Recenze: Listerine COOL MINT ústní voda pro svěží dech

2. august 2016 at 17:39 | Calistka
Recenzi, kterou jsem si pro Vás připravila, bych dnes pojala takovým rychlejším způsobem, protože se bude jednat o věc, kterou jistě všichni znáte a máte na ni již nějaký názor. Bude se totiž jednat o mou oblíbenou ústní vodu od značky LISTERINE.

Já osobně jsem doma už měla asi tři druhy této ústní vody a abych pravdu řekla ani nevím, která na co vlastně je. Prostě je většinou rozlišuji jen podle barvičky, zkrátka je buď modrá nebo fialová a vím, že ty dvě mám prostě nejraději. Pokud se nepletu fialová je pro kompletní ochranu zubů a modrá je snad pro svěží dech. Nyní se také na trhu objevila nějaká novinka se zeleným čajem, ale abych Vám pravdu řekla ještě jsem ji nikde neviděla. Každopádně bych ji velmi ráda vyzkoušela.


Značka Listerin má na trhu opravdu široké spektrum ústních vod a já osobně bych tyto produkty v dané kategorii označila za nejlepší a jednoznačně i nejoblíbenější. Vody jsou velmi ostré a opravdu mám pocit, že dobře plní svou funkci a nemíjí se účinkem.


Musím velmi pochválit, že značka na trhu nabízí nejen velký výběr druhů (bělící účinek, svěží dech…), ale také velikosti balení. Jelikož tato ústní voda se často neřadí zrovna mezi levné, tak volím i střední balení, ale velmi musím pochválit také velmi malé a praktické balení na cestování, které je hrozně roztomilé.


Určitě mi dejte také vědět zda pravidelně používáte ústní vodu a popřípadě určitě uveďte jakou jinou značku máte rádi ať vím, co je podle Vás dobré vyzkoušet!
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement