Recenze: Tělové mléko s amarantovým olejem pro citlivou, normální až suchou pleť

12. october 2015 at 23:39 | Calistka
Už dvakrát jsem se s Vámi podělila o pocity z produktů značky RYOR. Před námi jsou ale ještě stále dva články čili dva produkty. A právě dnes je den, kdy se vrhneme na již třetí článek. Už jsme měli recenzi mýdla a krému, a abychom dnes zase neměli krém (ten nás tedy bude čekat příště) dáme si recenzi na tělové mléko této značky.


Upřímně musím říci, že z celé sady mě právě tělové mléko zaujalo asi nejméně. Není nejhorší, ale znovu bych si ho asi sama od sebe nekoupila. Mléko je opět určeno pro citlivou pokožku, kterou zanechává hydratovanou (ale znám mléka, která hydratují i lépe) a nijak ji nezatěžuje. Musím ovšem trošku vytknout konzistenci, která se mi zdá až příliš řídká, já osobně mám raději asi trošku hustší krémy.


Amarantový olej se mi velmi osvědčil a jeho vůni jsem si u všech výrobků prostě oblíbila, ale přiznám se, že zrovna u tělového mléka jsem trošku na pochybách, protože dle mého názoru voní tento výrobek více jako nějaké mýdlo či prostě výrobek do sprchy. Takže za mě, co se týče parfemace, tento produkt úplně plný počet bodů nezíská.

Design je opět laděn do bílé barvičky, ale tentokrát je už mi i vzhled méně příjemný než u předchozích dvou výrobků, které jsem recenzovala. Nicméně nemůžu říct, že by působil celkový design nějak zle, prostě takový průměr.


Páni… mám pocit, že ty recenze mívám v poslední době nějaké krátké, ale zároveň si také myslím, že jsem Vám vše důležité již o výrobku pověděla. Takže to ode mě bude pro dnešek vše a příště se opět těšte na recenzi krému pro citlivou pleť!Sada a hlavně tělové mléko, o kterém dnes byla řeč pochází z e-shopu parfums.cz, celou sadu najdete přímo ZDE.
 

1 person judged this article.

Comments

1 Ronnie Sparks Ronnie Sparks | Email | Web | 13. october 2015 at 17:57 | React

Mléka mám raději ovocné nebo sladké :-) ale toto nevypadá vůbec špatně :-)

2 Elis Elis | Web | 16. october 2015 at 19:19 | React

S touto značkou nemám žádné zkušenosti...

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement