Recenze: Levandulová šperkovnice z e-shopu stoklasa.cz

8. september 2016 at 9:25 | Calistka |  Recenze Ostatní
Dlouho jsem vymýšlela nějaký krásný úvod třeba o tom, jak bych dnes chtěla recenzi věnovat všem ženám nebo o tom, jak je prostě důležité mít nějaký svůj koutek ve kterém se cítíme v klidu a v pohodě, ale nakonec jsem si říkala, že tyhle úvody by se možná krásně četly, ale přeci jen začnu klasicky a jdeme rovnou k věci! Dnes jsem si pro Vás opět připravila recenzi na zboží z e-shopu stoklasa.cz, který jsem si v poslední době velmi oblíbila. oblíbila. Produkt, kterému dnes věnuji svou recenzi bez pochyb určitě stojí za povšimnutí a docela dlouhý a pečlivý článek, tak uvidíme, jak dalece se mi dnešní článek povede a hlavně, jak moc se bude líbit Vám.


Už jsem chtěla psát, že tentokrát Vás nečeká žádná zmínka o náušnicích nebo doplňcích, ale čeká, protože jsem si kromě šperkovnice, které je věnován tento článek objednala také jedny náušnice, ale odstaveček jim věnován si nechám až nakonec. Teď se už opravdu pojďme, ale bavit o krásné světle fialové truhličce, která slouží k uschování doplňků. Já osobně jsem měla doma jen dvě takové obyčejné. Jedna byla sice docela pěkná, ale hrozně malinká (spíše jen na prstýnky) a druhou jsem si zakoupila asi před rokem a jelikož byla pouze z papíru a kartónu (byla pěkná a levná) bylo mi do ni hloupé dávat třeba zlaté prstýnky a drahé věci. Právě tyto dva podněty mě dovedly k tomu abych si pořídila kvalitní šperkovnici. Najít ovšem takovou, která by se mi opravdu líbila a zároveň byla i trochu prostorná, skladná a praktická byl ovšem téměř nadlidský výkon.


Šperkovnice má jemný levandulový odstín, ale k dostání je ovšem i v jiných barvičkách. Mně osobně se ještě velmi líbila světle zelená barvička, ale ta se mi až tak do interiéru nehodila a proto jsem nakonec zvolila jemně fialovou. Kromě příjemné barvičky musím také okomentovat velmi příjemný materiál tedy eko kůži, která má být imitací hadí kůže. Možná se mi teď budete smát, ale musím se přiznat, že jakmile mi truhlička přišla neustále jsem ji měla potřebu hladit a osahávat, protože takto příjemný materiál jsem dlouho v rukou už neměla.


Jelikož miluji nošení prstýnků a většinou bez nich nevyjdu z domu (obvykle vždy nosím jen dva na prsteníčku a prostředníčku pravé ruky) a na krku mám vždy nějaký řetízek, občas sáhnu po náramku nebo hodinkách hledala jsem něco takového, kde by se mi tyto šperky nebily, nemotaly a přitom byly krásně a bezpečně uloženy. Zároveň jsem, ale odmítala něco velkého a až příliš přeplácaného a právě proto jsem si vybrala tuto šperkovnici, která má celkem šest přihrádek. Šest přihrádek jsem si skvěle rozdělila, navíc je jedna také speciálně určena pro prstýnky a jedna je z vyjímatelným polštářkem třeba na hodinky. Hodinky mám spíše obyčejné za pár korun z Čínských e-shopů, ale jediné, kterých si doopravdy vážím si získaly své místo právě na krásném semišovém polštářku. Do zbylých příhrádek potom přišly zbylé řetízky a náramky.


Velkou výhodou této šperkovnice je také to, že má své vlastní zrcátko, které je umístěné v otevírací části. Já osobně bych se v něm sice asi nenalíčila (, protože jsem nemohlo a k líčení musím mít velké zrcadlo, nejlépe přes celou stěnu), ale myslím si, že je to prostě nutná součást, která by opravdu u věci jako je šperkovnice neměla chybět. Při vybírání doplňků je to navíc velmi dobrý pomocník a rádce.

Zavírání je u truhličky velmi jednoduché, funguje na magnet a je to prostě takový styl jednoduchého, ale přitom pevného a dobrého zapínání. Zatím jsem nenašla nic, co bych mu mohla vytknout. Když jsem se před týdnem stěhovala nechala jsem si v truhličce věci a čekala zda mi třeba vypadnout z přihrádek prstýnky, ale ani to se nestalo a tak truhlička prošla mou drobnou zkouškou bez problémů.

Cena šperkovnice se pohybuje okolo 432 Kč, což určitě není úplně málo, ale jelikož jsem se docela dlouho po truhličkách na šperky ohlížela přijde mi cena dobrá. Šperkovnice je vystlaná, takže šperky chrání, provedení je krásně kvalitní, zrcátko navíc je také k mání a zapínání je prostě více než pevné, takže si určitě myslím, že cena určitě odpovídá. Pokud jste stejně nároční jako já určitě se podívejte i na další nabídku, najdete třeba i téměř identickou šperkovnici, která má již dvě patra (, což já jsem nechtěla) nebo takovou, která má větší plochu na prstýnky a třeba méně přihrádek. No zkrátka pokud chcete můžu říct, že máte z čeho vybírat!


Od truhličky už trošku odbočím a povím Vám o slibovaných náušnicích s perlami, které jsem si společně s touto šperkovnicí vybrala. Jsou to naprosto jednoduché dvojité perličky, úplně si nejsem jistá, jak to nazvat, ale podle fotografie určitě pochopíte. Téměř identické jsem si už jednou objednala ze zahraničí, byly za směšnou cenu, ale bohužel mi vydržely jen velmi krátce, jelikož perličky svévolně odpadly. Právě proto jsem si objednala nové již v českém obchodě, protože si myslím, že by měly vydržet něco více a jak jsem si je tak prohlížela vypadají opravdu velmi dobře a snad mi vydrží déle.. Zapínání je tentokrát o něco složitější, protože se dávající k sobě vlastně dvě části. Ovšem není to žádná věda. Pevnost zapínání zatím neumím tolik posoudit, protože více než já, náušnice nosí moje maminka, které se na první pohled zalíbily už když jsem je fotila. Cena náušnic je asi okolo 54 Kč, což opravdu není moc, protože si myslím, že jsou decentní a zároveň poměrně výrazné a tak se hodí téměř na každou událost.
 

4 people judged this article.

Comments

1 Eli♥ Eli♥ | Web | 8. september 2016 at 18:24 | React

Vypadá překrásně! :) a děkuju moc!
řeknu to tak, že bydlím v jednom z největších měst a práci tady s maturitou nad 10-12.000 neseženu.

2 cincina cincina | Web | 10. september 2016 at 19:55 | React

Šperkovnice je krásná a i ta barva se mi líbí:) Akorát si tak říkám, že třeba na mé šperky by byla nejspíš malá:D Já bych ji musela mít alespoň třikrát větší:D

3 MILKONAIRE MILKONAIRE | Web | 10. september 2016 at 23:29 | React

Super, že máš radost z povedené koupi. Jinak ta šperkovnička je naprosto nádherná, barva, prostor uvnitř s krémovým nádechem. Prostě úžasná. Já takhle moc bižuterii nenosím, takže mám jen menší truhličku, ve které panuje větší chaos než ve vesmíru. Jinak hezká recenze a ty náušničky jsou bezvadné, miluju perličky. Máš skvělý vkus :)

4 ┼Lady de Vampire Victoria┼ ┼Lady de Vampire Victoria┼ | Web | 12. september 2016 at 0:37 | React

Moc se mi nelíbí ale ty šperky jsou boží

5 - monika - - monika - | Web | 2. october 2016 at 15:51 | React

... šperkovnice je krásná, moc se mi líbí barva ...

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama