January 2016

Recenze: Odol Whitening zubní pasta s bělícím účinkem

26. january 2016 at 14:28 | Calistka
Dnešní recenze bude jen taková rychlovka. Produkt, o kterém budu dnes psát je poněkud sice běžný, ale zároveň mi přijde, že se o něm příliš mnoho napsat nedá a tak prosím omluvte mou stručnost a třeba pro jednou i pro Vás nezajímavou recenzi.

Recenze bude možná poněkud nudná, ale i toto je součástí a třeba někdo objeví nějakou levnější variantu zubní pasty, která vyhovuje mně. Dnes se budeme zabývat zubní pastou WHITENING od firmy ODOL


Abych byla upřímná do zubní pasty, moc neinvestuji, protože mi ty všechny bělící přijdou tak nějak všechno na jednu věc. Jediné zubní pasty, které z těch bělících uznávám, jsou od firmy ODOL nebo VADEMECUM. Tuto zubní pastu mám doma už po několikáté a jsem s ní docela spokojená. Pocit, že bych měla bělejší zuby, sice nemám, ale pravdou je, že jsem na zuby docela kritická. U pasty ovšem musím pochválit, že je příjemná a poměrně dlouho zanechává svěžest v ústech. Samotná pasta má čistě bílou barvu, takže nijak neklame jako například modré pasty, které Vám optickým klamem mírně nalhávají, že Vám zuby opravdu vybělily.


Další výhodou pro mě jako chudého studenta je fakt, že tato zubní pasta není příliš drahá a já se svým několika denním čištěním zubů kupuji pastu docela často. Musím také říct a zároveň i zaklepat, že nemám příliš mnoho zubních kazů. Nevím, zda to je touto zubní pastou či prostě lepší genetikou v tomto směru, ale naštěstí si nevzpomínám, kdy mi zubařka vrtala zoubky. :D

Balení pasty je obyčejné, taková ta klasika, na kterou jsme zvyklí. Pasta je také balená v papírové ochranné krabičce. Tento výrobek zakoupíte v obchodech a drogériích.

Recenze: Rimmel Match Perfection tekutý make-up SPF 20

19. january 2016 at 13:25 | Calistka
Která z nás by si nepřála mít perfektní pleť? Tohle přání máme snad všechny společné a já si upřímně myslím, že spousta žen by možná dokonalou pleť i mělo, kdyby ji právě tolik neničily make-upy a podobnými přípravky. Něco jiného je ovšem, když ženu trápí akné, červeň či jiné větší nedostatky. I já sama trpím jedním ze zmíněných problémů a proto make-up téměř každý den používám.


Dnes si dáme recenzi na make-up, který mám už asi dva měsíce a pravidelně jej používám. Tónující či krycí přípravky od značky Rimmel mám opravdu velmi ráda, mým největším favoritem je zatím stále RIMMEL Wake me up, ale tento MATCH PERFECTION také není úplně špatný.

Make-upy od Rimmelu si vždy kupuji v odstínu 100 IVORY a ani tentokrát si nemohu stěžovat, odstín mi skvěle sedí a na pleti nežloutne či nedělá podobné neplechy. Musím říct, že mi bohužel ale nestačí jen jedna vrstva, pokud chci opravdu dobré krytí, potřebuji tři vrstvy a pokud mám náladu pouze na jemné vylepšení pleti, většinou dávám vrstvy dvě. Opravdu jen málo kdy zůstávám u jedné jediné vrstvy, protože ta mi přijde opravdu příliš slabá. Pokud jde o krytí tento make-up bych zařadila mezi slabší, v tomto případě mi také více vyhovoval i Lasting finish, který se mi také velmi dobře osvědčil.


Musím velmi pochválit, že samotná tekutina nádherně voní. Vždy mě dostane, když přípravky tohoto typu voní. Jelikož mi parfemace nevadí ani v této formě tuto vlastnost oceňuji, něco jiného to ovšem bude asi pro alergiky.


Make-up se neslévá do póru a jeho výdrž je dle mého názoru docela průměrná. Na líčkách mi vydrží, ale s nosem, kde make-up u mě dostává nejvíce zabrat už má trochu problém. Jakmile se vrátím ze školy, mám nos docela lesklý a cítím na něm nepříjemný mastný potah. Musím ovšem velmi pochválit, že make-up působí krásně matně a tak jej není třeba ani pudrovat.


Možná právě výdrž a krytí budou důvodem, proč si příště opět raději pořídím make-up Wake me up nebo Lasting finish. Když jsem tak ovšem slyšela ohlasy na tento make-up z jiných stran, tak byly vždy velmi pozitivní. Já jsem dnes byla možná trochu kritická, ale já to prostě mám takhle a takto to upřímně se to snažím podat i Vám.

Recenze: Old Spice WHITE WATER voda po holení

11. january 2016 at 12:32 | Calistka
Tak a je to tady aneb vítám Vás u první recenze v tomto roce. Abychom tento rok odlišili od ostatních, rozhodla jsem se, že začneme recenzí, která bude určena především pro muže, ale dobře poslouží snad i ženám, které nevědění, co svým drahým polovičkám třeba koupit za dárek.

Musím říct, že vlastně ani netuším, jak začít… jak mám vlastně zhodnotit výrobek, který je určen mužům a já jej vlastně ani nikdy nezkoušela?! Proto Vás prosím omluvte u recenzí pro muže, že chybí třeba popis, jak fungují nebo jaké jsou účinky či výdrž.


Dnes si budeme povídat o vodě po holení od značky OLD SPICE. Tuto vodu jsem taťkovi kupovala na Vánoce asi před rokem a skutečně mohu říci, že mi voněla nejen při výběru v obchodě, ale i vždy když taťka vylezl čerstvě oholený z koupelny.


Voda má velmi jemnou vůni, která nijak nedráždí a je opravdu velmi příjemná a podle mě i poměrně dlouho trvající. Musím pochválit průhlednou lahvičku ze skla, ale myslím, že se zavíráním by si výrobci mohli ještě trošku pohrát. Uzávěr mi totiž nepřijde příliš spolehlivý a bála bych se obyčejně dát tento výrobek do kufru či tašky například při cestování.


Vodička má světle modrou barvičku a jedná se o vodu po holení s názvem WHITE WATER, která mě osobně voní z řady Old Spice asi nejvíce. Lahvička byla zabalena ještě v klasické papírové krabičce červené barvy.


Voda po holení je k dostání v běžných drogériích, ale také na e-shopu parfums.cz, kde momentálně probíhá povánoční výprodej, takže pokud Vám Ježíšek nepřinesl nějakou toaletku, zde máte malý návrh ode mě.

PF 2016

3. january 2016 at 15:40 | Calistka
Krásný nedělní den, jak se máte a jak jste prožili Vánoce a Silvestr? Do nového roku Vám přeji jen to nej, nej a nej a velmi Vám děkuji za návštěvy a veškeré komentáře. Přes svátky jsem si dala menší pauzu a nyní jsem opět zde s novými recenzemi. Jak jste si již mohli všimnout kromě změny vzhledu blogu se zde udála ještě jedna docela zásadní novinka. Na blogu je nově založena rubrika, kterou bych chtěla věnovat mužům. Často se mi totiž naskýtá možnost očichat si pánskou voňavku či zhodnotit nějakou tu pěnu na holení (pokud ji tajně ukradu taťkovi, když mi dojde ta má).

Tento článek původně měl být již recenzí, ale zdá se mi to trochu nevhodné plést do článku o MAKE-UPU od Rimmelu, který pro Vás v nejbližší době chystám a tak dnes či možná ještě pár dní omluvte mou neaktivitu a užijte si nedělní volno a pohodu!Zatím se mějte krásně a já se těším na nový blogerský rok 2016 strávený společně s Vámi! Vaše Calistka :)