Recenze: Katy Perry Katy Perry's Mad Love parfémovaná voda pro ženy

19. november 2016 at 16:47 | Calistka |  Recenze kosmetiky
Dnes jsem si pro tebe připravila recenzi na výrobek, který bych si velmi sama přála dostat na Vánoce. Jak už jistě víš, často si přeji voňavku či nějaký parfém a ani tento rok nehodlám své téměř již tradiční přání měnit.


Letos mě velmi ohromila novinka Katy Perry Katy Perry's Mad Love parfémovaná voda pro ženy. Do ruky se mi dostal naprosto dokonalý vzoreček a opravdu velmi mile mě překvapil. Předchozí dvě vůně od Katy Perry mě příliš nezaujaly a ani jednu z nich nevlastním.


Flakonek jsem sama ještě v ruce neměla, jak jsem zmínila výše obdržela jsem pouze malý tester. Proto ti dnes nepřinesu hodnocení designu a celkového dojmu. Za to se ale musím vyjádřit k té krásné, ale velmi sladké a intenzivní vůni. Vůně je opravdu dlouho trvající a intenzivní, takže jde cítit poměrně dlouhou dobu, než ji doopravdy přestanete vnímat.


Cena je kolem 700 Kč, takže opravdu tentokrát nejde o levnou záležitost, ale pokud máš ráda sladké vůně, tak určitě doporučuji napsat Ježíškovi! A jak jsi na tom ty, slyšela jsi o této vůni?
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 - monika - - monika - | Web | 26. november 2016 at 18:40 | React

... od Katy Perry jsem už vonavku měla, sladké vůně mám moc ráda tak jdu napsat Ježíškovi :-)  :-D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement