Recenze: RYOR Normal to Combination hydratační pleťový krém

1. october 2016 at 13:03 | Calistka
Ke značce RYOR mě kdysi přivedla moje milá maminka, která na tuto značku nedá dopustit. Já mám tuto značku docela ráda a občas od ní ráda vyzkouším něco, co jsem ještě neměla. Produkty neřadím k nejlepším, ale mám je tak nějak ráda a s ohledem na vůni a hydrataci mě snad ještě nikdy nezklamaly. Tentokrát jsem se rozhodla vyzkoušet 24 hodinový hydratační pleťový krém pro normální a smíšenou pleť.


Musím říct, že mě také velmi lákalo balení celého krému a tak jsem neváhala a krém s velmi zvláštním balením jsem si prostě musela na zkoušku objednat! Krém je velice příjemný a zanechává pleť krásně vyživenou a hydratovanou. Místo, kde v poslední době velmi trpím na vysušení a tak trochu i drobné stroupky je kolem nosu, kde mi bohužel tento krém nestačí, ale musím říct, že krom olejíčků a konopné masti mi zatím na okolí kolem nosu nestačilo vůbec nic. Takže pokud sháníte nějaký zjemňující a hydratační krém a nemáte příliš vysušenou pleť, určitě mohu doporučit právě tento.


Krém byl v papírové krabičce právě tak jak to má tato RYOROVSKÁ značka ve zvyku. Krabička měla krásný design a ve stejném duchu se nese i krém, což já hodnotím velmi kladně, protože mě se vzhled velmi líbí.


Krém stál asi kolem 130 Kč a já už koukám, že jsou k dostání další druhy. Máte nějaké doporučení, který vyzkoušet příště?
 

1 person judged this article.

Comments

1 Elis Elis | Web | 2. october 2016 at 11:39 | React

Ryor je dobrá značka, nějakou kosmetiku od ní mám, ale na tento krém jsem zatím nenarazila, možná si ho koupím, je fajn že není v kelímku...

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement