Recenze: Tonino Lamborghini ACQUA voda po holení

15. march 2016 at 12:41 | Calistka
Kdybych měla být upřímná, tak pokud si užívám nakupování nějakých dárků pro může, tak jsou to buďto nějaké voňavky nebo vody po holení. Proto si dnes dáme recenzi právě na vodu po holení, kterou jsem kupovala na Vánoce 2015.

Jak mám vlastně zhodnotit výrobek, který je určen mužům a já jej vlastně ani nikdy sama na sobě nezkoušela?! Proto Vás prosím berte recenze pro muže s troškou nadhledu a omluvte drobné nedostatky, které se u těchto článků mohou vyskytnout.


Tato voda po holení mě ihned zaujala hlavně díky svému úžasnému balení v plechové krabičce modré barvy. Bohužel jsem ji doma nikde nenašla a tak Vám ji nemohu nafotit, ale snad mi to odpustíte a budou Vám stačit fotky pouze samotného produktu.


Tento produkt je opět od mé oblíbené značky TONINO LAMBOTGHINI. Voda naprosto, ale naprosto dokonale voní, má velmi něžnou a příjemnou vůni, která není nijak vtíravá. Jak dlouho vydrží nebo jestli dráždí pokožku bohužel nevím, protože přeci jen nejsem chlap a tuhle věcičku nepoužívám! :D


Musím pochválit i jednoduchý design lahvičky, kde je pouze jen jedna etiketa. Hrozně mě mrzí, že Vám nemohu už nafotit plechovou krabičku, protože právě v té bylo celé kouzlo a její vzhled se mi velmi, ale opravdu velmi líbil. Navíc se krabička dá použít nyní na jiné věci a i u nás doma ji nejspíše už někdo zabavil.


Vím, že jsem na blog už pár krát recenzovala nějaké věci od této značky a tuším, že právě deodorant ve spreji byl ve verzi ACQUA, kterou já úplně miluji, protože ta vůně je vážně úplně skvělá a mě osobně nikdy zatím nezklamala.

Pro dnešek to z mé strany bude asi vše a já doufám, že jsem Vás zase třeba trošku inspirovala, co pořídit Vašim drahým mužským polovičkám. Určitě budu také ráda, pokud se vyjádříte k tomuto výrobku a třeba připíšete nějaké Vaše zkušenosti.
 

1 person judged this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement