Recenze: Tonino Lamborghini Classico deodorant s rozprašovačem

2. february 2016 at 10:23 | Calistka
Znáte chlapy, kdybychom jim nenakoupily tuny kosmetiky MY SAMY asi by to ani neřešili. Podobné je to i u nás doma. Taťkovi běžně nakupuji vody po holení, deodoranty a voňavky nejen proto, že to jde na dračku, ale také i z důvodu, že často nevím, jaký dárek mu vlastně na Vánoce či narozeniny koupit.

Musím říct, že vlastně ani netuším, jak začít… jak mám vlastně zhodnotit výrobek, který je určen mužům a já jej vlastně ani nikdy nezkoušela?! Proto Vás prosím omluvte u recenzí pro muže, že chybí třeba popis, jak fungují nebo jaké jsou účinky či výdrž.


Jednu z věcí, kterou jsem mu nedávno kupovala je také tělový sprej od značky TONINO LAMBORGHINI. Tato věcička mě velmi zaujala a to hlavně díky své příjemné ceně a krásné vůni. Musím říct, že taťka si voňavky nechává snad všude, doma na zrcadle v předsíni, koupelně, ale minimálně jeden sprej nebo voňavky má schovanou také v autě.


Tento sprej má velice příjemnou vůni, pro mě je tedy naprosto neodolatelná a mám ji velmi ráda. Neumím Vám ji ani popsat, takže doporučuji očichat v drogérii, kde možná najdete i jiné druhy tohoto produktu já jsem domů kupovala CLASSICO, jak voní ostatní upřímně moc nevím. Vůně je ze začátku velice intenzivní, nevydrží nějak extra dlouho (celodenní vůni asi neočekávejte), ale za tu cenu opravdu nemůžeme očekávat vůni kvalitního dlouho trvajícího parfému.


Musím také vyzdvihnout značku, od které tento výrobek pochází, protože tu jsem si u mužů naprosto oblíbila. Přijde mi to taková příjemná a docela levná verze dobré kosmetiky. Opravdu vůně od této značky mě zatím nikdy nezklamala, působí příjemně a vůbec nikoliv lacině.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 S-hejvi S-hejvi | Web | 6. february 2016 at 11:49 | React

Přesně tenhle má brácha a nádherně voní! :)

2 Ronnie Sparks Ronnie Sparks | Email | Web | 8. february 2016 at 20:41 | React

Tu znám, ale už si nepamatuji jak voní :-D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement