October 2016

Recenze: Naf Naf Fairy Juice Green toaletní voda pro ženy

26. october 2016 at 12:00 | Calistka
Recenzi, kterou jsem si připravila pro Vás na dnešní pro mnoho z nás prázdninový den jsem vybírala docela dlouho. Kdo mě zná ví, že jsem velký milovník voňavek a delší dobu jsem si žádnou nepořídila až nyní právě NAF NAF FAIRY JUICE GREEN. Tuto vůni jsem objevila na jedné slečně a tolik mi voněla, že jsem ji musela oslovit a zkrátka se zeptat o jaký parfém se jedná.


Překvapivě nejde ani o parfém, ale o obyčejnou toaletní vodu, kterou mohu opravdu pochválit za silnou svěží vůni (takže nic pro milovníky a zastánce něžných a jemných vůní) a také za velmi dlouhou výdrž.


Musím říct, že s takto zvláštní voňavkou jsem se ještě nesetkala. Vůně je velmi proměnlivá a mění se dle teploty, někdy jde cítit silně zelený čaj a někdy naopak jen jemné a velmi něžné květiny. S vůni se to opravdu nesmí přehánět, což u této toaletky platí opravdu trojnásobně. Proto jsem si vůni zvykla brát spíše ven, stříknout se na šálu a kabátek.


Design hodnotím poměrně normálně, nevidím na něm nic zvláštního a zkrátka na mě působí jako klasický průměr. Papírová krabička je na můj vkus až příliš dětská, ale vystihuje svou sladkost a sílu vůně.

Přiznám se, že jsem o této značce doposud nikdy ještě neslyšela, a tak by mě zajímalo, jak jste na tom Vy? Znáte značku NAF NAF?

Recenze: Hnědé bambusové prostírání z e-shopu stoklasa.cz

19. october 2016 at 2:16 | Calistka |  Recenze Ostatní
Kdo mě zná, ví, že jsem milovník jídla, pití a podzimu! A co je pěknějšího než tyto tři věci skloubit dohromady? Zkombinovat tyto tři věci se mi nedávno krásně povedlo venku na terase. K dobrému obědu patří ovšem také nějaké pěkné stolování. Mám ráda ubrousky, balené příbory a tak dále, ale venku to tak jednoduché není. Přeci jen čím méně věcí nesete na tácu, tím lépe. A právě tehdy jsem začala shánět PROSTÍRÁNÍ!


Původně jsme si všichni představovali nějaké pěkné korkové prostírání, ale nakonec mě napadlo, že mnohem hezčí a příjemnější ven by bylo prostírání BAMBUSOVÉ. Právě takové, jaké jsem si představovala, jsem našla na e-shopu stoklasa.cz.


Ven jsem chtěla pochopitelně přírodní materiál (nesnesla bych asi žádné plastové či podobné prostírání nebo podložky) a tak byla volba jasná. Já se do bambusu opravdu ihned zamilovala, přijde mi hezký, decentní a praktický. Vybírat můžete z několika barviček jako je BRUNETTE, KRÉMOVÁ, HNĚDÁ A ZELENÁ STEPNÍ. Opravdu všechny barvičky jsou velmi pěkné a já vybírala hlavně z BRUNETTE A HNĚDÉ, moje volba ovšem skončila na malé náhodě, protože barvička s nádechem červené byla zrovna vyprodaná. Na terase tedy máme momentálně hnědou, ale je možné, že si pořídíme ještě prostírání nějaké prostírání třeba právě Brunette. Všechny barvy jsou ovšem velmi krásné a věřím tomu, že taková zelená může proměnit strohé prostředí na zajímavé a oživené. Stejně tak bych si klidně dovedla pořídit i krémovou barvu do nějakého tmavšího prostoru, protože jej krásně oživí a projasní.


Prostírání stojí asi 220 Kč, což není zrovna málo, ale můžu Vám říct, že ho máme venku (pod přístřeškem) asi tři týdny a stále je ve skvělém stavu. Můžu tedy říct, že se tváří velmi odolně a nedělá mu problém udržet ani teplý hrnec s jídlem.


Balení tohoto prostírání je prostě skvělé, dá se totiž velmi krásně srolovat a vložit do nějaké krabice či jen někam uložit a schovat. Nezabere tak příliš prostoru a je kdykoliv připraveno na další použití. Pokud jste na tom tak, jako já, že Vám neustále něco padá a vždycky umažete ubrus omáčkou či něčím podobně šikovným určitě Vám právě proto toto prostírání přijde vhod. Stačí jej otřít vodou a nechat oschnout. Prostírání bych asi nedoporučovala přímo mýt, ale tak to snad nikdo úplně nedělá (prostírání se pouze otírá, v případě látky pere).


Už mě ani nenapadá, co přesně bych Vám k tomuto krásnému BAMBUSOVÉMU PROSTÍRÁNÍ mohla říci a tak mi určitě dejte vědět, jak působí na Vás a zda se Vám líbí tak jako mně. Určitě by mě také zajímalo, která barva prostírání zaujala nejvíce Vás?.

Recenze: Bione Cosmetics Krém na ruce bez silikonů a parabenů

18. october 2016 at 19:56 | Calistka
Minule jsem Vám slíbila, že Vám přinesu dvě krásné recenze krémů na ruce. Jednu už jste viděla a dnes je čas na tu druhou. Minule jsem doufám potěšila milovnice čokolády a dnes si snad přijdou na chuť také vinařky.


Jestli Vám přijde divné, že jsem si pořídila zrovna krém na ruce s hroznovým vínem možná máte pravdu, protože mě osobně to také ze začátku připadlo divné, ale nakonec proč ne? Nemůžu ani říci, že by mi více vyhovovala čokoláda nebo hrozno.


Každopádně tento krém na ruce od BIONE jsem si velmi oblíbila. Víte, že mám v lásce prostě celou tuto značku a u tohoto krému opět nemám, co vytknout. Krásně se vstřebává a ruce zanechává příjemně hydratované a vyživené. Krém má pro mě takovou zvláštní barvičku, je totiž takový béžový nebo velmi světle hnědý, ale to mu jsem schopná odpustit. Jeho vůně a samotný design balení je pak velmi příjemný.

Všimla jsem si, že v řadě s hroznovým vínem bychom mohly najít i tělové mléko a možná ještě nějaký obličejový krém. Tentokrát jsem trochu skoupá vůni bych si nedovedla představit mít na těle třeba večer, když chci usnout, protože mi přijde až příliš aromatická, ale pokud máte rádi silnější parfemaci můžu jen doporučit!

Určitě mi dejte vědět, jak jste na tom Vy a který krém na ruce máte v poslední době nejraději.

Recenze: Náramek s velkoprůvlekovými korálky z e-shopu stoklasa.cz

13. october 2016 at 17:27 | Calistka |  Recenze Ostatní
Dnešní recenzi bych určila všem mladým i starším parádnicím, které mají rády jednoduché a přitom snadně kombinovatelné doplňky. Jestli jsem si v poslední době všimla nějakého zboží, které se opravdu dobře prodává jedná se bezpochyb o nejrůznější náramky s velkoprůvlekovými korálky. I mě se tento styl náramků velmi líbí. Na trhu momentálně najdeme plno variant a to jak v levnějších, tak o něco dražších sférách.


Se stylem těchto náramků přišla myslím jedna nyní poměrně dobrá a známá firma. Pravdou ovšem je, že se během krátké doby na internetu i v obchodech objevilo spoustu dalších falešných doplňků tohoto stylu.


Dnešní článkem bych Vám chtěla ukázat, jak si vytvořit, co nejdůvěryhodnější náramek. Všechny komponenty jsem pořizovala z e-shopu stoklasa.cz. Základy (stříbrné náramky) najdeme ve dvou velikostech, navíc také mají prodlužovací očka, takže se nemusíte bát, že by byl náramek příliš malý nebo naopak velký.


Základ je základ a není na něm až tak moc, co vybírat. U čeho jsem byla, ale obzvláště opatrná jsou klasické velkoprůvlekové korálky (takové ty větší například barevné korálky). Najdeme spoustu krásných barviček motivů… ale ze všeho nejdůležitější je určitě materiál, z kterého jsou korálky vyrobené. Čím kvalitnější bude materiál, tím důvěryhodnější náramek si můžete vytvořit a právě proto jsem volila pouze SKLENĚNÉ A PORCELÁNOVÉ KORÁLKY. Kombinovat sklo a plast (nebo mít pouze plastové komponenty) se mi opravdu příčilo. Plástové korálky jsou příliš lehké a lehce se odřou, poškrábou či jinak poškodí. Právě proto jsem si natolik oblíbila ty skleněné a porcelánové.


Krom korálků barevných k originální Pandoře neodmyslitelně patří i další doplňující komponenty. Já osobně mám ráda jednoduchost a právě proto se mi třeba líbí jen pár skleněných a pár doplňujících korálků, příliš přezdobené a úplně plné náramky mě příliš nikdy nebavily. Právě proto jsem si těchto doplňujících dílků pořídila málo (asi si ještě nějaké dokoupím). Jestli se ptáte, zda hledám vědu i ve vybírání těchto doplňků? Ano i tady jsem se rozhodla volit kvalitní materiál, kterým je v této kategorii kov. Určitě opět nejsem zastáncem plastových komponent (jeden sáček mám sice doma, na náramek bych si je ovšem nedala). Kov je opět těžší a vydrží větší nápor než plast, proto se nemusíte bát, že Vám praskne nějaká doplňující komponenta, to u skla určitě nehrozí.


Kdybych Vám zda měla vypsat všechny komponenty, které jsem si vybrala, byla bych zde asi hodně dlouho a odkazy na jednotlivé dílky si můžete dohledat i Vy samy. Všechny věci zmíněné v tomto článků pochází z e-shopu stoklasa.cz (v případě zájmu odkazy dodám do komentářů na požádání), kde si je můžete dohledat a popřípadě zvolit podle vlastního vkusu. Na výběr je opravdu mnoho krásných barviček, vzorů a korálků, které si ani představit neumíte.


Určitě mi dejte vědět, jak jste na tom s těmito náramky Vy a co říkáte na takto vyrobený náramek? Líbí se Vám tyto náramky nebo si raději pořídíte nějaký jiný styl?

Recenze: Avon Care revitalizační hydratační krém na ruce s kakaovým máslem a vitamínem E

8. october 2016 at 12:33 | Calistka
Začínám psát dnešní recenzi a říkám si, že se mi to ale pěkně píše. Hodnocení totiž bude dneska kladné, protože na mě koukají dva krémy na ruce, s kterými jsem velmi spokojená. Dnes si představíme krém na ruce od firmy AVON a ten druhý si zatím nechám jako překvapení na příště.


Cocoa butter no řekněte, co může být krásnějšího a lépe voňavějšího než je tato složka? V zimě a na podzim je velmi důležité dbát o své ruce a nehty, protože pokožka je extrémně namáhaná a pokud nenosíte rukavice (stejně jako já) určitě musíte krémy používat snad trojnásobně.


Ruce si momentálně krémuji opravdu snad několikrát denně a mám opravdu docela velkou spotřebu krémů. Právě proto jsem si pořídila tento a mohu říci, že je velmi příjemný. Rychle se vstřebává (pro mě základní požadavek), není příliš mastný a jeho vůně je opravdu dokonalá. No zkrátka nic lepšího jsem si vybrat nemohla, stejně tak na tom bude krém, který budu hodnotit příště.


Tento krém zanechává ruce krásně jemné, hydratované a vyživené. Nedávno mě také zachránil od záděru, což opravdu není hezkou vizitkou ženy. Právě proto Vám doporučuji nosit krém i v kabelce, když zrovna někam jdete. Musím také vyzdvihnout cenu tohoto krému, která je asi 43 Kč.

Určitě od Vás čekám doporučení na krémy na ruce, které máte rády Vy, protože já už jsem jich vyzkoušela snad tolik, že ani nevím, který je vlastně ten nejlepší a tak prosím o radu Vás!

Recenze: RYOR Normal to Combination hydratační pleťový krém

1. october 2016 at 13:03 | Calistka
Ke značce RYOR mě kdysi přivedla moje milá maminka, která na tuto značku nedá dopustit. Já mám tuto značku docela ráda a občas od ní ráda vyzkouším něco, co jsem ještě neměla. Produkty neřadím k nejlepším, ale mám je tak nějak ráda a s ohledem na vůni a hydrataci mě snad ještě nikdy nezklamaly. Tentokrát jsem se rozhodla vyzkoušet 24 hodinový hydratační pleťový krém pro normální a smíšenou pleť.


Musím říct, že mě také velmi lákalo balení celého krému a tak jsem neváhala a krém s velmi zvláštním balením jsem si prostě musela na zkoušku objednat! Krém je velice příjemný a zanechává pleť krásně vyživenou a hydratovanou. Místo, kde v poslední době velmi trpím na vysušení a tak trochu i drobné stroupky je kolem nosu, kde mi bohužel tento krém nestačí, ale musím říct, že krom olejíčků a konopné masti mi zatím na okolí kolem nosu nestačilo vůbec nic. Takže pokud sháníte nějaký zjemňující a hydratační krém a nemáte příliš vysušenou pleť, určitě mohu doporučit právě tento.


Krém byl v papírové krabičce právě tak jak to má tato RYOROVSKÁ značka ve zvyku. Krabička měla krásný design a ve stejném duchu se nese i krém, což já hodnotím velmi kladně, protože mě se vzhled velmi líbí.


Krém stál asi kolem 130 Kč a já už koukám, že jsou k dostání další druhy. Máte nějaké doporučení, který vyzkoušet příště?