Recenze: RYOR Ryamar amarantový olej pro pleť a tělo

25. october 2015 at 11:02 | Calistka
Celou sadu od Ryoru již máme zrecenzovanou a mě pro Vás už moc věcí na články nezbývá, ale brzy určitě doplním své kosmetické zásoby a něco si pro Vás opět připravím. Dnes pro Vás má ještě jeden výrobek od firmy RYOR. Jedná se o olejíček, který jsem kupovala mamince, jak je s ním spokojená a co na něj říká? Tak přesně o tom se budeme dnes bavit!


Olejíček jsem zakoupila na e-shopu parfums.cz a to konkrétně zde, kde stál asi kolem 209 Kč. Olejíček je určen, jak na tělo, tak na pleť což považuji za ohromnou výhodu. Tento výrobek zanechává pokožku krásně jemnou, vyživenou a hydratovanou. Co nám ale u tohoto produktu tak nějak dost schází je vůně. Olejíček totiž nemá vůbec žádnou vůni, takže pokud nemusíte přeparfemované výrobky určitě pro Vás bude právě tato kosmetika ta pravá, ale nám s maminkou jako milovníkům vůní opravdu nějaká ta parfemace chybí. Neříkám, že olejíček musí vonět nějak šíleně hodně, ale zde, kde nevoní vůbec, to beru jako nedostatek.


Abych pravdu řekla, ani mě příliš nenapadá, co přesně Vám o tomto produktu říci, protože dnešní recenze je spíše založena na zkoušení mé maminky a jejího popisu. Ale tak jelikož jsem to já, vyjádřím se alespoň k designu výrobku. Vzhled výrobku je jemný a takový decentní, přední etiketa je v nádechu růžové, což se mi líbí a nemám vlastně co vytknout. Musím ovšem pochválit a vyzdvihnout, že není olejíček uzavřený víčkem, ale prostě pevným uzávěrem, který jen "zaklapnete", protože když používám olejíček, celkem bojuji s uzávěry, kdy je sotva mastnýma rukama mohu chytit.


Samotný olejíček má žlutou barvičku a konzistence je spíše tekutější. Pokud porovnám s jinými oleji, mohu říci, že jsem viděla i hustší výrobky z této kategorie. Nemůžu si nějak pomoci, ale pro dnešek to ode mě bude již vše a těším se, až Vás opět uvítám u dalšího článku! Mějte se krásně a užijte si posunu času!
 

1 person judged this article.

Comments

1 Beatricia Beatricia | Web | 25. october 2015 at 11:23 | React

Olejíčky hlavně na pleť jsou mé oblíbené přípravky. I když hodně mastí a je nutno si hned důkladně umýt ruce.
Jinak, jsem polichocena, že se ti líbí mé vánoční motivy, klidně si je vytiskni. :-)

2 steel32 steel32 | Web | 28. october 2015 at 17:43 | React

pro mě má tu výhodu, že je o něco míň hustší, kolikrát mi to dost vadí :D

3 Ilča Ilča | Web | 8. november 2015 at 19:02 | React

Vypadá dobře :-)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement