Antistresové vymalovánky

12. september 2016 at 14:56 | Calistka |  Recenze Ostatní
Jestli v poslední době něco ovládá svět jsou to bezpochyb nejrůznější antistresové a relaxační omalovánky! Sama jich doma mám také už několik a mám pocit, že se mi doma sešla už taková zásoba, že je nevymaluji ani do konce života. Právě tato záliba a velká zásoba mě přivedla dnes k tomuto článku.


Dnes bych Vám především chtěla představit levnou a přitom velmi dobře sehnatelnou edici VYMALOVÁNEK, která je k dostání v trafikách, ale i větších obchodech. Výtisku těchto omalovánek nebo spíše vymalovánek je opravdu hodně, kromě tři velkých knih, které stojí asi okolo 100 Kč najdeta také spoustu malých sešitů, které se pohybují okolo 40 Kč, což opravdu není za takovou porci zajímavých vymalovánek moc.Dnešní článek bych chtěla spíše pojmout fotografiemi, protože si myslím, že pokud jde zrovna o vymalovánky jsou obrázky a isnpirace více než slova a ukážou Vám více než má detailní a ukecaná recenze. Ale přesto všechno než se přesuneme do té fotografické části musím Vám ještě něco málo povědět a přidat pár svých poznatků, zkušeností a podobně. Každý sešit je zaměřen na nějaké téma či motiv, pokud Vás tedy stejně jako mě lákají znamení zvěrokruhu určitě si stejně jako já pořiďte VELKOU KNIHU VYMALOVÁNEK žluté barvy, protože právě do té jsem se zatím jako jediné pustila a vymalovánky v ní si prostě opravdu zamilovala.


Jak už jste asi pochopili každý sešit či kniha je na něco zaměřen, vybírat můžete například z protistreesových či inspirativních vymalovánek, ale nebojte to není vše. Jen právě tyto dva výtisky mi zrovna přelétly přes mysl. Také mě napadá, že právě před pár dny do stánků přišlo nové vydání, které mi sice v dnešní foto-recenzi chybí, ale i tak se nebojím, že by Vám v dnešním článku ten jeden výtisk chyběl.


A jak to celé vlastně funguje podle Calistky? Fungování je úplně jednoduché, protože právě v ten moment fungovat přestanete, začnete se soustředit jen na obrázek a najednou už někdy ani nepřemýšlíte jakou barvičku právě v ruce máte. A pak už se stačí soustředit jen na vybarvování, v hlavě Vám naskočí myšlenka "Jen nepřetáhnout". Někdy to mám tak, že se soustředím na výběr barviček (dělám si vzorník odstínů, pečlivě vybírám aby bylo celkově dílo slazené a pěkné). Jindy mě ani nějaké slazování a celkový výsledek nezajímá, beru barvičku za barvičkou prostě tak, jak to přijde a více neřeším.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Eliss Eliss | Web | 12. september 2016 at 15:05 | React

Vypadá to zajímavě, hlaavně ten poslední obrázek :-)

2 cincina cincina | Web | 12. september 2016 at 22:50 | React

Doma mám jedny antistresové omalovánky s kočičkama a nemohu si je vynachválit:) Člověk se u toho opravdu odreaguje:)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement