejspíše vypadá. Ale pojďme k věci. Dnešní článek je již 3. díl mých oblíbených produktů za rok 2016.

Zubní kartáčky jsem upřímně nikdy příliš neřešila. Zlom přišel až v osmé třídě, kdy jsem začala nosit fixní rovnátka a více se zajímat o ústní hygienu. Ze začátku jsem si kupovala Curaproxy, které do teď mohu jen doporučit zastáncům manuálního čištění. Později jsem přešla na elektrický kartáček, ale z důvodu financí, a hlavně nějakého strachu z tohoto zboží jsem si koupila ten nejlevnější a hele! Kartáček mám opravdu už delší dobu (možná i přes dva roky) a neměnila bych!
Tímto tě asi nepřesvědčím, upřímně to ani nejde, protože si stále myslím, že kartáčky jsou sporným tématem a každému může vyhovovat něco jiného. Pokud se ale bojíš z přechodu určitě bych doporučila vyzkoušení elektrického kartáčku.
Často se mi sice stává, že mě celkem bolí kupovat náhradní hlavice, které nejsou zrovna levné, ale mě osobně se tato investice líbí, protože jsem si jistá, že mám krásně vyčištěné zuby. V budoucnu a doufám, že právě v tomto roce přejdu na zubní kartáček trošku lepší úrovně.

Výsledek obrázku pro Oral B Vitality Sensitive Clean - D12.513S elektrický zubní kartáček notino

Věc, s kterou zatím ještě zkušenost nemám, ale velmi se mi líbí nápad jsou tyto elektrické natáčky. Toto zboží jsem koupila mamince na narozeniny a zatím jsme ji ještě nezkoušely, ale docela dlouho jsem vlastně nevěděla, že něco takového existuje, a právě proto jsem zde i tyto natáčky zařadila, protože nahřívání je opravdu bez práce!

Výsledek obrázku pro BaByliss Volume & Curl 3060E elektrické natáčky notino

Holení zrovna příliš nemusím, ale kdo ano? S těmito břity a holícím strojkem jsem si ovšem už tak nějak na svůj rituál zvykla. Tuto značku preferuji a nepoužívám již nic jiného kromě elektrického strojku, který jsem ti představovala v minulém článku. Takže pokud stále sháníš nějaké kvalitní žiletky a holení je pro tebe utrpení za sebe mohu určitě doporučit právě tyto.
Jelikož jsem člověk, který se bez techniky pomalu nehne ani v koupelně určitě bych chtěla vyzkoušet i Veet Sensitive Precision™ elektrický zastřihovač chloupků. Pokud s ním již máš nějaké zkušenosti určitě mi je napiš do komentářů, protože já si stále nejsem nějak jistá, zda si ho mám či nemám pořídit. Každopádně by to mohl být možná adept na náhradu mého holícího strojku. Trošku mě ovšem mrzí, že nabíjení je na baterie.

Výsledek obrázku pro gillette venus notino

Jestli nějaký pudr miluji tak je to právě tento a možná je to i tím, že žádný jiný zkoušet nepotřebuji. Tento pudr používám již pěkně dlouho a jsem s ním maximálně spokojená. Pokud na pleť nanáším make-up vždy zapudrovávám u BB krému většinou ne, ale i tak ho musím opravdu dát do nejlepších produktů za minulý rok. Myslím, že na tomto pudru by se shodla spousta žen, jsi mezi nimi i ty?

Výsledek obrázku pro rimmel stay matte pudr notino

Tak to je ode mě pro dnešek zase vše. Vlastně pro dnešek… do konce dnešku zbývá už je malá chvíle, a tak jdu rychle zveřejnit tento článek a spát. Přeji ti tedy dobrou noc! Tvá Calistka.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 S-hejvi S-hejvi | Web | 11. january 2017 at 21:26 | React

Stay matte - i za mě úplná jednička! :))

2 Elis Elis | Web | 14. january 2017 at 11:10 | React

Ty vždy vybereš skvělé věci, ty elektrické natáčky koupím mamce, ty se ji budou hodit, mamka už jedny před pár lety dostala, ale má tam je jen jednu velikost natáček a to ji nevyhovuje, tyto jsou perfektní, jsou tam tři velikosti... :-)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement