May 2016

Recenze: Beyonce Heat Rush

17. may 2016 at 10:09 | Calistka
Recenze, kterou jsem si pro Vás připravila tentokrát, mi nedala ani příliš námahy. Pokud se ptáte proč, tak Vám mohu prozradit, že řeč bude dnes o mém oblíbeném výrobku aneb voňavce od BEYONCE, která je k dostání v běžných drogériích opravdu v širokém spektru. Výběr z těchto voňavek je opravdu krásný a je nelehké si vybrat jen jednu, ale já jsem se i přes to zamilovala do oranžové verze HEAT RUSH.


Voňavka má velice krásný skleněný design, který je prostě takový obyčejný, ale i přes to se mi velmi líbí. K toaletce byla i papírová krabička, která mě tedy zrovna příliš nenadchla, protože pokud nějakou barvičku nemám opravdu moc ráda je to právě tento odstín oranžové.


Tato toaletka BEYONCE má naprosto dokonalou vůni, a pokud máte rády stejně jako já někdy vůně sladké a květinovo-ovocné určitě ji vyzkoušejte, protože si nevzpomínám, kdy jsem naposledy měla takto krásně sladkou vůni, o které navíc mohu říct, že má docela dobrou výdrž.


Jelikož tento článek přednastavuji a přiznám se, že víkend byl poněkud velmi náročný, tak doufám, že mi omluvíte mou dnešní stručnost a případné nesmyslné překlepy, protože mám takový dojem, že v krvi mi koluje ještě dost velká část legální, ale přesto nezdravé látky. Určitě mi ale dejte vědět, jak tyto vůně působí na Vás a zda jste si jich již někdy před tím všimly nebo je dokonce máte doma?!

Recenze: David Beckham Beyond toaletní voda pro muže

10. may 2016 at 12:03 | Calistka
Jelikož už mě nějakou dobu znáte a už nějaký čas mám pro Vás možnost psát recenze, což mě velmi baví a jsem velmi ráda, že se občas také zastavíte u mě na blogu jistě pro Vás bude úplně lehké uhádnout, co jsem kupovala kamarádovi nedávno k narozeninám! Ano máte pravdu jako vždy jsem zvolila toaletní vodu a jestli se ptáte jakou tak šlo o DAVID BECKHAM BEYOND a právě o této vůni si dnes budeme povídat.

Jak mám vlastně zhodnotit výrobek, který je určen mužům a já jej vlastně ani nikdy sama na sobě nezkoušela?! Proto Vás prosím berte recenze pro muže s troškou nadhledu a omluvte drobné nedostatky, které se u těchto článků mohou vyskytnout.


Jelikož jsem nevěděla, co přesně mému milovanému kamarádovi přesně voní, hledala jsem něco typický mužského, ale zároveň docela neutrálního tak aby mu vůně nebyla nějak nepříjemná. Společně se spolubydlící jsme vybraly právě tuto toaletku.


Shodly jsme se společně právě na vůni BEYOND, která nám přišla taková dřevitá, ale opravdu velmi příjemná. Vůni Vám jen stěží momentálně popíšu, jelikož voňavku u sebe už nemám a přeci jen nejsem zase takový profesionál, ale pokud Vás zajímá přesné složení, opět Vás odkážu na web parfums.cz, kde složení mají vždy opravdu velmi pěkně rozepsané.


Dnes pro Vás bohužel nemám fotky samotného flakonku, jelikož to byl dárek, opravdu nebylo vhodné voňavku rozbalovat, ale mohu Vám říci, že flakonek je opravdu hezký a působí velmi luxusně. Nemám mu prostě co vytknout, design se mi velmi líbí.

Určitě mi dolů do komentářů dejte vědět, co byste svému kamarádovi koupily na narozeniny za parfém či toaletku Vy? Abych pro příště měla zase trochu více inspirace a třeba se zase podívala po něčem jiném.

Recenze: Nivea krémové tekuté mýdlo s pečujícím mandlovým olejem

3. may 2016 at 11:46 | Calistka
Mýdlo, mýdlo, mýdlo věc, kterou používáme každý snad 100x denně. Mám pocit, že nám doma pořád mýdlo dochází a téměř vždy kupujeme ty stejné a pro nás osvědčené druhy, které nám prostě vyhovují. Nejraději doma máme mýdla medové, krémové a olivové, které jsou většinou k pokožce jemné a často ji méně vysušují než obyčejná mýdla.Dnes jsem si pro Vás připravila recenzi na mýdlo od značky NIVEA, bude se jednat o tekuté krémové mýdlo s pečujícím mandlovým olejem. Toto mýdlo máme doma snad už po sté a opravdu nám všem vyhovuje. Musím říct, že mýdla jsou všeobecně známá tím, že pokožku hodně vysušují, nicméně u tohoto produktu ten pocit nemám, mám pocit, že pokožku zanechává jemnou a hydratovanou.


Design mýdla je spíše obyčejný, barvy jsou klasicky laděny do bílé a modré což je pro NIVEU naprosto typické. Nicméně nemám, co vytknout a chválím neutrálnost, protože mýdlo zapadne tímto stylem téměř do každé koupelny.


Co mě u tohoto výrobku trochu mrzí je to, že vždy musíme kupovat celé nové balení i s dávkovačem, protože jsem snad ještě nikde neviděla toto mýdlo na dolívání… teď doufám, že jste mě pochopili, protože se zrovna nějak neumím vyjádřit a nenacházím správná slova, jak Vám vlastně říct to, co chci. Ale opravdu věřím v inteligenci svých čtenářů! :)

Nyní by mě zajímalo, jak jste na tom s mýdly Vy? Také Vám pořád dochází a jaké nejraději používáte?