July 2016

Recenze: True Religion Hippie Chic parfemovaná voda pro ženy

26. july 2016 at 11:59 | Calistka
Po delší době si dnes dáme recenzi na nějaký parfémek. Konkrétně se bude jednat o parfém, jehož název si vůbec nemůžu zapamatovat. Řeč bude o True Religion Hippie Chiv, který se mi do rukou dostal pouze ve formě vzorečku, ale ráda bych si jej v brzké době zakoupila i ve větším balení, protože tato vůně mě naprosto ohromila.

Vůně True Religion Hippie Chic patří spíše mezi ty sladší, které mám velmi ráda, ale právě v této vůni cítím i nějaké zvláštní koření. Podle popsaného složení jsem ovšem nedospěla k závěru, co přesně dodává vůni dokonalý šmrnc. Každopádně bych vůni přiřadila spíše k těm sladkým, ovocným a květinovým vůňkám.


Jelikož jsem doma měla pouze vzorek, nikoliv celý parfém nemůžu příliš soudit vzhled, ale jak jsem tak mírně pokukovala po tomto parfému, musím se přiznat, že design mě příliš nezaujal, ale jelikož to nemění nic na věci, že se jedná o voňavku, která má především skvěle vonět nemůžu nějak zvlášť kritizovat.


Cena této parfémované vody je kolem 865 Kč, a pokud jsem pochopila správně je k dostání pouze 100 ml balení, což mě osobně přijde docela škoda, protože si někdy kupuji i větší balení, protože mnohdy vyjdou vlastně i trochu levněji.

Dnešní recenzi už s velkou omluvou ukončím, protože už mám na práci zase něco jiného, ale nebojte, brzy se můžete těšit na další články a to nejen o kosmetice!

Recenze: Mediblanc zubní pasta

19. july 2016 at 11:18 | Calistka
Jelikož mám pocit, že je v poslední době všechno tak nějak úplně špatně a nic mi nevychází přímo tak, jak bych si přála, možná i dnešní recenze bude tímto trochu ovlivněná, ale pravdou je, že jako vždy Vám povím svůj upřímný názor a zhodnotím produkt tak, jak jej doopravdy vidím.

Dnes si budeme povídat o zubní pastě značky MEDIBLANC, která se mi do rukou dostala vlastně náhodou v podobě vzorečků. Vzorečků této pasty jsem doma měla asi pět, často je využívám, pokud někde jedu, protože jsou malé a skladné a nemusíte tahat celou velkou pastu, kterou stejně nepotřebujete.


Jak už jsem ale na začátku naznačila, k této zubní pastě jsem si vůbec cestu nenašla. Nijak mě nezaujala, naopak mě spíše stále přesvědčuje o tom, že pro mě prostě není určena. Od doby co nepoužívám Perličku, už chuť zubní pasty tolik neřeším, ale když jsem poprvé vyzkoušela tento vzoreček, bylo mi jasné, že i chuť je velmi důležitá, protože mě opravdu při mytí zubů s touto pastou chytala dosti velká nevolnost až od žaludku. Vlastně ani nevím proč mi tolik tato pasta nechutná, ale chuť je dle mého názoru opravdu hnusná…


Zubní pasta je prostě něco, co Vám většinou v puse vytvoří tolik pěny a při tom vypadáte vtipně, pokud ji neplivete do umyvadla, že Vám téměř všude teče po bradě, ale ejhle! U této pasty to vůbec tak není, protože pěnu vytváří opravdu, ale opravdu jen velmi malou a oproti tomu, jak jsem zvyklá, mi tento fakt docela dost chybí!

Zubní pasta má mít speciální účinky (bělení, pro ochrranu, pro citlivé zuby), ty ale dnes soudit nebudu, protože pouze ze vzorků, které jsem užívala nárazově a to jen s velkou nevolí nic moc nepoznám. Cena zubní pasty je také opravdu velmi vysoká a pochybuje se až okolo 300 Kč. Určitě mi dejte také vědět zda s touto zubní pastou máte nějakou zkušenost a jaká je.

Recenze: Kovový prsten s broušeným kamenem a Prsten s růží z e-shopu Stoklasa.cz

14. july 2016 at 12:26 | Calistka |  Recenze Ostatní
Pokud máte stejně jako já pocit, že zde na blogu nepřibyla nějaká recenze něčeho krom kosmetiky, určitě Vás dnešní článek potěší, protože právě zde se zaměříme dnes na PRSTÝNEK z obchůdku jménem STOKLASA.


Na krku mám obvykle jeden řetízek, v uších náušnice a na rukou si nikdy nedovedu odpustit nějaký prstýnek. Někdy mám jeden zlatý, někdy dva stříbrné a někdy také zvolím jen obyčejnou bižu. Bižuterii velmi často nenakupuji, spíše na ni narážím jen tak náhodně, a pokud mě opravdu zaujme, třeba si ji pořídím, ale není to příliš často, protože jak je známo do těchto doplňků z neznámých kovů se často investovat nevyplácí. Nedávno se mi ale dostal do rukou kovový prstýnek s broušeným kamenem.


Tento prstýnek se velmi líbí. Jelikož nemám příliš hubené prsty, pořídila jsem si velikost 18, ale asi bych snesla i o číslo menší. Jelikož je mi prstýnek o něco větší, obvykle ho nosím na prostředníčku. Zvolila jsem tu nejklasičtější variantu, kterou mám tolik ráda, opět jsem šla do stříbrné barvičky s průsvitným kamínkem, protože právě ten se hodí ke všemu a krásně odráží světlo v různých barvách a i tentokrát se mi to potvrdilo a já jsem velmi spokojená.


Jak je na tom tento doplněk s černáním či zašlostí kamínků za tím netuším, ale za cenu 165 Kč si myslím, že více parády už opravdu dělat nemůže! Pokud mám doplněk z bižu snažím se obvykle vyhýbat vodě a tak mi nějaký ten měsíc tyto šperky i vydrží. Navíc nejsou tak drahé a tak Vás ani případná ztráta (ano, kdysi se i mně podařilo občas ztratit nějaký ten stříbrný prstýnek) nebude tolik bolet.


O stříbrném prstýnku s kamínkem jsem již řekla asi vše, co jsem chtěla, ale dovolte mi ještě, abych Vám představila jeden prstýnek, který jsem si vybrala přímo v kamenném obchodě Stoklasa. Jedná se tentokrát o černý prsten s růží. Hned jakmile jsem ho uviděla, věděla jsem, že právě tento prstýnek musím mít. Přišel mi zvláštní a nebyl tak všední jako všechny ostatní prstýnky. Už jen to, že byl černý, na mě působilo velmi zajímavým dojmem a jelikož často nosím tmavší barvy, byla pro mě volba jasná. O jakou velikost se přesně jedná Vám bohužel nepovím, protože jsem si jej opravdu kupovala už před časem.


Tento prstýnek mám už docela dlouho a přiznám se, že se mnou prošel i pár akcí a tak se často k vodě dostal. Musím ho ale docela pochválit, protože jsem se bála, že ho najdu další den úplně rezavý. Naštěstí začíná mít zatím jen opravdu jemný nádech do bronzové barvičky a to mu podle mě ani neublížilo, protože jemný nádech mu opět dodal trochu zvláštnosti.


Pokud také milujete tak netypické doplňky jako je třeba právě tento prstýnek s růží můžu Vás překvapit také cenou, protože ta mě naprosto zaskočila. Prstýnek se dá pořídit za pouhých 31 Kč, což je podle mě opravdu skvělá cena za to, jak dlouho mi vydržel a jak moc jsem si ho oblíbila.


Určitě mi dejte vědět, jak se Vám dnešní článek s recenzí líbil a hlavně nezapomeňte připsat Vaši zkušenost s nejrůznějšími prstýnky z bižuterie a neznámých kovů, co si o těchto doplňcích myslíte? Líbí se Vám nebo dáváte přednost drahým kovům?

Recenze: Nivea Creame univerzální krém

12. july 2016 at 12:15 | Calistka
Dnešní recenze bude v něčem tak trochu asi možná zvláštní, protože se bude jednat o věc, kterou jistě všichni dobře znáte. Tento produkt se dá použít téměř na cokoliv a je prostě už dlouhou dobu nezbytným pomocníkem v každé situaci. Ti, co hádají, možná mají pravdu, protože opravdu mluvím o malém klasickém a dlouho známém modrém krámu NIVEA, který používaly už naše babičky.


Někdo tento krém používá na obličej někdo na tělo a já hlavně na ruce a nehtovou kůžičku, protože neznám vůbec nic lepšího, co by tak skvěle hojilo a zároveň chránilo před záděry a nepříjemnými bolístkami v zimním období. Využití krému je opravdu různé, protože krém regeneruje a zároveň patří mezi ty, které skvěle hydratují a zanechávají pokožku jemnou a vyživenou. Miluji univerzálnost tohoto krému. Jedinou věc, kterou bych možná krému vytkla, je to, že ho řadím mezi mastné krémy a tak bych ho nedoporučila pro mastný obličej.


Design krému je už nějakou dobu stejný a je to prostě ta stejná Nivea jakou ji znám už od dítěte, kdy mi babička mazala nos. Dokonce si stále pamatuji i vůni a i ta zůstala stále stejná. Tento krém najdeme snad téměř v každém obchodě, přijdeme si na své také ve velikosti balení, protože ty najdeme od malého kelímku do kabelky až po velké rodinné balení.

Upřímně už ani nevím, co říci o krému, který jistě všichni velmi dobře znáte, ale zajímá mě, jak jste na tom s tímto krémem Vy a jaký k němu máte vztah? Také si ho pojíte s kosmetickou výbavou své babičky nebo pro Vás vůbec nic neznamená to, jak dlouho je a drží se výrobek na trhu?

Recenze: Gillette Satin Care for Dry skin (gel na holení)

5. july 2016 at 11:27 | Calistka
Po delší době jsem si pro Vás připravila zase nějakou kosmetickou recenzi. Jelikož je léto v plném proudu a bazénová sezóna je už také nějakou dobu zahájena pro většinu z nás nastává bezchloupkové období. Docílit někdy co nejefektivnějšího oholení je občas náročné, ale se správným vybavením se to dá a já se rozhodla Vám dnes ukázat produkt, který Vám holení může jednoznačně zpříjemnit a usnadnit.


Řeč bude o pěně na holení pro suchou pokožku od značky Gillette SATIN CARE. Tento výrobek jsem si kupovala už před letní sezónou, a jelikož často místo pěny používám sprchové gely či jiné koupelnové přípravky velmi jsem se těšila, až vyzkouším pěnu od této značky. Opravdu musím říct, že ani tentokrát mě vůbec produkt nezklamal a jsem velmi, velmi spokojená.


Přemýšlím vlastně, že celou dobu píšu pěna, ale pěna to tak úplně není, protože se jedná spíše o gel z kterého potom následně vytvoříte pěnu, což je naprosto skvělé, protože zastánci gelu i pěny si přijdou na své. Gel má krásnou modrou barvičku a naprosto krásně voní! Musím také velmi pochválit, jak krásně se dá napěnit právě podle potřeby.

Design GILLETTE je podle mého názoru velmi pěkný (ostatně jako vždy), spíše bych řekla takový jemný a decentní, právě takový, jak to mám ráda. Zatím nikde nic nerezaví a na kvalitu materiálu, z kterého je obal vyroben si nemůžu stěžovat.


Cena pěny je okolo 90 Kč, podle všeho se mi zdá, že se investice zatím vyplatí, protože důkladnost a pohodlnost holení je najednou opravdu znatelná. Pokožka je také vždy krásně jemné a není příliš vysušená. Takže za mě prostě velká spokojenost!

Určitě mi dejte vědět, jak jste na tom Vy s používáním pěny či gelu? Používáte tyto přípravky nebo se také spokojíte jen s obyčejným sprchovým gelem?