Stránka tomikup.cz aneb řekni všem, co si doopravdy přeješ

16. november 2015 at 17:58 | Calistka
Taky si občas něco přejete a už nevíte, jak to své drahé polovičce či jinému Ježíškovi sdělit? Dnes bych pro Vás měla jeden skvělý nápad, jak poradit svým nejbližším, co by Vám na Vánoce či jinou událost jakou jsou například narozeniny, mohli koupit. Pojďte se podívat, jak můžete napsat třeba ONLINE DOPIS JEŽÍŠKOVI.

Pokud by Vám v mém článku nebylo něco vysvětleno pusťte si video...

Celý nápad je opět realizován na internetu a já Vám hned ze začátku prásknu odkaz na tomikup.cz. Jak už název webových stránek napovídá, stránky by měly říci Vašim nejbližším nápad, co byste si v hloubi duši přáli. Pojďme si ale rovnou říci jak to vše funguje?! Vše začíná u registrace, kde si vytvoříte jedinečný účet a přidáte základní informace (Vaše jméno, narozeniny… - pokud se však ovšem s těmito údaji dělit nechcete, nemusíte, nic není povinné) po úpravě profilu se už můžete vrhnout na přidávání přání!

Účet se Vám zachová, takže svá přání můžete přidávat průběžně vždy po přihlášení. Pokud přidáte své tajné přání, můžete také dodat krátký popis či svým známým pomoci rovnou tím, že jim například doporučíte přímo obchod, kde zboží zakoupit nebo přidáte obrázek, jak daný produkt vypadá. Zkrátka přidat přání na stránky tomikup.cz je úplně jednoduché.

Ukázka mých přání...

Další otázka, která se také nabízí možná i Vám je právě to, jak se Vaše rodina, kamarádi či známí o Vašem seznamu přání dozví. Své seznamy sdílíte právě s osobami, které si sami vyberete. Že se Vám to zdá opět až příliš jednoduché? Ano, přesně o to tady jde. Celý projekt funguje na velice jednoduchém a efektivním principu, který má mnoho výhod. Mezi plusy tohoto projektu patří například to, že se Vám nestane, že byste dárek dostali třeba dva krát, budete také dostávat hlavně dárky, které jsou pro Vás užitečné, a opravdu z nich budete mít radost.

Často se mi stává, že dostanu nápad, co bych mohla koupit babičce, mamince nebo tatínkovi, kde mám vždy s dárky trochu problém. Pokud ovšem zrovna nejsem v obchodě a dárek přímo nekoupím, moje idea se rozplyne a mám po inspiraci, často totiž věci dost rychle zapomínám. A proč se o tom vlastně v tomto článku zmiňuji? Hlavní důvod je ten, že bychom neměli myslet jen na sebe, ale i na své blízké a jejich přání. Na stránkách, které Vám dnes představuji, si také můžete sestavit seznam (nápadů) dárků právě pro svou rodinu, přátelé či známé. Vytváření seznamu je opět velmi jednoduché. Krom dárků si také můžete vytvořit seznam věcí, které Vám zrovna schází doma. Do svého účtu se totiž můžete dostat z jakéhokoliv počítače, tabletu či mobilu a proto je tuto aplikaci velmi snadné využít i při běžném nákupu potravin.

Nápad, co koupit svým blízkým je třeba si ihned poznačit, než bude zapomenut...

Mám pocit, že jsem Vám už řekla tak trochu vše, co mě na těchto stránkách zaujalo a nyní je to na Vás zda se rozhodnete se stránkami tomikup.cz seznámit. Já je rozhodně doporučuji, protože mám letos tolik přání a tak málo nápadů, co kupovat svým blízkým, že inspirace budu potřebovat opravdu hodně!

To by bylo ode mě asi pro tentokrát vše a Vy mi určitě dejte vědět, jak Vás stránky a celý nápad TO MI KUP zaujal. Pokud Vás také nápadné nějaký originální dárek pro taťku tak si od Vás určitě také moc ráda nechám poradit. A za oplátku Vám můžu poradit nějakou dobrou kosmetiku pro Vaši maminku! Ale když nad tím vším tak přemýšlím, já sama si přeji hlavně to, ať jsme všichni ZDRAVÍ a totéž přeji již předem i Vám! Tak jo, mějte se krásně a nezapomínejte, že Vánoce jsou tu už za chvilku!
 

4 people judged this article.

Comments

1 Beatricia Beatricia | Web | 16. november 2015 at 18:53 | React

To je opravdu originální dárková inovace. S výběrem dárků jsou vždycky starosti. Já to řeším tak, že procházím obchody a čerpám inspiraci přímo. :-)

2 Dragell Dragell | Web | 16. november 2015 at 22:05 | React

Tak to já už mám nakoupeno :D Ale kdybych měla asi řešit, co bych chtěla na Vánoce, tak si o tom raději popovídám naživo nebo vyrazím na společné nákupy, to je takové osobnější a příjemnější :)

3 Dan Dan | Email | Web | 28. november 2015 at 11:17 | React

Tak popovídat osobně je samozřejmě ideální. Ale za týden si už asi nikdo z rodiny nebude pamatovat jaký konkrétní model sis přála. Takhle si pojistíš, že neudělají drobnou chybku :-) Navíc díky funkci rezervace máš jistotu, že na základě popovídání nekoupí 3 lidi to samé :-)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement