Recenze: Vánoční aroma difuzéry z e-shopu stoklasa.cz

28. november 2016 at 12:26 | Calistka |  Recenze Ostatní
Vánoce jsou tady a podle mě už i s nimi spojené dekorování. Jelikož byla včera první adventní neděle ve spoustě oken se objevily již světýlka, věnce a další Vánoční ozdoby. My sami máme doma teprve jedny světýlka a abych byla úplně upřímná doma si úplně na dekorace a zdobení nějak nepotrpíme.


Mám ráda pouze takové jemné a decentní věci, které mi Vánoce trochu připomínají, ale zároveň mě nijak nestresují. Na letošní Vánoce se mi doma objevily nově dvě nenápadné voňavé dekorace. První věc, o které se chci dnes bavit je VONNÁ VÁNOČNÍ DEKORACE VE TVARU SRDCE. Já jsem nám domů vybrala vůni Vanilla, protože jsem si myslela, že je to zkrátka taková typická vůně, která připomíná vanilkové rohlíčky. Dekorace má naprosto dokonalé balení, je takové jemné, něžné, přirozené a nevnucující se. Opravdu velmi se mi líbí decentnost. Samotná dekorace je bohužel jen čistě bílá, já sama bych byla asi raději za něco barevného a veselejšího, proto doufám, že dekoraci dám nějakému malému šikulovi, který mi ji nějak nezdobí. Takže maminky! Skvělá rada pro Vás, nechte si tento doplněk také hezky nazdobit, a nakonec si s výtvory můžeme tak nějak zasoutěžit.Já osobně si srdíčko nechám až na zavěšení na stromeček, ale už nyní jsem si ho vystavila na poličku. Vůně se normálně na srdíčko aplikuje pomocí malého rozprašovače, což je pro mě poněkud zajímavé, ale proč ne. Ještě jednou musím vyzdvihnout skvěle balení! Kdybych pro Vás nechystala recenzi, určitě bych se nebála tuto věcičku darovat, protože působí velmi mile a hezky. Takže pokud nevíte, jaký dárek pro babičku určitě se této dekorace nebojte.


Druhá dekorace je pro mě asi poněkud zajímavější, jedná se o VONNOU SADU S ANDÍLKY. Aroma difuzéry mám velmi ráda a tento jsem si vybrala kvůli něžným bílým andílkům. Zvolila jsem si domů vůni Cinnamon Apple. Opět nemám slov na balení, ta krabička a celkový dojem je prostě dokonalý a mě se velmi líbí. Jak působí balení na tebe? Je opět jemné, decentní a takové krásně Vánoční.


Difuzér má krásnou malinkou skleněnou lahvičku, které také nemůžu nic vytknout. Vlastně celkovému dojmu doplňku nemohu vůbec nic vytknout. Na mě osobně působí mile a tentokrát mi ani bílí a nenazdobení andělíčci nevadí. Působí jen jako zpestření, a tak nějak dělají celý doplněk více Vánoční.Tak co říkáš na tyto dekorace Ty? Líbí se ti nenápadné doplňky, které provoní tvůj byt či dům Vánoční náladou bez pečení cukroví?
 

1 person judged this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement