Recenze: Adidas přírodní sprej BLUE CHALLENGE pro muže

16. february 2016 at 12:57 | Calistka
Recenzi, kterou jsem si pro Vás připravila dnes, budete mít možná přečtenou docela rychle, protože mám tak nějak pocit, že ty recenze mužských výrobků obvykle mívám kratší, ale asi se není ani čemu divit. Jen těžko může žena dokonale a podrobně posoudit produkt určený mužům.

Musím říct, že vlastně ani netuším, jak začít… jak mám vlastně zhodnotit výrobek, který je určen mužům a já jej vlastně ani nikdy nezkoušela?! Proto Vás prosím omluvte u recenzí pro muže, že chybí třeba popis, jak fungují nebo jaké jsou účinky či výdrž.


Tento přírodní sprej Blue Challenge jsem taťkovi kupovala na Vánoce asi před 2 lety. Musím říct, že mám pocit, že už ho má v koupelně na zrcadle opravdu dlouho, ale jak říká on "Copak mě neznáš? Víš, že já si to všechno šetřím." A asi na tom něco bude. I tohoto spreje mu totiž zbývá už docela malinko.


Musím říct, že sprej má velice příjemnou vůni, která je opravdu velmi jemná a nijak se nevtírá. Přijde mi, že vůně se opět tak nějak více aktivuje pohybem, kdy se třeba promne kousek látky, kde byl sprej před tím aplikován. Samotná parfemace je opravdu jemná a cítit sice jde, ale nic intenzivního a opravdu pořádnou porci vůně asi od tohoto spreje nečekejte, ale pokud máte rádi jemnější a něžné vůně možná Vám bude právě tento produkt vyhovovat.


Musím se tentokrát, ale vyjádřit i k designu, protože mě to vyloženě tak trochu nutí… vzhled lahvičky na mě působí poněkud až příliš obyčejně a to u značky ADIDAS opravdu nebývá až tak časté, že by se mi jejich výrobky příliš nelíbily, ale u tohoto spreje to tak nějak prostě je a co se týče tedy vzhledu, tak za mě nic extra. Lahvička byla myslím umístěná ještě v černé krabičce, která byla poměrně pěkná, ale tu už doma opravdu nemáme.

Tak a to ode mě bude pro dnešek vše a Vy mi dejte vědět, zda s tímto či podobným sprejem máte zkušenosti a jak jej hodnotíte?! Těším se na Vaše názory a postřehy, které mě samotné třeba unikly.
 

1 person judged this article.

Comments

1 Andy Andy | Web | 16. february 2016 at 20:17 | React

Typický chlapi, na všetkom šetria :-D adidas má super vône a táto musí byť taktiež veľmi dobrá :-)

2 S-hejvi S-hejvi | Web | 17. february 2016 at 22:06 | React

Adidasky vždycky voní krásně! :))

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement