Recenze: Hugo Boss Boss No.6 Bottled toaletní voda

12. april 2016 at 10:49 | Calistka
Taky už jste se báli, že jsem na Vás zapomněla? Abych byla upřímná možná trošku ano, blog šel totiž na pár týdnů stranou a já se věnovala spíše svému reálnému životu, ale vůbec to neznamená, že jsem na Vás často nemyslela. A právě proto dnes píšu, protože je konečně čas a chuť napsat nějakou recenzi!

Jak mám vlastně zhodnotit výrobek, který je určen mužům a já jej vlastně ani nikdy sama na sobě nezkoušela?! Proto Vás prosím berte recenze pro muže s troškou nadhledu a omluvte drobné nedostatky, které se u těchto článků mohou vyskytnout.


Tentokrát věnuji recenzi mužům, ale myslím, že bude užitečná i pro Vás ženy, protože ji můžete opět využít jako inspiraci na dárek. Řeč bude tentokrát o TOALETNÍ VODĚ Hugo Boss Boss No.6 Bottled, kterou jsem kupovala letos na Vánoce taťkovi.

Vůni jsem vybírala v parfumerii a opravdu mě velmi zaujala, protože patřila mezi neobvyklé a podobnou parfemaci jsem nenašla u žádné jiné voňavky či parfému. Takže pokud chcete muže ohromit něčím jedinečným rozhodně je to jasná volba! Jak je v popisu voňavky vůně je určena pro muže 21. století jelikož je velmi specifická, jedinečná a odvážná. Na můj vkus je opravdu docela ostrá, ale u mužů mi tento fakt opravdu vůbec nevadí, naopak to beru jako kladný bod.


Jak toaletka vlastně voní je pro mě jako vždy kámen úrazu popsat a proto to i dnes vynechám, ale odkážu Vás na web parfums.cz, kde se i já vždy dívám na podrobné složení voňavek - mají to tam opravdu velmi pěkně popsáno.


Skleněný flakonek hodnotím jako pohodový a typický mužský, nemůžu říct, že by mě tedy nějak moc zaujal, ale zároveň ho nemůžu ani příliš zkritizovat, protože vlastně nemám ani co. Voňavky byla v papírové krabičce, kterou jsem pro Vás od Vánoc výjimečně schovávala, aby alespoň v jedné recenzi byl výrobek kompletní!


Tak to je z mé strany už pro dnešek asi vše a já Vám jen prozradím, že ani Vy mé milé čtenářky nepřijdete zkrátka, protože na příští týden mám pro Vás také nachystanou peckovou recenzi na opravdu velmi krásně vonící parfém!
 

2 people judged this article.

Comments

1 Beatricia Beatricia | Web | 13. april 2016 at 21:41 | React

Já jsem také dostala nějaké pánské parfémy a toaletní vody, ale docela hezky voní, tak je také používám. Hugo Bosse jsem také měla. :-)

2 Elis Elis | Web | 13. april 2016 at 21:45 | React

Pěkná recenze, díky za ni, koupím ji hned zítra jako dárek...

3 S-hejvi S-hejvi | Web | 14. april 2016 at 16:05 | React

Vypadá krásně a musí i nádherně vonět :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement