Recenze: David Beckham Beyond toaletní voda pro muže

10. may 2016 at 12:03 | Calistka
Jelikož už mě nějakou dobu znáte a už nějaký čas mám pro Vás možnost psát recenze, což mě velmi baví a jsem velmi ráda, že se občas také zastavíte u mě na blogu jistě pro Vás bude úplně lehké uhádnout, co jsem kupovala kamarádovi nedávno k narozeninám! Ano máte pravdu jako vždy jsem zvolila toaletní vodu a jestli se ptáte jakou tak šlo o DAVID BECKHAM BEYOND a právě o této vůni si dnes budeme povídat.

Jak mám vlastně zhodnotit výrobek, který je určen mužům a já jej vlastně ani nikdy sama na sobě nezkoušela?! Proto Vás prosím berte recenze pro muže s troškou nadhledu a omluvte drobné nedostatky, které se u těchto článků mohou vyskytnout.


Jelikož jsem nevěděla, co přesně mému milovanému kamarádovi přesně voní, hledala jsem něco typický mužského, ale zároveň docela neutrálního tak aby mu vůně nebyla nějak nepříjemná. Společně se spolubydlící jsme vybraly právě tuto toaletku.


Shodly jsme se společně právě na vůni BEYOND, která nám přišla taková dřevitá, ale opravdu velmi příjemná. Vůni Vám jen stěží momentálně popíšu, jelikož voňavku u sebe už nemám a přeci jen nejsem zase takový profesionál, ale pokud Vás zajímá přesné složení, opět Vás odkážu na web parfums.cz, kde složení mají vždy opravdu velmi pěkně rozepsané.


Dnes pro Vás bohužel nemám fotky samotného flakonku, jelikož to byl dárek, opravdu nebylo vhodné voňavku rozbalovat, ale mohu Vám říci, že flakonek je opravdu hezký a působí velmi luxusně. Nemám mu prostě co vytknout, design se mi velmi líbí.

Určitě mi dolů do komentářů dejte vědět, co byste svému kamarádovi koupily na narozeniny za parfém či toaletku Vy? Abych pro příště měla zase trochu více inspirace a třeba se zase podívala po něčem jiném.
 

1 person judged this article.

Comments

1 Elis Elis | Web | 11. may 2016 at 20:24 | React

Tak to jsem za tuto recenzi ráda, David Beckham se mi líbí a předpokládám, že jeho jméno znamená kvalitu a to je poznat i z recenze, tak že už vím co budu kupovat svému příteli... :-)

2 Eli♥ Eli♥ | Web | 12. may 2016 at 9:24 | React

páni, moc hezký blog. jsem tu poprvé, ale určitě se ještě stavím =)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement