Recenze: Bione Cosmetics Krém na ruce bez silikonů a parabenů

18. october 2016 at 19:56 | Calistka
Minule jsem Vám slíbila, že Vám přinesu dvě krásné recenze krémů na ruce. Jednu už jste viděla a dnes je čas na tu druhou. Minule jsem doufám potěšila milovnice čokolády a dnes si snad přijdou na chuť také vinařky.


Jestli Vám přijde divné, že jsem si pořídila zrovna krém na ruce s hroznovým vínem možná máte pravdu, protože mě osobně to také ze začátku připadlo divné, ale nakonec proč ne? Nemůžu ani říci, že by mi více vyhovovala čokoláda nebo hrozno.


Každopádně tento krém na ruce od BIONE jsem si velmi oblíbila. Víte, že mám v lásce prostě celou tuto značku a u tohoto krému opět nemám, co vytknout. Krásně se vstřebává a ruce zanechává příjemně hydratované a vyživené. Krém má pro mě takovou zvláštní barvičku, je totiž takový béžový nebo velmi světle hnědý, ale to mu jsem schopná odpustit. Jeho vůně a samotný design balení je pak velmi příjemný.

Všimla jsem si, že v řadě s hroznovým vínem bychom mohly najít i tělové mléko a možná ještě nějaký obličejový krém. Tentokrát jsem trochu skoupá vůni bych si nedovedla představit mít na těle třeba večer, když chci usnout, protože mi přijde až příliš aromatická, ale pokud máte rádi silnější parfemaci můžu jen doporučit!

Určitě mi dejte vědět, jak jste na tom Vy a který krém na ruce máte v poslední době nejraději.
 

1 person judged this article.

Comments

1 Jana Jana | Web | 19. october 2016 at 15:06 | React

Značku neznám, já používám na ruce Neutrogenu, potažmo, na tělo taky! :-)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement