Recenze: Dámské kožené rukavice s kožešinou a bambulkou

12. november 2016 at 10:45 | Calistka |  Recenze Ostatní
Jsem sice člověk, který si dává záležet na svých rukou, - pravidelně si je krémuji, pečuji o ně a většinou se snažím udržovat i nehty, protože právě ruce toho o člověku hodně vypovídají - ale opravdu jsem hrozná v nošení rukavic a to proto, že je většinou nemám, zapomenu nebo když je zkrátka mám, tak si je stejně nevezmu. Jestli se ptáte proč, tak vlastně ani sama nevím, ale rukavice jsou mi tak nějak nepříjemné a nemůžu si na ně nějak zvyknout, takže mě i v zimě, kdy mrzne často můžete potkat bez rukavic.


Určitě si ze mě neber příklad a rukavice pravidelně nos. Já sama jsem se konečně také donutila a jedny si pořídila. Dlouho jsem nevěděla, jaké rukavice vlastně chci, ale nakonec jsem si vybrala DÁMSKÉ KOŽENÉ RUKAVICE S KOŽEŠINOU. Sice jsem chtěla černou barvu, ale nakonec mi přišla tmavě hnědá. Sice mě to překvapilo, ale vlastně mi to ani nevadí.Rukavice jsou kožené a z vnitřní strany mají jemnou kožešinku, která ruce drží příjemně v teple. Musím říct, že kožíšek je krásně jemný a hebký. Rukavice jsou tak trošku zvláštní jedním doplňkem, a to konkrétně malou chlupatou kuličku, která je umístěna téměř u zápěstí. Nevím, koho napadlo dát bambulku na rukavice, ale je to prostě úplně dokonalé a velmi roztomilé.Dlouho jsem váhala, jakou velikost objednat. Nakonec jsem si objednala L, protože mám tlusťoučké prstíky. Rukavice mi sedí úplně skvěle a jsou prostě přímo na mou ruku, takže určitě se stejně jako já řiď velikostní tabulkou.


Cena rukavic byla 300 Kč a myslím si, že kvalita opravdu odpovídá. Pokud tedy hledáš zrovna nějaké rukavice, tak přeji šťastné hledání. Doufám, že nakonec budeš stejně spokojená jako já.
 

3 people judged this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement