Předvánoční soutěž z e-shopem notino.cz

28. november 2016 at 12:28 | Calistka
Jestli si myslíš, že jsem si dnes pro tebe nachystala další recenzi, tak se výjimečně pleteš. Dnešní článek bude jedinečná soutěž, tuším, že je to poprvé na tomto blogu a myslím si, že jsem možná právě pro tebe vybojovala krásnou odměnu!


Zasoutěžíme si o poukaz v hodnotě 700 Kč, který můžeš uplatnit v internetové parfumérii notino.cz. Podle mě je to teď před Vánoci super vánoční dárek, co myslíš? Určitě chci, aby soutěž byla spravedlivá a férová, zároveň však nikoho nechci uvést do nevýhody například kvůli toho, že nemají facebook, instagram… Proto jsem se rozhodla tak trochu pro svá pravidla.

Pravidla jsou tedy jednoduchá, stačí zanechat komentář. Jméno, e-mail zvládne vyplnit snad každý. Jedinou mou podmínkou je abyste tento článek poslali formou e-mail, facebooku či jiným způsobem někomu dalšímu. Na osobu, které tento článek hodláte poslat mi prosím zanechte alespoň nějaký kontakt. Předposlední bod je pouze pro ty, kterým zaslal někdo odkaz na tento článek. Pokud jsi na článek narazila náhodně tento bod můžeš vynechat. Určitě na závěr můžeš přiložit nějaký vzkaz například proč bys právě ty měla tento kupón získat nebo jakýkoliv, co pro tebe znamenají Vánoce nebo zkrátka cokoliv zajímavého, co tě zrovna napadne.

Soutěžit o kupón budeme formou těchto komentářů
· Jméno/přezdívka:
· E-mailová adresa:
· Jméno člověka (kontakt), kterému článek doporučím:
· Jméno člověka, který mi článek doporučil:
· Vzkaz:

KOMENTÁŘE JSOU Z DŮVODU SOUKROMÍ SKRYTÉ

Tak to je ode mě pro dnešek vše a doufám, že se můžu těšit na Vaše komentáře. A zábavnou soutěž. Soutěž potrvá do 10. 12. 2016, jak vyberu vítěze ještě upřímně nevím (náhodné losování nebo podle Vašich vzkazů).

SOUTĚŽ UZAVŘENAVítěz kontaktován na e-mail.
 

1 person judged this article.

New comment

Be advised that this discussion is moderated. Every new comment has to be approved by owner of this blog before it is displayed.

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement