December 2016

Oblíbené produkty za rok 2016 - 1. díl

26. december 2016 at 16:44 | Calistka |  Články o kosmetice
Rok 2016 se bez pochyb rychlým krokem blíží ke konci. Za tento krásný rok, kdy jsem napsala spoustu článků a vyzkoušela opravdu velké množství kosmetiky ti také velmi děkuji. Dnes jsem si pro tebe připravila článek, kde bych ti chtěla ukázat věci, které jsem si v roce 2016 nejvíce oblíbila.

Tento parfém ode mě ještě asi neznáš, ale v roce 2017 ti na něho určitě připravím recenzi. Tato parfémovaná voda mě zaujala a vyhlásila bych ji v kategorii voňavek asi za úplně nejlepší, jednak vypadá nádherně, a především její vůně je mou novou vášní. Úplně jsem si ji zamilovala a jelikož jsem ji dávala na Vánoce jako dárek, tak doufám, že ji pořídím v brzké době i sama sobě.

Výsledek obrázku pro calvin klein euphoria notino

Jelikož mám ofinu nikdy jsem o obočí příliš nedbala, nešlo vidět a jeho tvar nebyl přirozeně zase tak špatný. V roce 2016 mě ovšem také stihla nějaká móda, a tak trochu i z povinnosti jsem si začala obočí upravovat. Trhání chloupků je pro mě stále noční můrou a nejbolestivější procedurou na světě, ale začínám si zvykat a vždy mám velkou radost, když můžu hodit ofinu bokem a dát na obdiv své obočí.
K dokonalosti v tomto směru mi pomáhá pochopitelně i tužka od značky Dermacol. Upřímně jsem si objednala náhodou tužku naprosto náhodného odstínů, který jak jsem doufala, by mi snad mohl sedět. Představte si, že jsem se naprosto přesně trefila. K mým nově světle hnědým vlasům jsem si objednala nejsvětlejší odstín a musím opravdu konstatovat, že barvou mi sedí úplně dokonale!
Málem jsem ti už chtěla popisovat jaké tužka umí zázraky a jaké jsou její malé nedostatky, ale na to musím zapomenout, protože recenze tě opět čeká až v roce 2017.

Výsledek obrázku pro https://www.notino.cz/dermacol/eyebrow-tuzka-na-oboci/ notino

Recenzi na tento produkt jsi mohla vidět již velmi dávno. Myslím, že je možné že to bylo i v jiném roce, než je ten letošní. Nutně ale musím říci, že zatím jsem nenašla lepší kartáč na vlasy. Tento hřeben mi sice ještě stále i při velmi častém používání vypadává z ruky, ale zkrátka já ho miluji! Získal si nejen mé vlasy, ale i srdce.
Na Vánoce jsem dostala dva krásné nové kartáče na vlasy. Mají sice přenádherné design a jsou velmi příjemné. Nicméně že by předehnaly TT Salon Elite si zatím představit neumím. Proto stále zůstává v mých oblíbených a milovaných produktech!

Výsledek obrázku pro tangle teezer salon elite notino

Myslím, že tento holící strojek mám už také déle než rok. Pořídila jsem si ho asi v roce 2015, ale musím se Vám přiznat, že jsem se ho dlouho bála používat. Také jsem ti na něho nikdy nepřinesla recenzi a vlastně ani nevím proč. Možná nějaká stydlivost?
Každopádně abych ti to rychle vynahradila, tak se musím přiznat, že holení žiletkou mě tam dole vždy docela bolelo, kůži jsem měla podrážděnou a začervenalou, a tak jsem se rozhodla vyzkoušet holící strojek. Neholí sice až tak dokonale jako žiletka, ale na druhou stanu je k pokožce jemnější a nezpůsobuje mi takové problémy. Proto musím říct, že tento produkt byl v roce 2016 velmi často mým pomocníkem.

Výsledek obrázku pro Braun Lady Style 5160 W&D dámský holicí strojek notino

Myslím, že bych v tomto článku mohla ještě pokračovat, protože mě napadají ještě další produkty, které jsem často a velmi ráda používala. Ale to si možná nechám na příště nebo tě překvapím nějakou recenzí. To vše se ještě uvidí. Ode mě je to pro dnešek vše a já doufám, že se ti tento článek líbil a třeba ti přinesl i nějakou inspiraci, co vyzkoušet. Do komentářů mi určitě napiš, jakou kosmetiku sis za rok 2016 oblíbila ty.