February 2016

Recenze: Tonino Lamborghini ACQUA deospray pro muže

23. february 2016 at 13:14 | Calistka
Už jednou jsem Vám recenzovala deodorant s rozprašovačem od značky TONINO LAMBORGHINI a v dnešní recenzi se k této značce opět vrátím. Recenze bude možná docela podobná, ale dnes se zaměříme na deodorant ACQUA, který je v obyčejném spreji.

Musím říct, že vlastně ani netuším, jak začít… jak mám vlastně zhodnotit výrobek, který je určen mužům a já jej vlastně ani nikdy nezkoušela?! Proto Vás prosím omluvte u recenzí pro muže, že chybí třeba popis, jak fungují nebo jaké jsou účinky či výdrž.


Hned úvodem musím vyzdvihnout celkový dojem, protože se mi velmi líbí design tohoto spreje, který je prostě laděn do vodního stylu, a já jednoznačně nemám, co vytknout. Mně se vzhled prostě líbí a musím ho ihned vyzdvihnout.


Vůně je velice příjemná a dokonce bych řekla, že na to, že se jedná o obyčejný tělový sprej za pár korun i docela dlouho vydrží. Abych pravdu řekla, tak vůni nejsem schopná úplně nějak popsat nebo říct z čeho přesně se skládá a tak podobně, ale za to Vám dám jeden zajímavý TIP, mrkněte se na film "Parfém, příběh vraha". Film jsem viděla poprvé nedávno a ihned jsem si vzpomněla, že se o něj s Vámi musím na blogu také podělit, když už tak často recenzuji nejrůznější voňavky, toaletky a parfémy. :D

Deodorant mi přijde docela jemný, a sice úplně jistě nemohu říci, ale mám z něj takový pocit, že příliš nebude dráždit pokožku, protože obsahuje asi méně procent alkoholu než běžné spreje (alespoň tak moc nevoní po alkoholu).


Dnešní recenzi už bohužel musím ukončit, ale určitě Vám značku TONINO LAMBORGHINI za sebe mohu jen doporučit, protože pro mě je to jasná volba na cenově přijatelný a přesto perfektní dárek.

Recenze: Adidas přírodní sprej BLUE CHALLENGE pro muže

16. february 2016 at 12:57 | Calistka
Recenzi, kterou jsem si pro Vás připravila dnes, budete mít možná přečtenou docela rychle, protože mám tak nějak pocit, že ty recenze mužských výrobků obvykle mívám kratší, ale asi se není ani čemu divit. Jen těžko může žena dokonale a podrobně posoudit produkt určený mužům.

Musím říct, že vlastně ani netuším, jak začít… jak mám vlastně zhodnotit výrobek, který je určen mužům a já jej vlastně ani nikdy nezkoušela?! Proto Vás prosím omluvte u recenzí pro muže, že chybí třeba popis, jak fungují nebo jaké jsou účinky či výdrž.


Tento přírodní sprej Blue Challenge jsem taťkovi kupovala na Vánoce asi před 2 lety. Musím říct, že mám pocit, že už ho má v koupelně na zrcadle opravdu dlouho, ale jak říká on "Copak mě neznáš? Víš, že já si to všechno šetřím." A asi na tom něco bude. I tohoto spreje mu totiž zbývá už docela malinko.


Musím říct, že sprej má velice příjemnou vůni, která je opravdu velmi jemná a nijak se nevtírá. Přijde mi, že vůně se opět tak nějak více aktivuje pohybem, kdy se třeba promne kousek látky, kde byl sprej před tím aplikován. Samotná parfemace je opravdu jemná a cítit sice jde, ale nic intenzivního a opravdu pořádnou porci vůně asi od tohoto spreje nečekejte, ale pokud máte rádi jemnější a něžné vůně možná Vám bude právě tento produkt vyhovovat.


Musím se tentokrát, ale vyjádřit i k designu, protože mě to vyloženě tak trochu nutí… vzhled lahvičky na mě působí poněkud až příliš obyčejně a to u značky ADIDAS opravdu nebývá až tak časté, že by se mi jejich výrobky příliš nelíbily, ale u tohoto spreje to tak nějak prostě je a co se týče tedy vzhledu, tak za mě nic extra. Lahvička byla myslím umístěná ještě v černé krabičce, která byla poměrně pěkná, ale tu už doma opravdu nemáme.

Tak a to ode mě bude pro dnešek vše a Vy mi dejte vědět, zda s tímto či podobným sprejem máte zkušenosti a jak jej hodnotíte?! Těším se na Vaše názory a postřehy, které mě samotné třeba unikly.

Recenze: Adidas Fun Sensation deodorant s rozprašovačem pro ženy

9. february 2016 at 12:15 | Calistka
Přiznám se Vám, že už si ani nepamatuji, jak a kdy jsem se dostala k této voňavce od značky ADIDAS. Za to ale moc dobře vím, že už mám doma druhé balení a absolutně ji stále miluji. Dnes nás čeká recenze na obyčejný deodorant s rozprašovačem, který stojí pár korun, ale podle mě je naprostou jedničkou.

Pamatuji si, že když se tahle série rozprašovačů dostala na trh, všechny slečny z nich úplně šílely a snad každá si našla nějakou svou vůní. I já jsem byla mezi nimi a naprosto mě ohromila verze FUN SENSATION, krom ní jsem ovšem také vyzkoušela ještě nějakou fialovou verzi, ale ta mi ani zdaleka tolik neutkvěla v paměti jako tato vůně.


Od doby, kdy se poprvé tyhle voňavky objevily v obchodech, uplynul už docela nějaký čas a opravdu jde to poznat, protože tyhle voňavky už jsou k dostání opravdu jen málo kde (vím, že je stále mají v Tescu) a ve spoustě prodejnách už byly nahrazeny novými verzemi. V začátcích se také cena pohybovala okolo 150-200 Kč a nyní šla opravdu znatelně dolů.


Vůně tohoto rozprašovače je pro mě naprosto skvělá, je velmi, ale opravdu velmi sladká, ale zároveň bych ji zařadila mezi osvěžující a docela jemné vůně. Parfemace není také příliš vtíravá. Já vůni používám hlavně na sport, když jdu třeba na volejbal, mile ráda po vůni sáhnu. Vůně příliš dlouho nevydrží a tak je občas dobré nějak promnout oblečení, aby se tak nějak uvolnila i do okolí, což jde při sportu vždy skvěle. Navíc pro mě je značka ADIDAS tak nějak vždy pojena hlavně se sportovní aktivitou a možná i proto volím tento lehký deodorant právě na sport a podobné aktivity. Dle mého názoru tato voňavka není úplně stavěna na společenské akce, na to je až příliš sladká…


To by pro dnešek ode mě už bylo asi vše, ale zajímalo by mě, jak jste na tom s těmito deodoranty od ADIDASU Vy? Máte některou voňavku od této značky? A co myslíte, hodí se Vám tyto vůně stejně jako mně hlavně na sport nebo ji rády nosíte třeba do školy a práce?

Recenze: Tonino Lamborghini Classico deodorant s rozprašovačem

2. february 2016 at 10:23 | Calistka
Znáte chlapy, kdybychom jim nenakoupily tuny kosmetiky MY SAMY asi by to ani neřešili. Podobné je to i u nás doma. Taťkovi běžně nakupuji vody po holení, deodoranty a voňavky nejen proto, že to jde na dračku, ale také i z důvodu, že často nevím, jaký dárek mu vlastně na Vánoce či narozeniny koupit.

Musím říct, že vlastně ani netuším, jak začít… jak mám vlastně zhodnotit výrobek, který je určen mužům a já jej vlastně ani nikdy nezkoušela?! Proto Vás prosím omluvte u recenzí pro muže, že chybí třeba popis, jak fungují nebo jaké jsou účinky či výdrž.


Jednu z věcí, kterou jsem mu nedávno kupovala je také tělový sprej od značky TONINO LAMBORGHINI. Tato věcička mě velmi zaujala a to hlavně díky své příjemné ceně a krásné vůni. Musím říct, že taťka si voňavky nechává snad všude, doma na zrcadle v předsíni, koupelně, ale minimálně jeden sprej nebo voňavky má schovanou také v autě.


Tento sprej má velice příjemnou vůni, pro mě je tedy naprosto neodolatelná a mám ji velmi ráda. Neumím Vám ji ani popsat, takže doporučuji očichat v drogérii, kde možná najdete i jiné druhy tohoto produktu já jsem domů kupovala CLASSICO, jak voní ostatní upřímně moc nevím. Vůně je ze začátku velice intenzivní, nevydrží nějak extra dlouho (celodenní vůni asi neočekávejte), ale za tu cenu opravdu nemůžeme očekávat vůni kvalitního dlouho trvajícího parfému.


Musím také vyzdvihnout značku, od které tento výrobek pochází, protože tu jsem si u mužů naprosto oblíbila. Přijde mi to taková příjemná a docela levná verze dobré kosmetiky. Opravdu vůně od této značky mě zatím nikdy nezklamala, působí příjemně a vůbec nikoliv lacině.