April 2016

Recenze: Oral B 3D White EB 18 náhradní hlavice pro elektrický zubní kartáček

26. april 2016 at 11:34 | Calistka
Dnešní recenze by měla být jak pro muže tak ženy, protože věc, kterou budu recenzovat dnes, používají obě pohlaví. Možná někteří tuší, že se bude jednat o něco, co se týká ústní hygieny. Tentokrát si budeme povídat o náhradních hlavicích na elektrický zubní kartáček a to konkrétně o Oral B 3D White EB 18, které jsem si nedávno nově pořídila.Už jednou jsem Vám nějakou recenzi na náhradní hlavice na blog zveřejňovala, ale jak šel čas i tyto hlavice mi došly a byl čas pořídit si nějaké nové. A jelikož se v tomto směru nebojím zkoušet nové věci, zvolila jsem jiný druh a musím říct, že jsem snad ještě více spokojená než s Oral B Precision Clean EB 20. Sama upřímně nevím proč, ale prostě mi momentálně hlavice vyhovují prostě více.Jelikož jsem neměla v poslední době moc peněz, rozhodla jsem se objednat si pouze balení dvou kusů, ale jelikož se kartáčky osvědčily tak je možné, že si příště opět objednám větší balení právě těchto hlavic. Jistě v mém případě nikdy není nic jisté a tak se může stát, že vyzkouším zase něco nového, ale kdo ví.Upřímně nemám příliš tušení, co přesně Vám o kartáčcích napsat snad jen to, že jsou velmi příjemné a opravdu precizně čistí. Nemám sice pocit, že by nějak bělily, ale tomu snad ani věřit nejde. Musím ale opravdu pochválit dokonalé vyčištění a odstranění zubního plaku.


Doufám, že mi dnešní kratinkou recenzi odpustíte, ale sami uznejte, že o této věci se jen těžko povídá. Ale zajímal by mě názor Váš. Jak jste na tom Vy s elektrickými kartáčky? A jak často měníte hlavice? Pokud zatím elektrický kartáček nevlastníte, podělte se s námi alespoň o názor na manuální kartáčky, jaké nejčastěji používáte a proč právě ten Vás je favoritem?

Recenze: Adidas Originals Born Original parfémované voda pro ženy

19. april 2016 at 11:14 | Calistka
Jak jsem v minulém článku slibovala, připravila jsem dnes něco zase pro ženy. Dokonce si vzpomínám, že jsem Vám už minulý týden prozradila, že půjde o parfém a dnes se konečně dozvíte, o co přesně jde! Řeč bude o Adidas Originals Born Original parfémované vodě, která byla žhavou novinkou roku 2015.

Bylo pár měsíců před Vánocemi a mě se domů náhodou dostal malý tester této vůně a samozřejmě mě vůně ohromila natolik, že jsem měla v plánu si ji pořídit, ale bohužel… má touha po voňavce mi úplně nevyšla, protože jsem dala přivonět i mé drahé mamince, kterou vůně taky naprosto ohromila a prosila mě, zda bych ji tento parfém nepořídila na Vánoce. Jelikož jsem opravdu nevěděla, co ji koupit volba byla jasná a tak jsem zvolila právě tuto voňavku, o kterou jsem tedy sama sebe připravila, protože mi přišlo divné, abychom měly opět stejnou voňavku (už jednu stejnou máme).


Kromě parfému v edici BORN ORIGINAL vyšlo také tělové mléko, sprchový gel a tuším, že i kulička na podpaží, ale krom parfému nemám s ničím zkušenost. Navíc tuto speciální sérii najdete také v mužské variantě, která také působí velmi slibně! Na vše se můžete podrobně podívat na e-shopu parfums.cz, protože pouze tam můžete vůni zakoupit, nikde jinde není myslím k dostání.


Ale zpět k naší dámské voňavce, která má hlavně jemnou ovocnou vůni, která je spíše laděná do sladkých tónů. Její vůně vydrží opravdu velmi dlouho, což velmi oceňuji, protože na ni občas tajně chodím a tak mohu potvrdit, že se mnou přežila jeden celý a opravdu velmi dlouhý a náročný ples a i přesto byla pořád cítit.

Musím se ale vyjádřit k designu. Vzhled tohoto flakonku naprosto miluji, protože každá lahvička je originál a žádné se neshodují, každý flakonek je prostě odlitý tak nějak trochu jinak, což se mi opravdu velmi líbí. Co musím ale tentokrát vytknout je to, že parfém nemá žádné ochranné víčko… ano také Vás to překvapuje? Já si prostě ani po půl roce nezvykla na to, že voňavka nemá krytku. Součástí balení byla opět ochranná papírová krabička, která se opět bohužel pro tuto recenzi nedochovala.


Jelikož vím, že tato voňavka byl opravdu velký HIT, tak by mě zajímalo, jak působí na Vás a pokud ji třeba náhodou máte doma, budu ráda, když se dozvím i Váš názor.

Recenze: Hugo Boss Boss No.6 Bottled toaletní voda

12. april 2016 at 10:49 | Calistka
Taky už jste se báli, že jsem na Vás zapomněla? Abych byla upřímná možná trošku ano, blog šel totiž na pár týdnů stranou a já se věnovala spíše svému reálnému životu, ale vůbec to neznamená, že jsem na Vás často nemyslela. A právě proto dnes píšu, protože je konečně čas a chuť napsat nějakou recenzi!

Jak mám vlastně zhodnotit výrobek, který je určen mužům a já jej vlastně ani nikdy sama na sobě nezkoušela?! Proto Vás prosím berte recenze pro muže s troškou nadhledu a omluvte drobné nedostatky, které se u těchto článků mohou vyskytnout.


Tentokrát věnuji recenzi mužům, ale myslím, že bude užitečná i pro Vás ženy, protože ji můžete opět využít jako inspiraci na dárek. Řeč bude tentokrát o TOALETNÍ VODĚ Hugo Boss Boss No.6 Bottled, kterou jsem kupovala letos na Vánoce taťkovi.

Vůni jsem vybírala v parfumerii a opravdu mě velmi zaujala, protože patřila mezi neobvyklé a podobnou parfemaci jsem nenašla u žádné jiné voňavky či parfému. Takže pokud chcete muže ohromit něčím jedinečným rozhodně je to jasná volba! Jak je v popisu voňavky vůně je určena pro muže 21. století jelikož je velmi specifická, jedinečná a odvážná. Na můj vkus je opravdu docela ostrá, ale u mužů mi tento fakt opravdu vůbec nevadí, naopak to beru jako kladný bod.


Jak toaletka vlastně voní je pro mě jako vždy kámen úrazu popsat a proto to i dnes vynechám, ale odkážu Vás na web parfums.cz, kde se i já vždy dívám na podrobné složení voňavek - mají to tam opravdu velmi pěkně popsáno.


Skleněný flakonek hodnotím jako pohodový a typický mužský, nemůžu říct, že by mě tedy nějak moc zaujal, ale zároveň ho nemůžu ani příliš zkritizovat, protože vlastně nemám ani co. Voňavky byla v papírové krabičce, kterou jsem pro Vás od Vánoc výjimečně schovávala, aby alespoň v jedné recenzi byl výrobek kompletní!


Tak to je z mé strany už pro dnešek asi vše a já Vám jen prozradím, že ani Vy mé milé čtenářky nepřijdete zkrátka, protože na příští týden mám pro Vás také nachystanou peckovou recenzi na opravdu velmi krásně vonící parfém!