November 2016

Předvánoční soutěž z e-shopem notino.cz

28. november 2016 at 12:28 | Calistka
Jestli si myslíš, že jsem si dnes pro tebe nachystala další recenzi, tak se výjimečně pleteš. Dnešní článek bude jedinečná soutěž, tuším, že je to poprvé na tomto blogu a myslím si, že jsem možná právě pro tebe vybojovala krásnou odměnu!


Zasoutěžíme si o poukaz v hodnotě 700 Kč, který můžeš uplatnit v internetové parfumérii notino.cz. Podle mě je to teď před Vánoci super vánoční dárek, co myslíš? Určitě chci, aby soutěž byla spravedlivá a férová, zároveň však nikoho nechci uvést do nevýhody například kvůli toho, že nemají facebook, instagram… Proto jsem se rozhodla tak trochu pro svá pravidla.

Pravidla jsou tedy jednoduchá, stačí zanechat komentář. Jméno, e-mail zvládne vyplnit snad každý. Jedinou mou podmínkou je abyste tento článek poslali formou e-mail, facebooku či jiným způsobem někomu dalšímu. Na osobu, které tento článek hodláte poslat mi prosím zanechte alespoň nějaký kontakt. Předposlední bod je pouze pro ty, kterým zaslal někdo odkaz na tento článek. Pokud jsi na článek narazila náhodně tento bod můžeš vynechat. Určitě na závěr můžeš přiložit nějaký vzkaz například proč bys právě ty měla tento kupón získat nebo jakýkoliv, co pro tebe znamenají Vánoce nebo zkrátka cokoliv zajímavého, co tě zrovna napadne.

Soutěžit o kupón budeme formou těchto komentářů
· Jméno/přezdívka:
· E-mailová adresa:
· Jméno člověka (kontakt), kterému článek doporučím:
· Jméno člověka, který mi článek doporučil:
· Vzkaz:

KOMENTÁŘE JSOU Z DŮVODU SOUKROMÍ SKRYTÉ

Tak to je ode mě pro dnešek vše a doufám, že se můžu těšit na Vaše komentáře. A zábavnou soutěž. Soutěž potrvá do 10. 12. 2016, jak vyberu vítěze ještě upřímně nevím (náhodné losování nebo podle Vašich vzkazů).

SOUTĚŽ UZAVŘENA



Vítěz kontaktován na e-mail.

Recenze: Vánoční aroma difuzéry z e-shopu stoklasa.cz

28. november 2016 at 12:26 | Calistka |  Recenze Ostatní
Vánoce jsou tady a podle mě už i s nimi spojené dekorování. Jelikož byla včera první adventní neděle ve spoustě oken se objevily již světýlka, věnce a další Vánoční ozdoby. My sami máme doma teprve jedny světýlka a abych byla úplně upřímná doma si úplně na dekorace a zdobení nějak nepotrpíme.


Mám ráda pouze takové jemné a decentní věci, které mi Vánoce trochu připomínají, ale zároveň mě nijak nestresují. Na letošní Vánoce se mi doma objevily nově dvě nenápadné voňavé dekorace. První věc, o které se chci dnes bavit je VONNÁ VÁNOČNÍ DEKORACE VE TVARU SRDCE. Já jsem nám domů vybrala vůni Vanilla, protože jsem si myslela, že je to zkrátka taková typická vůně, která připomíná vanilkové rohlíčky. Dekorace má naprosto dokonalé balení, je takové jemné, něžné, přirozené a nevnucující se. Opravdu velmi se mi líbí decentnost. Samotná dekorace je bohužel jen čistě bílá, já sama bych byla asi raději za něco barevného a veselejšího, proto doufám, že dekoraci dám nějakému malému šikulovi, který mi ji nějak nezdobí. Takže maminky! Skvělá rada pro Vás, nechte si tento doplněk také hezky nazdobit, a nakonec si s výtvory můžeme tak nějak zasoutěžit.



Já osobně si srdíčko nechám až na zavěšení na stromeček, ale už nyní jsem si ho vystavila na poličku. Vůně se normálně na srdíčko aplikuje pomocí malého rozprašovače, což je pro mě poněkud zajímavé, ale proč ne. Ještě jednou musím vyzdvihnout skvěle balení! Kdybych pro Vás nechystala recenzi, určitě bych se nebála tuto věcičku darovat, protože působí velmi mile a hezky. Takže pokud nevíte, jaký dárek pro babičku určitě se této dekorace nebojte.


Druhá dekorace je pro mě asi poněkud zajímavější, jedná se o VONNOU SADU S ANDÍLKY. Aroma difuzéry mám velmi ráda a tento jsem si vybrala kvůli něžným bílým andílkům. Zvolila jsem si domů vůni Cinnamon Apple. Opět nemám slov na balení, ta krabička a celkový dojem je prostě dokonalý a mě se velmi líbí. Jak působí balení na tebe? Je opět jemné, decentní a takové krásně Vánoční.


Difuzér má krásnou malinkou skleněnou lahvičku, které také nemůžu nic vytknout. Vlastně celkovému dojmu doplňku nemohu vůbec nic vytknout. Na mě osobně působí mile a tentokrát mi ani bílí a nenazdobení andělíčci nevadí. Působí jen jako zpestření, a tak nějak dělají celý doplněk více Vánoční.



Tak co říkáš na tyto dekorace Ty? Líbí se ti nenápadné doplňky, které provoní tvůj byt či dům Vánoční náladou bez pečení cukroví?

Recenze: Hedvábný šátek 83x87 cm krajina

20. november 2016 at 10:43 | Calistka
Jestli považuji nějaký dárek pro mamku za stereotypní, ale pořád dobrý je to právě šátek. Téměř každý rok na Vánoce se ji snažím dát alespoň jeden šátek, protože vím, že je z tohoto dárků vždy nadšená a tento doplněk s oblibou nosí.


Šátek, který ti ukážu dnes jsem ji už sice dala, ale přesto se o její i svou radost musím podělit. Mamce se šátek líbil a já jsem za to byla velmi ráda. Většinou volím šátky, které jsou laděny spíše do jedné barvy, ale tentokrát jsem sáhla trochu vedle. Jak sama můžeš vidět na šátku se barvičky doslova perou! Ještě taky aby ne, když má šátek symbolizovat proměnou krajinu. Mě osobně se tak trochu abstraktní motiv velmi líbí a na jaře se bude naprosto skvěle vyjímat!


Hedvábný šátek má rozměry 83x87 cm. Šátek se tváří jako hedvábný a materiál je velmi příjemný. Materiál je velmi jemný, takže vyžaduje trochu opatrnosti při zacházení. Při kontaktu se zipem tyto šátky opravdu nedopadají moc dobře.


Já sama většinou objednávám z různých e-shopů nebo nakupuji přímo v kamenných obchodech, tento hedvábný šátek s krajinou jsem objednala z e-shopu stoklasa.cz.

Doufám, že mi dnes odpustíš trochu nekvalitní fotky, ale pokud se mi šátek podaří nafotit znovu určitě je ještě změním a vylepím. A jak jsi na tom se šátkem ty? Umíš je nosit nebo stejně jako já si jen jednou za čas nějaký půjčíš?

Recenze: Katy Perry Katy Perry's Mad Love parfémovaná voda pro ženy

19. november 2016 at 16:47 | Calistka |  Recenze kosmetiky
Dnes jsem si pro tebe připravila recenzi na výrobek, který bych si velmi sama přála dostat na Vánoce. Jak už jistě víš, často si přeji voňavku či nějaký parfém a ani tento rok nehodlám své téměř již tradiční přání měnit.


Letos mě velmi ohromila novinka Katy Perry Katy Perry's Mad Love parfémovaná voda pro ženy. Do ruky se mi dostal naprosto dokonalý vzoreček a opravdu velmi mile mě překvapil. Předchozí dvě vůně od Katy Perry mě příliš nezaujaly a ani jednu z nich nevlastním.


Flakonek jsem sama ještě v ruce neměla, jak jsem zmínila výše obdržela jsem pouze malý tester. Proto ti dnes nepřinesu hodnocení designu a celkového dojmu. Za to se ale musím vyjádřit k té krásné, ale velmi sladké a intenzivní vůni. Vůně je opravdu dlouho trvající a intenzivní, takže jde cítit poměrně dlouhou dobu, než ji doopravdy přestanete vnímat.


Cena je kolem 700 Kč, takže opravdu tentokrát nejde o levnou záležitost, ale pokud máš ráda sladké vůně, tak určitě doporučuji napsat Ježíškovi! A jak jsi na tom ty, slyšela jsi o této vůni?

Recenze: Himalaya Herbals Lip Care vyživující balzám na rty

12. november 2016 at 11:13 | Calistka |  Recenze kosmetiky
Dnes mám pro tebe nachystanou recenzi, s kterou mi tak trochu pomáhala mamka. Jelikož jsem ji koupila balzám na rty a ona si ho velmi pochvaluje, musela jsem ti prostě o něm dát také vědět. Himalaya Herbals Lip Care vyživující balzám na rty jsem vybírala vlastně úplně náhodně, ale zdá se, že se mi náhoda velmi osvědčila.


Pokud značku neznáš, tak nejsi určitě sama, protože pro mě je tato značka také neznámá. Jak jste ovšem projížděla její produkty vzpomněla jsem si, že jsem již měla peeling Himalaya s kterým jsem byla velmi spokojená.


Ale vraťme se zpět k balzámu. Vůně je velmi jemná a téměř nejde cítit, ale za mě je to obrovské plus. Balzám se rychle vstřebává a na rtech nezanechává mastný potah. Skvělou výhodou, kterou mi maminka říkala, je také to, že můžete směle jíst a balzám Vám nezanechává mastné, a ne příliš hezké otisky na sklenicích či jiném nádobí.


Cena balzámu byla tentokrát asi 70 Kč a to já osobně většinou do balzámu na rty nedávám, ale tentokrát jsem prostě chtěla pro maminku něco trochu lepšího a jak se zdá osvědčilo se a já sama mám v plánu brzy si tento balzám na rty pořídit.

Recenze: Dámské kožené rukavice s kožešinou a bambulkou

12. november 2016 at 10:45 | Calistka |  Recenze Ostatní
Jsem sice člověk, který si dává záležet na svých rukou, - pravidelně si je krémuji, pečuji o ně a většinou se snažím udržovat i nehty, protože právě ruce toho o člověku hodně vypovídají - ale opravdu jsem hrozná v nošení rukavic a to proto, že je většinou nemám, zapomenu nebo když je zkrátka mám, tak si je stejně nevezmu. Jestli se ptáte proč, tak vlastně ani sama nevím, ale rukavice jsou mi tak nějak nepříjemné a nemůžu si na ně nějak zvyknout, takže mě i v zimě, kdy mrzne často můžete potkat bez rukavic.


Určitě si ze mě neber příklad a rukavice pravidelně nos. Já sama jsem se konečně také donutila a jedny si pořídila. Dlouho jsem nevěděla, jaké rukavice vlastně chci, ale nakonec jsem si vybrala DÁMSKÉ KOŽENÉ RUKAVICE S KOŽEŠINOU. Sice jsem chtěla černou barvu, ale nakonec mi přišla tmavě hnědá. Sice mě to překvapilo, ale vlastně mi to ani nevadí.



Rukavice jsou kožené a z vnitřní strany mají jemnou kožešinku, která ruce drží příjemně v teple. Musím říct, že kožíšek je krásně jemný a hebký. Rukavice jsou tak trošku zvláštní jedním doplňkem, a to konkrétně malou chlupatou kuličku, která je umístěna téměř u zápěstí. Nevím, koho napadlo dát bambulku na rukavice, ale je to prostě úplně dokonalé a velmi roztomilé.



Dlouho jsem váhala, jakou velikost objednat. Nakonec jsem si objednala L, protože mám tlusťoučké prstíky. Rukavice mi sedí úplně skvěle a jsou prostě přímo na mou ruku, takže určitě se stejně jako já řiď velikostní tabulkou.


Cena rukavic byla 300 Kč a myslím si, že kvalita opravdu odpovídá. Pokud tedy hledáš zrovna nějaké rukavice, tak přeji šťastné hledání. Doufám, že nakonec budeš stejně spokojená jako já.

Recenze: Maska Pilaten

9. november 2016 at 8:33 | Calistka |  Recenze kosmetiky
Videa, články, fotografie a další různé druhy recenzí momentálně ovládá černá sloupávající maska. Já sama jsem si ji poprvé objednala z Číny a neviděla jsem na ni vůbec nic špatného, ale bohužel mě z ní velmi svědil nos, a tak jsem se rozhodla vyzkoušet MASKU PILATEN.


Účelem masky je důkladně vyčisti, zregenerovat, omladit a ochránit pokožku. Až na bod s ochranou se vším docela souhlasím, ale obličej podle mě ochrání jedině dobrý krém, a nikoliv žádná maska. Tato černá plazma je na pleti velmi příjemná a mě osobně pomáhá hlavně na problematické čelo, kde se mi v poslední době začaly tvořit mírné boláčky. Musím ovšem uznat, že mi maska pomáhá vše zmírnit a nedostatky na čele mi postupně mizí.


Aplikaci masky ti už snad ani vysvětlovat nemusím, protože na internetu najdeš už tolik videí a návodů, že je to úplně zbytečné, ale jen ve zkratce naneseš > necháš zaschnout > sloupneš. Pozastavme se ovšem nad tím třetím bodem, bolí to? Mě osobně to nikdy nebolelo, ale poslední odstraňování masky bylo opravdu mírně nepříjemné a trochu bolestivé. Bolet to určitě bude především slečny, které mají na obličeji třeba pod nosem jemné chloupky. Ale dá se to vydržet a pokud by ti to bylo až tak velmi nepříjemné masku můžeš navlhčit a půjde dolů mnohem lépe a kdyby ne tak ji můžeš úplně jednoduše smýt.


Povídání o masce bych již ukončila a doufám, že mi prozradíš i ty svůj názor nebo případnou zkušenost. Přešla jsi na tyto černé masky nebo jsi stále pro ty klasické, které běžně kupuješ v drogériích?

Projekt SPOLEČNÝMA RUKAMA

7. november 2016 at 11:45 | Calistka |  Ostatní
Článek, kterým bych ti dnes chtěla představit jen projekt na blogu určitě ještě nebyl. Ani já jsem o něm do nedávna vůbec nic nevěděla až se mi na e-mailu objevila jedna zpráva, ale neboj článek není sponzorovaný. Projekt mě pouze zaujal, a tak jsem se rozhodla podělit se o něj i s tebou.



Projekt s názvem SPOLEČNÝMA RUKAMA byl založen na začátku roku 2015. Jeho cílem je sdružovat české korálkářky, které spolu tvoří originální autorské šperky. Tyto šperky jsou následně dražené při různých příležitostech a výtěžky jsou věnované na konta vybraných nadací.



Jelikož se mi velmi výrobky líbí rozhodla jsem se tento článek doplnit a věnovat spíše fotografiím. Pokud tě projekt zaujme a třeba by ses také chtěla nějak zapojit do této akce, tak ti mohu prozradit, že nejbližší akce je koncem listopadu, kdy se budou dražit šperky na téma MOTÝL. Výtěžek z této akce bude věnován na konto DEBRA, která se stará o pacienty s nemocí MOTÝLÍCH KŘÍDEL.



Více než já, která má ke korálkování bohužel daleko ti určitě prozradí sociální sítě tohoto projektu, a hlavně krásné fotografie a ukázky prací. Určitě mi dej vědět zda se ti tento projekt a hlavně vyrobené šperky líbí.

Recenze: Kokosový olej Purity VISION BIO

5. november 2016 at 16:56 | Calistka |  Recenze kosmetiky
Jestli se v poslední době stále o něčem mluví je to určitě zázračnost a všestrannost kokosového oleje. Já sama jsem ho vyzkoušela až nedávno a možná někoho překvapím, ale až takový zázrak v tom neshledávám. Nicméně nikomu neberu to, že mu to vyhovuje a pomáhá.



Krásnou vlastnost, kterou tento olej určitě má je úžasná vůně. Miluji prostě jemnou a přírodní vůní, a to ta kokosová určitě je. Na trhu najdeš určitě mnoho variant a druhů těchto olejů, já jsem vyzkoušela asi ten nejznámější, který vidím všude tedy KOKOSOVÝ OLEJ OD PURITY VISION, který se pyšní značkou BIO.


Olej zatím používám pouze na kosmetické účely, a to hlavně na rty a suchá místa. Vaření je můj velký koníček, ale co nebo jak přesně vařit na kokosovém oleji ještě vůbec nevím. Hodně lidí na něm vaří a pokud jsi i ty jedna z nich určitě mi dej vědět, jaké jsou tvé oblíbené recepty.