Recenze: Maska Pilaten

9. november 2016 at 8:33 | Calistka |  Recenze kosmetiky
Videa, články, fotografie a další různé druhy recenzí momentálně ovládá černá sloupávající maska. Já sama jsem si ji poprvé objednala z Číny a neviděla jsem na ni vůbec nic špatného, ale bohužel mě z ní velmi svědil nos, a tak jsem se rozhodla vyzkoušet MASKU PILATEN.


Účelem masky je důkladně vyčisti, zregenerovat, omladit a ochránit pokožku. Až na bod s ochranou se vším docela souhlasím, ale obličej podle mě ochrání jedině dobrý krém, a nikoliv žádná maska. Tato černá plazma je na pleti velmi příjemná a mě osobně pomáhá hlavně na problematické čelo, kde se mi v poslední době začaly tvořit mírné boláčky. Musím ovšem uznat, že mi maska pomáhá vše zmírnit a nedostatky na čele mi postupně mizí.


Aplikaci masky ti už snad ani vysvětlovat nemusím, protože na internetu najdeš už tolik videí a návodů, že je to úplně zbytečné, ale jen ve zkratce naneseš > necháš zaschnout > sloupneš. Pozastavme se ovšem nad tím třetím bodem, bolí to? Mě osobně to nikdy nebolelo, ale poslední odstraňování masky bylo opravdu mírně nepříjemné a trochu bolestivé. Bolet to určitě bude především slečny, které mají na obličeji třeba pod nosem jemné chloupky. Ale dá se to vydržet a pokud by ti to bylo až tak velmi nepříjemné masku můžeš navlhčit a půjde dolů mnohem lépe a kdyby ne tak ji můžeš úplně jednoduše smýt.


Povídání o masce bych již ukončila a doufám, že mi prozradíš i ty svůj názor nebo případnou zkušenost. Přešla jsi na tyto černé masky nebo jsi stále pro ty klasické, které běžně kupuješ v drogériích?
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Ronnie Sparks Ronnie Sparks | Email | Web | 11. november 2016 at 18:14 | React

Měla jsem ji a je totálně naprd. Vůbec nic mi to nevytáhlo a přítelovi také ne. Myslím si, že je víc takovýchto černých masek, některé fungují a některé ne. Měla jsem asi tu špatnou.

2 Lucka Lucka | 30. april 2017 at 23:49 | React

Jo taky jsem moc spokojená nebyla, je spousta stránek co prodávají jednu a tu stejnou. Nejvíc se mi pak osvědčila z http://www.maska-pilaten.com ;-)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement