Recenze: Old Spice WHITE WATER voda po holení

11. january 2016 at 12:32 | Calistka
Tak a je to tady aneb vítám Vás u první recenze v tomto roce. Abychom tento rok odlišili od ostatních, rozhodla jsem se, že začneme recenzí, která bude určena především pro muže, ale dobře poslouží snad i ženám, které nevědění, co svým drahým polovičkám třeba koupit za dárek.

Musím říct, že vlastně ani netuším, jak začít… jak mám vlastně zhodnotit výrobek, který je určen mužům a já jej vlastně ani nikdy nezkoušela?! Proto Vás prosím omluvte u recenzí pro muže, že chybí třeba popis, jak fungují nebo jaké jsou účinky či výdrž.


Dnes si budeme povídat o vodě po holení od značky OLD SPICE. Tuto vodu jsem taťkovi kupovala na Vánoce asi před rokem a skutečně mohu říci, že mi voněla nejen při výběru v obchodě, ale i vždy když taťka vylezl čerstvě oholený z koupelny.


Voda má velmi jemnou vůni, která nijak nedráždí a je opravdu velmi příjemná a podle mě i poměrně dlouho trvající. Musím pochválit průhlednou lahvičku ze skla, ale myslím, že se zavíráním by si výrobci mohli ještě trošku pohrát. Uzávěr mi totiž nepřijde příliš spolehlivý a bála bych se obyčejně dát tento výrobek do kufru či tašky například při cestování.


Vodička má světle modrou barvičku a jedná se o vodu po holení s názvem WHITE WATER, která mě osobně voní z řady Old Spice asi nejvíce. Lahvička byla zabalena ještě v klasické papírové krabičce červené barvy.


Voda po holení je k dostání v běžných drogériích, ale také na e-shopu parfums.cz, kde momentálně probíhá povánoční výprodej, takže pokud Vám Ježíšek nepřinesl nějakou toaletku, zde máte malý návrh ode mě.
 

1 person judged this article.

Comments

1 Nelly Cadlenson Nelly Cadlenson | Web | 12. january 2016 at 16:00 | React

až budu kupovat někdy dárek, poohlédnu se po ní :)

2 - monika - - monika - | Web | 25. january 2016 at 15:37 | React

... mě se strašně líbila reklama na ten old spice :-D jinak já kupuji bráchovi axe, old spice nechce ...

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement