December 2015

Recenze: Kiwi Shoe Passion gelové polštářky pod bříško nohy

5. december 2015 at 17:14 | Calistka
Nevím, jak jste na tom Vy, ale já s podpatky nemám problém. Faktem ovšem je, že kozačky na zimu mám již druhou sezónu a opravdu už dostaly zabrat. Po prsty už je celkem cítit prošlapanou konstrukci boty a proto jsem se rozhodla pořídit si gelové vložky do bot, protože se jen tak nedokážu rozloučit se svými oblíbenými botami.


Gelové vložky, které jsem si pořídila, pocházejí z e-shopu parfums.cz a dnes si na ně dáme recenzi. Tak co? Jdeme na to? Já myslím, že začneme rovnou. Vložky jsem kupovala za účelem, aby mi trochu změkčily plochu, na které prakticky stojíte. Bohužel jsem trochu zklamaná. Vložky jsem do bot lepila tak hodinu než jsem se trefila na místo, kde jsem je opravdu chtěla. Naštěstí šly vždy dobře odlepit (i z jemného kožíšku) takže jsem mohla s vložkou dobře manipulovat. Když se mi konečně podařilo nalepit polštářky na to správné místo, těšila jsem se, až vyrazím ven s měkkými botkama. Bohužel jsou polštářky asi příliš tenké a tak prošlapané místo sice trochu pojistily a zalepily, ale bohužel o moc měkčí boty nemám.


Myslím ovšem, že tyhle gelové polštářky budou skvěle do tanečních bot. Přeci jen se blíží plesová sezóna a je opravdu důležité mít boty, v kterých Vám nebude klouzat nožka. Proto budu asi v brzké době přelepovat vložky z kozaček do bot tanečních, pro které jsou vložky skutečně uzpůsobeny.


Cena tohoto výrobku byla okolo 150 Kč, za tuto cenu se dají vložky sehnat i v obchodech z obuvi. Cena to opravdu není zrovna nízká, ale pokud se chystáte na nějaký ten ples, tato pomůcka Vám bude jistě velmi nápomocná nejen při tančení.