Recenze: Náramek s velkoprůvlekovými korálky z e-shopu stoklasa.cz

13. october 2016 at 17:27 | Calistka |  Recenze Ostatní
Dnešní recenzi bych určila všem mladým i starším parádnicím, které mají rády jednoduché a přitom snadně kombinovatelné doplňky. Jestli jsem si v poslední době všimla nějakého zboží, které se opravdu dobře prodává jedná se bezpochyb o nejrůznější náramky s velkoprůvlekovými korálky. I mě se tento styl náramků velmi líbí. Na trhu momentálně najdeme plno variant a to jak v levnějších, tak o něco dražších sférách.


Se stylem těchto náramků přišla myslím jedna nyní poměrně dobrá a známá firma. Pravdou ovšem je, že se během krátké doby na internetu i v obchodech objevilo spoustu dalších falešných doplňků tohoto stylu.


Dnešní článkem bych Vám chtěla ukázat, jak si vytvořit, co nejdůvěryhodnější náramek. Všechny komponenty jsem pořizovala z e-shopu stoklasa.cz. Základy (stříbrné náramky) najdeme ve dvou velikostech, navíc také mají prodlužovací očka, takže se nemusíte bát, že by byl náramek příliš malý nebo naopak velký.


Základ je základ a není na něm až tak moc, co vybírat. U čeho jsem byla, ale obzvláště opatrná jsou klasické velkoprůvlekové korálky (takové ty větší například barevné korálky). Najdeme spoustu krásných barviček motivů… ale ze všeho nejdůležitější je určitě materiál, z kterého jsou korálky vyrobené. Čím kvalitnější bude materiál, tím důvěryhodnější náramek si můžete vytvořit a právě proto jsem volila pouze SKLENĚNÉ A PORCELÁNOVÉ KORÁLKY. Kombinovat sklo a plast (nebo mít pouze plastové komponenty) se mi opravdu příčilo. Plástové korálky jsou příliš lehké a lehce se odřou, poškrábou či jinak poškodí. Právě proto jsem si natolik oblíbila ty skleněné a porcelánové.


Krom korálků barevných k originální Pandoře neodmyslitelně patří i další doplňující komponenty. Já osobně mám ráda jednoduchost a právě proto se mi třeba líbí jen pár skleněných a pár doplňujících korálků, příliš přezdobené a úplně plné náramky mě příliš nikdy nebavily. Právě proto jsem si těchto doplňujících dílků pořídila málo (asi si ještě nějaké dokoupím). Jestli se ptáte, zda hledám vědu i ve vybírání těchto doplňků? Ano i tady jsem se rozhodla volit kvalitní materiál, kterým je v této kategorii kov. Určitě opět nejsem zastáncem plastových komponent (jeden sáček mám sice doma, na náramek bych si je ovšem nedala). Kov je opět těžší a vydrží větší nápor než plast, proto se nemusíte bát, že Vám praskne nějaká doplňující komponenta, to u skla určitě nehrozí.


Kdybych Vám zda měla vypsat všechny komponenty, které jsem si vybrala, byla bych zde asi hodně dlouho a odkazy na jednotlivé dílky si můžete dohledat i Vy samy. Všechny věci zmíněné v tomto článků pochází z e-shopu stoklasa.cz (v případě zájmu odkazy dodám do komentářů na požádání), kde si je můžete dohledat a popřípadě zvolit podle vlastního vkusu. Na výběr je opravdu mnoho krásných barviček, vzorů a korálků, které si ani představit neumíte.


Určitě mi dejte vědět, jak jste na tom s těmito náramky Vy a co říkáte na takto vyrobený náramek? Líbí se Vám tyto náramky nebo si raději pořídíte nějaký jiný styl?
 

2 people judged this article.

Comments

1 Baryn Baryn | Web | 12. october 2016 at 15:07 | React

Mně se hrozně líbí tyhle náramky, když je třeba vidím někde vystavené nebo na někom jiném je nosit. Ale na sebe bych si je vzít nemohla, nějak by ke mně nesedly :D Ale vypadají dobře. Popravdě z toho důvodu, že předem vím, že bych si je nezvolila, mi ani nevadí ty napodobeniny. Vím, že moje bývalá spolužačka tyhle napodobeninky tvoří pomocí korálků z Tvořilky, a popravdě tam nemají vůbec špatný výběr. Zatím moje nejoblíbenější byly z nějaké kolekce "elementy" a musím říct, že hnědá země, byla fakt nádherná.

Náramek, co jsi vyrobila ty, je pěkný, akorát je na něm zkrátka poznat, že miluješ jednoduchost :D já jsem pravý opak.

2 Calistka Calistka | Web | 12. october 2016 at 21:19 | React

[1]: Ano. Je to přesně tak, jak si sama napsala - miluji jednoduchost. Myslím si, že v ní je opravdu krása a nemám moc v lásce chodit s něčím, co mi nějak na ruce překáží takže proto ani moc náramky nenosím a pokud tedy tak jen nějaké jednoduché. :)

3 Ronnie Sparks Ronnie Sparks | Email | Web | 13. october 2016 at 10:38 | React

Já celkově náramky nějak moc nenosím. Vždycky se vyfiknu a na náramky zapomenu, ale občas mám období, kdy nosím jen náramky. Tento je krásný, pandora náramek bych si nikdy nekoupila, je předražený. Raději si koupím tento od stoklasa, než dávat několik tisíc za náramek a korálky od pravé pandora. :-)
Chtěla bych asi dva náramky, jeden bych si udělala do černo-bílé barvy a druhý bílo-růžovo-fialový :-) abych nemusela korálky neustále měnit :-D

4 Calistka Calistka | Web | 13. october 2016 at 17:30 | React

[3]: Také mám doma více základů, kde mám navlečené své oblíbené varianty. :) Měnit korálky je trochu nuda, ale pokud mám čas, tak vlastně proč ne! :D :) někdy to má něco do sebe.

5 Terynka Terynka | Web | 13. october 2016 at 20:56 | React

Náramek je nádherný a korálky také :-)íš ho krásně seskládaný :-P

6 neweresth neweresth | Web | 14. october 2016 at 7:53 | React

Hehe, sám si. To je fajn, aspoŇ je to tak nějak podle vlastních představ. N amůj vkus je to moc veliké a výrazné, ale na zeď bych si to možná pověsila. ^^

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement